Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: HTCzombie

  1. #1

    HTCzombie

    Vypis z konzole:


    Hráč (***HTC***)MSI GF63 This 11SC;
    Typ banu nové cs
    SteamID VALVE_1:1:1102571680
    IP adresa 213.29.67.115
    Udělen 24-02-2024 - 17:37
    DĂ©lka BANu TrvalĂ˝
    Vypršà nepoužito.
    DĹŻvod Wallhack
    BAN dal Admin Troy (Troy)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_flyhigh)
    Screenshot 24-02-2024-17-37-19-xtr13992.jpg


    Poznamka:


    Dobry den, jsem (***HTC***)MSI GF63 This 11SC; .. A byl jsem nepravem zabanovan na porad ze hacky .. ktere jsem nikdy nepouzil a ani je nemam... Vetsinou hraju na serveru Jailbreak 6 .. a nevim proc jsem dostal ban.. zadam vas .. za Unban prosim... Nic jsem nemel a nevim jak vam to dokazat... Nevim jak se jmenoval admin... asi ten Troy (Troy)

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235
    Naposledy upraveno Troy; 25-02-24 v 17:21.

  3. #3

    Odpověď: HTCzombie

    ja hraji uz pres 10 let 1.6 a vubec nemam za potrebi si stahovat nejaky wallhack a podobny hacky ja hraji bez WH kdybych mel wallhack tak dostane hlavu primo a ne ze strilim na slepo a nwm kde si to vzal ale ja jsem ho nevidel nejsem takova uboha nula jak ti co sajmonuji ze kdyz jim utece vezen zapnou wallhack jak ti mam ukazal ze nemam wallhack a treba na nejakych serverech kdyz se nekdo skrci a pritiskne ke zdi to bys mel vedet ze ti vyjede obrys, ale ja skutecne nemam wallhack?

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: HTCzombie

    ale on stál, neskrčil sa. haha

  5. #5

    Odpověď: HTCzombie

    zadam o unban zadny wallhack jsem nemel ani ho nemam stahlej

  6. #6
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: HTCzombie

    Měl bys někomu dělat advokáta. Jdeš si pro to prostě.. nehrál za tebe třeba brácha?
    Stop being such a fucking cliche.

  7. #7
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    617

    Odpověď: HTCzombie

    Po konzultácií sme prišli k záveru, že WH tam je.

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte. Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

    Jestliže Vám však nevyhovuje koupě originální hry přes službu Steam, je tu ještě další možná alternativa a to je zakoupení VIP. Kontakujte prosím přes PM Kotla, kde se dohodnete na podmínkách a budete moci nadále hrát přes NS.
    Naposledy upraveno Kaco; 27-02-24 v 19:02.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •