Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: ďż˝uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

  1. #1

    �uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    Vypis z konzole:

    ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 299263)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: ' Neustala provokacia, demencia, nevhodne sprejlogo Reklama'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < �uldo >
    [AMXBANS] Tvuj nick: šulin
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:196556997
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:196556997
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.154.251.132
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.154.251.132
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Happy Sugar Life >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Pekny vecer,
    ospravedlnujem sa za miernu satiru, ktoru som mal na spraylogu. (spraylogo kludne poslem, je to spraylogo screenshotu nemenovaneho hraca) bral som to ako srandu kedze ma na serveroch jailbreaku vacsina pozna a je mi luto ze to skoncilo permabanom.

    Tymto by som sa chcel ospravedlnit dotknutym ludom v tejto situacii. Viem ze predchadzajuce bany nerobia prave "najstastnejsie" meno o mne ale su po vacsine stare a z nich som uz dospel.
    O reklame na spraylogu neviem, ako som uz spominal mozem poslat i samotne spraylogo. Zaroven nesuhlasim s neustalou provokaciou, kedze spraylogo som nasprejoval iba raz a mienil som ho zmenit na svoje povodne.

    Permaban mi pride ako prehnana reakcia a aj samotne tri tyzdne mi pride ako prehnana reakcia k danej situacii.

    Po rokoch som sa vratil k csku a hlavne na kotelnu kvoli kamaratom no netusil som ze by takato situacia vyustila do permabanu.
    Nerad by som prisiel o moznost hrat na kotelne kedze mozem povedat ze som tu v podsate vyrastal.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: �uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    Buď sa ospravedlň alebo hovor o neprimeranej reakcii, obe naraz je také nerozhodné... :)

  3. #3

    Odpověď: ďż˝uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    Správania na servery aj so svojou partiou je ukážkové (péťa, margó,...).
    Už ste boli dosť krát upozorňovaní, ďalej to už nebudem tolerovať a nevšímať si to.
    Každý aktívny JB admim to môže potvrdiť, a tvoj banlist hovorí sám za seba.

    Čo sa tyče že už si dospel a vieš sa správať tak o tom pochybujem jak je vidieť v chatlog, neustali spam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    a podobne bindy čo tam nemajú čo robiť a nepatria do hry

    To sprejlogo nejdem riešiť (Vieš čo tam bolo a na čo to odkazovalo)

    ban za reklamu nemá nič spoločne s sprejlogom
    Jailbreak 6 29-02-2024 16:43:07 STEAM_0:0:196556997 194.154.251.132 šuldo 82.208.17.50:27367- ip na GS
    Naposledy upraveno Happy Sugar Life; 01-03-24 v 10:17.

  4. #4

    Odpověď: Re: ďż˝uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    Čau Ejo, keďže mi došlo že som dotknutých ľudí urazil alebo sklamal tak mi to prišlo ľúto a chcel som sa predovšetkým ospravedlniť, s banom súhlasím ale určite nie s permabanom. Celá táto situácia sa dala vyhnúť, stačilo by ak by ma upomenul, a ihneď by mi došlo že to pre dotknutých sranda nie je, logo by som ihneď zmenil a ospravedlnil sa. Zachoval som sa ako dement a uvedomujem si to. Žiadam iba o skrátenie banu.

  5. #5

    Odpověď: ďż˝uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    Citovat Původně založeno Happy Sugar Life Zobrazit příspěvky
    Správania na servery aj so svojou partiou je ukážkové (péťa, margó,...).
    Už ste boli dosť krát upozorňovaní, ďalej to už nebudem tolerovať a nevšímať si to.
    Každý aktívny JB admim to môže potvrdiť, a tvoj banlist hovorí sám za seba.

    Čo sa tyče že už si dospel a vieš sa správať tak o tom pochybujem jak je vidieť v chatlog, neustali spam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    a podobne bindy čo tam nemajú čo robiť a nepatria do hry

    To sprejlogo nejdem riešiť (Vieš čo tam bolo a na čo to odkazovalo)

    ban za reklamu nemá nič spoločne s sprejlogom
    Jailbreak 6 29-02-2024 16:43:07 STEAM_0:0:196556997 194.154.251.132 šuldo 82.208.17.50:27367- ip na GS
    Zdravím, neviem čo tým myslíš že sme boli ako partia dosť krát upozorňovaní, o žiadnom veľkom upozornení neviem, taktiež ma stačilo iba upozorniť ako som sa už zmieňoval pri komentári na Ejovu reakciu. Čo sa týka spamu lenny face-u, občas ho do četu hodím priznávam, ak to bol veľký problém stačilo ma opäť iba upozorniť. Pokiaľ spraylogo riešiť nejdeš, tak prečo si mi dal ihneď permaban? K veci reklamy to hádam nemyslíš ani vážne. Tú ip som tam hodil pretože bolo na serveri asi 5 ľudí, s ktorými sa poznám a rozhodli sme sa ísť na chvíľu na gs keďže sme sa nudili. To som mal každému individuálne napísať do steam správy ip miesto toho aby som ju raz hodil do četu? Ďalšia vec, tú ip som napísal iba raz, bez popisu, a to vážne chceš flagnuť ako reklamu?

  6. #6

    Odpověď: ďż˝uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    Misto, abys sklopil uši, uznal chybu a prosil o UB, tak vytáhneš něco jako "K veci reklamy to hádam nemyslíš ani vážne."
    Poslal si IP jinýho portálu, že jste tam chtěli jít dělat bordel tě nijak neomlouvá(dělaj to děti, my vas v tom urcite podporovat nebudem). Ano, měls to poslat přes steam prostě, jednoduchý.
    Chatlog je krásnou vizitkou tý vaší party. Však si takove blbosti spamujte někde soukromě na dc a ne do hry :D Tenhle "trend" je dávno pryč, mohli byste dospět.
    Co konkrétně bylo na tom spraylogu? Fotka nějakýho hráče či co. V takovym případě jsem pro ponechání permy, jestli to tu nechcete tahat, tak PM prosím. V takovym případě mi to logo přijde jako největší problém. Jinak, když přestaneš kopat kolem sebe a přijmeš Happyho rozhodnutí, tak bych uvažoval o zkrácení.

    E: Oka, chapu. Pokud se teda nebude řešit to logo, tak jsem klidne pro zkrácení.
    Naposledy upraveno Hunted; 03-03-24 v 18:48.

  7. #7

    Odpověď: ďż˝uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Misto, abys sklopil uši, uznal chybu a prosil o UB, tak vytáhneš něco jako "K veci reklamy to hádam nemyslíš ani vážne."
    Poslal si IP jinýho portálu, že jste tam chtěli jít dělat bordel tě nijak neomlouvá(dělaj to děti, my vas v tom urcite podporovat nebudem). Ano, měls to poslat přes steam prostě, jednoduchý.
    Chatlog je krásnou vizitkou tý vaší party. Však si takove blbosti spamujte někde soukromě na dc a ne do hry :D Tenhle "trend" je dávno pryč, mohli byste dospět.
    Co konkrétně bylo na tom spraylogu? Fotka nějakýho hráče či co. V takovym případě jsem pro ponechání permy, jestli to tu nechcete tahat, tak PM prosím. V takovym případě mi to logo přijde jako největší problém. Jinak, když přestaneš kopat kolem sebe a přijmeš Happyho rozhodnutí, tak bych uvažoval o zkrácení.
    Zdravím Hunted,
    Nečakal som že poslanie 1 ipčky kde sme boli približne piati by bolo banovateľné, no očividne som na omyle. Čo môžem povedať je lesson learned, opakovať sa to určite nebude. V chate spamovať už taktiež určite nebudem, pretože mi to za ban nestojí. Na spraylogu bol steam profil jedného hráča, ale pokiaľ to Happy nechce sem ťahať tak to rozoberať nejdem.

  8. #8

    Odpověď: ďż˝uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    som ochotný to skrátiť na pôvodne 3t jak to bolo (bude sa to opakovať ban bude samozrejme dlhší).


    E: môžete lock. ban bol skrátený
    Naposledy upraveno Happy Sugar Life; 09-03-24 v 11:24.

  9. #9

    Odpověď: ďż˝uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    Citovat Původně založeno Happy Sugar Life Zobrazit příspěvky
    som ochotný to skrátiť na pôvodne 3t jak to bolo (bude sa to opakovať ban bude samozrejme dlhší).
    Ďakujem, ako som už písal, opakovať sa to nebude.

  10. #10
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    617

    Odpověď: ďż˝uldo (jiny hrac) --> Happy Sugar Life

    Ban bol skrátený adminom na 3 týždne (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299263).

    Lock.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •