Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: GS system aka co dovede skicař

  1. #1
    morbe
    Guest


    GS system aka co dovede skicař

    Rano si tak zajdu na GS(kazdej snad pozna tuhle zkratku) D2 server s WH z nudy. Po 2 hodinach dostanu moc peknej ban
    Nickname BLACKTRAiNS; fuerza
    SteamID STEAM_0:0:11896327
    SteamCommunity ID 76561197984058382
    IP Adresa skryté
    Typ banu SteamID
    Důvod SCREENY FORUM DIKY
    Zabanován dne 29.03.2011 - 04:59:56
    Vyprší dne Nikdy
    Zabanovaný od Bezejmenej
    Zabanovaný na gaysajts | Dust2 Only (de_dust2)
    Celkem obdržených banů 1
    Jelikoz netusi jestli mam nebo ne, tak chce abych mu hodil screen po banu na forum, do ty doby nez ho tam postnu a on ho checkne, mi da perma.
    Origo screen: ( i kdyz tam zrovna nastesti nikdo nebyl, je videt v zadu usp, takze.. )
    http://img24.eu/v.php?file=6b1uobbq.bmp
    ...Po 30sec ve skicaři
    http://img24.eu/v.php?file=j4hjwxu5.bmp

    Zaslal: út březen 29, 2011 5:39 am Předmět: Citovat
    vsak pohoda slo me o screeen .. Smile unbaned:)
    http://img24.eu/v.php?file=n6lvsg9q.jpg

    :-D Misto aby zkoukl HLTV.. na to on ovsem nema skillz, jako 99% adminu tam.. konec story.
    Naposledy upraveno morbe; 29-03-11 v 19:20. Důvod: fix reklamy

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Rofl :d :d

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Tak toto by sa my už snáď ani nesnívalo. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
    Tam dávajú za hlavných adminov 11 ročné deti. :D
    To už je čo toto. :DD
    Demencia nepozná hranice. :)

  4. #4
    krtek
    Guest


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Kdo zaplatí admina, má peníze

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Když je někdo debil...

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970


    Re: GS system aka co dovede skicař

    To je moc demence jako . Já to znám, jsem tam taky dělal CHH jeden čas a právě kvůli těm tupým z 80% NS CHH kidů co tam byli jsem od tama vypadl, protože to je moc vrchol demence co tam předvádějí za trotloviny . A jak říkal krtek kdo si zaplatí dostane práva a je jim jedno jestli je to NS nebo jestli je mu 12 let . Oni to dávají prostě každýmu kdo jim dá prachy = DEBILITA na třetí . V tomhle ohledu nechápu Dwandyho jako, místo toho aby se snažil posunovat server dopředu a vylepšovat ho, tak akorát si kurví reputaci, tím že bere kde koho a bere jen prachy nic víc, ale ono to není jen v něm tam jsou ještě další 2 lidi, kteří ho do toho dotlačili a podporujou ho v tom a to si říkají HL. admini . Viz. VIP za unban taky slušná debilita . V tomhle je ohledu je prostě kotelna nejlepší, tady to má aspoň nějakou úroveň narozdíl od těch dumberů tam vzadu . Prostě pravidlo na GS vůbec nelozit, protože když ten ban nedostaneš hned, tak ho dostaneš dřív nebo později to je jasná věc .

  7. #7
    krtek
    Guest


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Dwandy z toho má peníze, což ho obdivuji. Nikdo Vás nenutí mu platit nebo tam hrát. Nevím proč to vůbec řešíte, pak vypadáte Vy jak blbečkové když mu posíláte prachy :D. Kdyby Kotel nebral cs servery takhle, tak by to třeba taky dělal
    na GS vědí tak 3 lidi z admin teamu, co je WH... Serverů mají mrtě, ale nehlídaný. To dětskám vyhovuje, kteří si kupují VIPko pravděpodobně nejvíce. A pak mi je líto, když si to koupí nějaký "chytřejší" jedinec :D

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: GS system aka co dovede skicař

    Já jsem tam potkal jen 2 adminy, kteří byli úplně v pohodě . Jednoho z nich znám osobně a to je tak všechno . Ostatní jsou only NS kids a dumbeři .

  9. #9
    krtek
    Guest


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: GS system aka co dovede skicař

    Tak ty 2 admini jsou blbci :) A celkem si proti hovoříš, jak někdo může mít rád gs, když víš že to tam je o ničem. A tohle je přesně Vaše, vy to nemáte rádi ale stejně tam furt lezete :D nejsi to jenom Ty, znám takhle více hráčů

  10. #10


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: GS system aka co dovede skicař

    Citovat Původně založeno krtek Zobrazit příspěvky
    Kdyby Kotel nebral cs servery takhle, tak by to třeba taky dělal
    na GS vědí tak 3 lidi z admin teamu, co je WH...
    Kotel to nedělá pro peníze (Myslim Big Money).Kotel to dělá protože ho to baví a chce to někam zřejmě dotáhnout.Zato Dandy neboli pan kkt na entou chce jenom zbohatnout.Nechápu jak mohou NEJVĚTŠÍ SKilleři v ČR hrát na gayrobshites.Vždyt to i SOE které kvůli přechodu na STEAM zkrachlo a ted se zase rojíždí (+/- půl roku) má lepší servery než gayrobshites.

    NEJ JE KOTELNA A KDO SOUHLASÍ DÁ "LAIK" . =D

    Mimochodem,jak myslíte že by se na Forku gayrobshites tvářili kdybychom jim tam napsal co se mezi Kotlem a Dandym stalo? Hm???? Asi by čuměli a půlka Elity z ČR by šla hrát jinam.

  11. #11
    krtek
    Guest


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Nebylo to jenom mezi Kotlem a Dwandym... Zkoušel to na mě i s mým portálem... Ano, psal jsem že to Kotel nedělá pro peníze, to je ovšem logické
    Nešli by hrát jinám, protože tam mají VIP :))) Mám zkušenosti, že jak nemáš VIP v rozsahu GS, tak nejsi pro mě dobrý :) ale ovšem ne pro všechny,..

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682


    Re: GS system aka co dovede skicař

    vůůůůbec nevíš, dwandy v jednom rozhovoru rekl, ze kotel mu to poslal prvni a on to jen oplacel tak, ze mu to poslal zpet. GaYsites nema spatne servery, jen proste chcou na tom vydelavat a to cini hru nehratlenou pro "NEvip" hrace. SOE nemelo jak zkrachovat. pokud vim, tak VIP v te dobre tam nebylo( nevim jak ted, nehraju tam). jen se preslo na STEAM a potom jim tam nikdo nehral. na nejakou dobu bylo SOE na prodej nebo pronajmuti nebo co... asi to nikdo nechtel, tak se majitel rozhodnul to zase spustit i pro NS, ouye.

  13. #13


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    vůůůůbec nevíš, dwandy v jednom rozhovoru rekl, ze kotel mu to poslal prvni a on to jen oplacel tak, ze mu to poslal zpet. GaYsites nema spatne servery, jen proste chcou na tom vydelavat a to cini hru nehratlenou pro "NEvip" hrace. SOE nemelo jak zkrachovat. pokud vim, tak VIP v te dobre tam nebylo( nevim jak ted, nehraju tam). jen se preslo na STEAM a potom jim tam nikdo nehral. na nejakou dobu bylo SOE na prodej nebo pronajmuti nebo co... asi to nikdo nechtel, tak se majitel rozhodnul to zase spustit i pro NS, ouye.
    Ano máš pravdu.Jenže SOE kdysi za dávných dob "Starověkého Egypta" bylo Non-Steam servrem který byl lepší než Kotelna (V té době ještě nebyla) jenže, Admini tam se rozhodli že to překopou na STEAM a tím přišli o spoustu hráčů.Ted přibližně před rokem to zase nahodili a hraje tam lama za lamou.Dokonce jim tam lezl jeden s AB asi 4 mapy zasebou pak přišel admin a zase odešel =DD.

    EDIT: Ale Dandy na něco zapoměl.Kotel tehdy nepotřeboval konkurenční boje protože se teprv rozjížděl a někteří hráči sem přišli přes stránky SOE kde měl Kotel nevědomky vložený svoje servery.
    Naposledy upraveno znedlob; 30-03-11 v 21:32.

  14. #14
    krtek
    Guest


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    vůůůůbec nevíš, dwandy v jednom rozhovoru rekl, ze kotel mu to poslal prvni a on to jen oplacel tak, ze mu to poslal zpet. GaYsites nema spatne servery, jen proste chcou na tom vydelavat a to cini hru nehratlenou pro "NEvip" hrace. SOE nemelo jak zkrachovat. pokud vim, tak VIP v te dobre tam nebylo( nevim jak ted, nehraju tam). jen se preslo na STEAM a potom jim tam nikdo nehral. na nejakou dobu bylo SOE na prodej nebo pronajmuti nebo co... asi to nikdo nechtel, tak se majitel rozhodnul to zase spustit i pro NS, ouye.
    Tak to pochybuji, mě udělal něco podobného to samé, když mě pak kamarád ukazoval co o mě psal v admin diskuzi, tak jsem se válel :D KEcat umí solidně

  15. #15
    krtek
    Guest


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Citovat Původně založeno sedly Zobrazit příspěvky
    Ano máš pravdu.Jenže SOE kdysi za dávných dob "Starověkého Egypta" bylo Non-Steam servrem který byl lepší než Kotelna (V té době ještě nebyla) jenže, Admini tam se rozhodli že to překopou na STEAM a tím přišli o spoustu hráčů.Ted přibližně před rokem to zase nahodili a hraje tam lama za lamou.Dokonce jim tam lezl jeden s AB asi 4 mapy zasebou pak přišel admin a zase odešel =DD.

    EDIT: Ale Dandy na něco zapoměl.Kotel tehdy nepotřeboval konkurenční boje protože se teprv rozjížděl a někteří hráči sem přišli přes stránky SOE kde měl Kotel nevědomky vložený svoje servery.
    Něvědomky? Na SOE byly vždy shit admini... Prostě nikde se to nestíhá uhlídat...co si budeme namlouvat

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •