Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Nightwish

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Nightwish

    Zde by mě zajímal váš názor a porovnání annete VS.Tarja
    A vaše nejoblíbenější písnička:)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Nightwish

    Je sice fakt, že Anette má daleko tuctovější hlas než Tarja, přece jen tarja pokud vím má snad i vystudovanou nějakou operní školu, ale Tuomas to je prostě PAN skladatel, pro mě genius nejvyššího kalibru, protože ač sice tarja má daleko výraznější hlas tak Tuomas prostě zná/znal hlasový možnosti obou zpěvaček a psal jim písničky na míru. Hodně lidí je stále zastáncem Tarji. Jo byla dost dobrá, ale od tý doby co se dala na solovou drahu tak u mě ty její písničky dost upadly, byl jsem na jejím koncertu,jako nebyl špatnej, ale prostě to bylo takový nijaký. Jediný co se mi tam fakt líbilo byl kan-kán Mika Terrany. Zatimco nightwish stále září i s Anette. Už tam sice není ten operní prvek ve formě tarjinýho hlasu, ale díky tuomasovi si prostě vystačí i bez ní. viz Imaginaerum - pro mě asi nejlepší album od Nightwish. Nigthwish se bez Tarji obejde, Tarja bez Nightwish ne.

    Jinak nejoblíbenější písnicka, říct jen jednu by bylo dost těžký, je jich strašně moc. Kdybych měl nějaký vypíchnout tak
    s Tarjou asi: Nemo, Dead to the world, Crownless, Sleeping sun, Wish i had an angel, Feel for you
    s Anette: The Islander(i když tam moc nezpívá), Taikatalvi(ale to je taky spíš Marcova parketa), jednoznačně Storytime, Ghost river, Scaretale, I want my tears back, Turn loose the mermaids

    btw. Letošní koncert v Praze byl fakt epickej, a musím uznat že si anette se staryma pisnickama co jestě zpivala tarja poradila fakt bravurně. Dost mě překvapilo Nemo, že ho hodili do pomalýho tempa. Nebo Over the hills and far away na dudy byl taky cool zážitek, ale už hned úvod koncertu, kde se Marco houpal na houpacím křesle a pak při Storytimu pád opony, prostě životní zážitek,ale nejvíc mě odvařil Islander jak po celé hale svítily telefony a zapalovače.
    Naposledy upraveno Giussepe; 29-06-12 v 22:59.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Re: Nightwish

    v tom s tebou souhlasím.Toumas skládá super texty, to samé i Marco(pokud vím tak je hlavní textař).

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Nightwish

    Imaginaerum (2011)


    00:00:00 - Taikatalvi
    00:02:34 - Story Time
    00:07:56 - Ghost River
    00:13:25 - Slow Love, Slow
    00:19:15 - I Want my Tears Back
    00:24:23 - Scaretale
    00:31:55 - Arabesque
    00:34:53 - Turn Loose the Mermaids
    00:39:12 - Rest Calm
    00:46:15 - The Crow, The Owl and The Dove
    00:50:25 - Last Ride of the Day
    00:54:57 - Song of Myself
    01:08:34 - Imaginaerum
    Naposledy upraveno Giussepe; 29-06-12 v 23:17.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havr
    Příspěvky
    215

    Re: Nightwish

    Vím že je tento příspěvek starší ale tarja byla fakt super.Její skladby měly vnitřní krásu.Anettu nemám rád.a nesnáším když anette zpívá skladby od tarji.
    mě se nejvíce asi líbí phanom of the opera,siren,dead to the world,ghost love score a http://www.youtube.com/watch?v=zARXrhcK_eo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •