Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 33

Téma: Žádost o unban

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Re: Žádost o unban

    Všichni co dostanou ban na kotelnu nadavají jaký to je dementní server a po pár dnech chcou UB a píšou jakej to je super server XD.Ale musím přiznat že jsem hrál asi na 100serverech včetně gamesites, který ma trochu vyšší úroveň ale stojí za milu pi.. kvuli VIP a dalším věcem.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o unban

    v šem je gayshites lepší? Nikdy sem tam nehrál, ale strašně mě zajímá co na tom lidi tak strašně láká :)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  3. #18
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Re: Žádost o unban

    Jsou tam asi víc skill hrači, ale to je možná tím VIP jinak je GS uplně na hovno

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o unban

    Citovat Původně založeno bloodykill Zobrazit příspěvky
    Všichni co dostanou ban na kotelnu nadavají jaký to je dementní server a po pár dnech chcou UB a píšou jakej to je super server XD.Ale musím přiznat že jsem hrál asi na 100serverech včetně gamesites, který ma trochu vyšší úroveň ale stojí za milu pi.. kvuli VIP a dalším věcem.
    Dafuq?

    Vyšší úroveň? To nemyslíš vážně. Čti: http://csko.cz/?strana=jentak
    A to není všechno, asi dva roky zpět gamesites okradlo hráče cca o 300 000kč (koupili si VIP, ale nedostali ho, nebo něco takového). Servery stojí za hovno, nikdo se o ně nestará, adminují tam děti, práva se rozdávají za peníze, cheateři si mohou koupit za 100,- unban a cheatovat vesele dál.

    V životě jsem tam neviděl steam hráče. Navíc, když hraješ trochu líp, tak si jebnou ban za cheaty a konec, žádné demo nic. Jen ti ten jejich banlist potom kazí pověst.

    Takže by mě prosím zajímalo, v čem mají vyšší úroveň?
    Naposledy upraveno ZombieBot; 13-06-12 v 16:44.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #20
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Re: Žádost o unban

    myslel jsem vyšší úroveň hráčů-Větší skill jinak je GayShites na nic.

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Žádost o unban

    Myslíš ty lowky co sundám i se zavřenýma očima?

    Edit for ZombieBot: Lynviy
    :D
    Naposledy upraveno Lynviy; 13-06-12 v 20:13.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o unban

    Citovat Původně založeno bloodykill Zobrazit příspěvky
    myslel jsem vyšší úroveň hráčů-Větší skill jinak je GayShites na nic.
    Jak píše lynvyiiiiyiyiyiyiyi, tam hrajou opravdu noobové. To opravdu netuším, kde jsi vzal, že na GS hrajou lepší hráči. Schválně, dneska tam zaskočím a kouknu se, jak mi dávaj. :)

    EDIT:

    První kolo, score 4:1, rozházené hitboxy u VIP modelů, prostě sračka - ten model nejde absolutně trefit.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 13-06-12 v 20:18.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Žádost o unban

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Dafuq?

    Vyšší úroveň? To nemyslíš vážně. Čti: http://csko.cz/?strana=jentak
    A to není všechno, asi dva roky zpět gamesites okradlo hráče cca o 300 000kč (koupili si VIP, ale nedostali ho, nebo něco takového). Servery stojí za hovno, nikdo se o ně nestará, adminují tam děti, práva se rozdávají za peníze, cheateři si mohou koupit za 100,- unban a cheatovat vesele dál.

    V životě jsem tam neviděl steam hráče. Navíc, když hraješ trochu líp, tak si jebnou ban za cheaty a konec, žádné demo nic. Jen ti ten jejich banlist potom kazí pověst.

    Takže by mě prosím zajímalo, v čem mají vyšší úroveň?
    Gs okradlo mě a 2 kámoše úplně jednoduchým způsobem, koupil sem si VIP hrál sem 2 dny, a bum najednou perma ban za cheaty. (vždy sem hrál čistě)..a samozřejmě jako VIP mám možnost Unbanu takže mi ani demo neukázaly a rovnou mi daly unban a VIP mi sebral. Ten samý problém s banem za nic měly i známí. Od té doby sem hrál na GS naposled a ani za 50 000 by mě tam nedostaly.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Re: Žádost o unban

    To jo gs okrade každého , ale pokaždé do jsem tam byl (3-4měsíce zpět ) tak tam byli skilly na publiku

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o unban

    Citovat Původně založeno bloodykill Zobrazit příspěvky
    To jo gs okrade každého , ale pokaždé do jsem tam byl (3-4měsíce zpět ) tak tam byli skilly na publiku
    A nebo cheateři, co s tim uměli tak dobře, že to vypadalo jako skilly.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #26
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Česká Třebová
    Příspěvky
    125

    Re: Žádost o unban

    Co se vrátit k tématu UB? :)

  12. #27
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o unban

    Zajimave, to tu asi necham.
    Unban nebude.

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Žádost o unban

    Na Gamesites mam na 3 server VIP a EXTRA VIP už asi 4 roky (trvalé) a pořád ho mám :D.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  14. #29
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Re: Žádost o unban

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    A nebo cheateři, co s tim uměli tak dobře, že to vypadalo jako skilly.
    Teď si nato kápl- taky mi to tošlo :)

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o unban

    Citovat Původně založeno gEt sToP Zobrazit příspěvky
    Na Gamesites mam na 3 server VIP a EXTRA VIP už asi 4 roky (trvalé) a pořád ho mám :D.
    Kdyby to udělali všem VIP, asi by to bylo trochu nápadné.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •