Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: ^nismo

  1. #1
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    423

    ^nismo

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299458


    Poznamka:


    Nauc se pouzivat mute, lasko.
    A taky chci vedet, za co mam ban :( sem smutni.
    honis kokot nad nikolou, nebo egobam? Hrajes tu asi tak casto jak se dotykas travy venku.
    Poprosim curaky jako jeden nejmenovany 19yo potrat co nejak dokazal prezit a ma momentalne svou lil peep sad boi emo shit fazi (hunted), aby se nevyjadroval. hihi

  2. #2
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: ^nismo

    Jen jsem refreshoval, kdy to přijde, dočkal jsem se.
    Mute dávat nemůžu, není to můj primárni server, proto jsem ti řekl, ať se na to vysereš, nacož si odvětil, že si tě mám mutnout a držet píču. Historii máš docela bohatou, Nikolu neznám, venku jsem častěji, než ty, ale to ti dokazovat nepotřebuji.
    Nemáš se na serveru chovat, jak tupec. Když vidím vyjadřování tady na foru, asi není co řešit. Dej si pauzu a dotkni se trávy. papa pookie

  3. #3
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    423

    Odpověď: ^nismo

    Citovat Původně založeno Nixvan Zobrazit příspěvky
    Jen jsem refreshoval, kdy to přijde, dočkal jsem se.
    Mute dávat nemůžu, není to můj primárni server, proto jsem ti řekl, ať se na to vysereš, nacož si odvětil, že si tě mám mutnout a držet píču. Historii máš docela bohatou, Nikolu neznám, venku jsem častěji, než ty, ale to ti dokazovat nepotřebuji.
    Nemáš se na serveru chovat, jak tupec. Když vidím vyjadřování tady na foru, asi není co řešit. Dej si pauzu a dotkni se trávy. papa pookie
    Aha aha, tak tam nedávej bany, blbečku :DDDDDD
    Takže takovej ego baník, klaisicky. Stejně za to placenej nebudeš, tak si jdi dávat bany na jump, nebo je to mrtvý?

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,469

    Odpověď: ^nismo

    Dalo by se to řešit, kdyby žádost probíhala v duchu žádosti o unban. Momentálně to neodpovídá žádosti a bavíme se spíše o jednostranném útoku žadatele, který spíš než jako žadatel, vypadá podle žádosti jako hlupák. "Žádost" o unban zamítám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •