Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Přehazování zbraní, neznalost pravidel

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Přehazování zbraní, neznalost pravidel

    Ahoj, i když nerad, tak nahlašuji daného hráče, pokud to budeš číst, tak to ber v dobrém směru, věřím, že touto cestou si zadáš do hry příkaz /menu, a věnuješ malou chviličku pravidlům hry.
    Mapu dozadu si dal tak 20x za sebou kill ostatním hráčům to docela vadilo, nedivím se, tak jsem chtěl druhou mapu domluvit, moc jsem neuspěl.
    Na demu hned ze začátku přehazování zbraní, plus ten party mod fakt nelze, díky.

    NICK: yakoopf -> [TRUBKA GANG]
    SID: STEAM_0:1:515145797

    DEMO: https://www.uschovna.cz/zasilka/OQ62ICGF3ALD8D3N-CT2/
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Přehazování zbraní, neznalost pravidel

    Asi je to zpětně z webu nebanovatelné, takže klidně lock, hráčovi zkusím ve hře domluvit.
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  3. #3

    Odpověď: Přehazování zbraní, neznalost pravidel

    Demo jsem nekoukal, bylo mi řečeno že to přej řešil Neeo killem in-g. Takže bych to neřešil zpětně tady, ale děkujem určitě

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Přehazování zbraní, neznalost pravidel

    Jasnacka, jen mi to nepřišlo adekvátní “trest kill in game”, jelikož většinou se dává ban 4320 minut, tímto bych se chtěl jen dotázat, když nastane podobná situace, třeba s mfk, je to taky pak nebanovatelné, když by ten hráč dostal kill/kick ve hře, díky moc chlapi.
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  5. #5

    Odpověď: Přehazování zbraní, neznalost pravidel

    Tak MFK je trochu jinej level porušení pravidel, to Neo vyřeší in-g přesunem, nahlásí adminum a my zabanujem. Tohle Neo pořešil čistě in-g, tak je zbytečný řešit to zpětně na webu.
    Ale abys měl dobrej pocit, hráč stejně včera ban dostal za něco jinýho https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299352.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Přehazování zbraní, neznalost pravidel

    Dobře díky��
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •