Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Jb speŠl

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Jb speŠl

    Ahoj, tímto bych chtěl požádat o spešla na jailbreaku, věřím že v době své největší aktivity bych to měl zamítnuté, viz odkaz https://csko.cz/forum/showthread.php...ghlight=rollin

    Dřív jsem vůbec nepochopil proč jsem nedostal šanci, aktivita, znalost pravidel tam byla, pak jsem měl dlouhou pauzu cca 4 roky, a postupem času mi to začalo docházet viz Operákovo vyjádření, udělalo by to více škody než užitku. Věřím že časem člověk ať chce nebo ne, "dozraje", ale i přesto všechno vím, že se mam spoustu věcí co učit.

    Něco málo o mně, Jmenuji se Jaromír a je mi 20 let v dubnu 21 :), věnuji se fitness a zdravému životnímu stylu, ve svém volném čase si zajdu do fitka, nebo si zajdu s kamarády.
    Na serveru se snažím udržet dobré vztahy, troufám si říct, že jsem celkem v pohodě a řeším kritické situace s chladnou hlavou.

    Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198843088073/
    SID: STEAM_0:1:441411172
    NICK: Rollin

    Díky za přečtení :)
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  2. #2


    Odpověď: Jb speŠl

    Ahoj,
    chcel by som sa ťa spýtať za čo je ten VAC. Nie je to u mňa nejak dôležité len sa zaujímam. Ďakujem za odpoveď.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jb speŠl

    Ahoj když mi bylo 15, chtěl jsem se naučit jak poznat cheaty a jak pracují, založil jsem server a analyzoval, pro moji smůlu byla tam vac ochrana, takže jsem měl proste smůlu. Nemám zapotřebí si něco vymýšlet, proto to píšu narovinu, jak to je.
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  4. #4


    Odpověď: Jb speŠl

    Ahoj, spíš proti. O spešla se nežádá a na admina to nevidim. Jak jsme se bavili na steamu, měl si kick, pak se to odebralo a když ti byl nabídnutej zpátky, tak si to odmítl, tak mi nejde moc do hlavy tu pak zakládat žádost, chapeš.
    JB je ted ohledně AT na tom fajn a spešl navíc by podle mě byl zbytečnej.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136


    Odpověď: Jb speŠl

    Ahoj díky za vyjádření, spešla jsem mohl používat jen proti obcházečům, respektive nechtěl jsem aby z toho byl “problém”, jinak vše kolem toho, jsem si už vypsal dotyčným.
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    590


    Odpověď: Jb speŠl

    Ahoj, me by zajimalo neco k tomuto: https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post528737 nejaky ban za cheaty + nasledne obchazeni, zrejme v obdobi po tve zadosti o prava.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136


    Odpověď: Jb speŠl

    Ahoj, jasan na tohle neexistuje žádná “omluva”/odpověď, tahle situace nebyla obcházení, ale když jsem se připojil na server, tak jsem měl cca asi 5 sekund, než server mi dal kick že mám ban.
    Nežádám z důvodu, že bych si myslel, že tu hraju dlouho tak to zkusím atd. Chtěl bych být svoji aktivitou nápomocen, dokázal že člověk může dospět a zjistit, že svět se netočí kolem něj. Přesto vše věřím, že pomocná ruka se vždy šikne, i když moje minulost mluví za vše, smazat to nemůžu, beru to jak to je. Díky chlapi
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*



    Odpověď: Jb speŠl

    cc,
    Hráča poznám nejaký rok, možno aj 5. Nepamätám si, že by s ním bol nejaký problém, mimo toho, čo poslal Mario. Avšak aj keby prižmúrim všetky oči, musím byť proti. Určite sa tu nájde aj lepší kandidát (Čo ty nevieš, pretože sa to rieši inde) Myslím si, že Jb je počtovo celkom dobre s právami, mal si možnosť mať dočasne možnosť kicku cheaterov (obchádzačov), tak si odpusť tie svoje hlásenia. Niesom si istý, či to iba trolliš, alebo to tu myslíš vážne.

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136


    Odpověď: Jb speŠl

    Ahoj, jsem moc rád za vyjádření, ten kick atd. jsem mohl používat jen na obcházeče, myslel jsem si, že se něco pokazilo a proto se to odebralo, tak jsem nechtěl přidělávat potíže/starosti, tyhle slova padla, ještě dřív než jsem to dostal, včera jsem jednou “popíchnul” hlášení a admin přišel, vše v pořádku. Určitě stojím o to, furt pomoct chodu a hlavně hráčům, věřím, že ban není cesta, jak hráče naučit pravidla hry a na tom bych chtěl stavět. Díky Mlýne.
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •