Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: wedix

  1. #1

    wedix

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299355


    Poznamka:


    Ahoj! Chtel bych se omluvit vsem hracum ktery jsem zabil kvuli prereknuti, kdyz jsem simonoval chtel jsem aby jste sli do boxu k zadni stene ale rekl jsem na zadni stenu. Logicky jsem zabil vsechny co prikaz pochopili spravne tak jak jsem ho rekl a sli na box na zadni stenu. Ve hre jsem se take omluvil. Dalsi kolo bylo HVD.

    Admini me upozornili jeste u jine situace, ze kdyz hrac ma u sebe zbran a zabiju ho ze to je FK, o tom jsem nevedel takze jsem dal dalsi kolo hraci VD a omluvil se.

    O poruseni podminek nic nevim, poprosil bych aby jste mi ukazali smlouvu s podpisem nebo zpravu.

    Diky vas wedix, legenda JB

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: wedix

    Ďaľšie kolo bolo hvd, pretože sme to začali riešiť my - admini. Dohodli sme sa, že vyriešenie situácie necháme na teba, takže ste p lánovali dať schovku, alebo niečo také. Takže to, že bolo HVD je slabá výhovorka. Ešte aj počas toho HVD si zabíjal mimo zbrojky. Na unbane ste sa dohodli s burakom, pôvodne to bola perma na celý portál, nie k CT, takže asi buď rád.

  3. #3
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: wedix

    Banů tu máš milion, a pak chodíš s prosíkem, že se budeš chovat dobře, ať ti dám unban. Ban v pořádku, zamykám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •