Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: GS system aka co dovede skicař

  1. #16


    Re: GS system aka co dovede skicař

    SOE v té době nemělo svoje tak tam dali Kotlovo servery.Tím mu zvedli návštěvnost.

  2. #17
    krtek
    Guest


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Citovat Původně založeno sedly Zobrazit příspěvky
    SOE v té době nemělo svoje tak tam dali Kotlovo servery.Tím mu zvedli návštěvnost.
    Jj, tak to měl dobré :)

  3. #18
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682


    Re: GS system aka co dovede skicař

    myslim si, ze z meho postu bylo jasne, ze to byl ns portal. netreba mi to opakovat 5x. za dob SOE kotelna byla. jeste si pamatuju, jak jsem ze soe war3 serveru presel na kotelnu war3 server a uz tehdy se mi zdala kotelna lepsi oproti soe. majitel na to nemel cas nebo ho uz nebavilo platit to nebo tak neco... na soe strankach se ip kotelny objevila podle me tak, ze kotel byl s nema proste zadobre (jen moje domenka).

  4. #19
    krtek
    Guest


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Pamatuji si, že admini tady využívali na classicu portování, to bylo strašný

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Citovat Původně založeno krtek Zobrazit příspěvky
    Tak ty 2 admini jsou blbci :) A celkem si proti hovoříš, jak někdo může mít rád gs, když víš že to tam je o ničem. A tohle je přesně Vaše, vy to nemáte rádi ale stejně tam furt lezete :D nejsi to jenom Ty, znám takhle více hráčů
    Tak to teda nejsou blbci !!! To jsou nejpohodovější lidi, protože oni dělali CHH ještě předtím na fakahedě a na GS přešli kvůli tomu že fakaheda šla do hajzlu a na GS měli více lidí a serverů . Jako já je tam potkal úplně náhodou, když tam byli s něma rozhovory, tak jsme se haluzově potkali a jsou rozhodně lepší lidi než ti kkti, kteří tam hrajou 24/7 a musí si dokazovat jací jsou to skilleři . A navíc já na GS nelezu naposledy jsem tam byl, když jsem tam skončil což je cca půl roku + . Já se potkávám už jen s tím GG borcem a někdy zajdem na pivko a v pohodě pokecáme co novýho, ale to je všechno, protože on bydlí asi 10 km ode mě, takže pohoda . Ještě někdy domluvím s Flopem a s ním taky zajdu na jedno ať vás můžem pomluvit . :-DDD

  6. #21
    Kotel
    Guest


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Tady mi uniklo dost postu, kde se vytvari unikatni nesmysly.
    O gs jsem se dozvedel az kdyz mi napsal na icq (puvodne probihala komunikace jen pres forum, coz byla jeho osudova chyba, ponevadz nevedel, ze se ukladaji ip adresy a emaily) a musel jsem si pracne zjistovat, jaky ma portal, protoze mi to odmital sdelit. Kdyz se to zacly varovne zpravy o poruseni prav s ns servery resit na counterservers.cz, tak cele forum bylo zruseno, coz byla zrejme nahoda, ale nikdo se k tomu uz nevracel, protoze od doby, co jsem napsal, ze to posilal dwandy, uz o zadnych takovych zpravach nevim. Po roce Dwandy absolutne nevi, o co slo a kazdemu rika neco jineho. Me po pul roce napsal na soukromy mail (netusim, kde ho vzal, zrejme od spravce hostingu), ze uplnou nahodou narazil na muj clanek a proc jsem si to vymyslel.
    Soe meli na webu moje servery, protoze majitel chtel portal zrusit a ja u nich mel jeden server+obca sjsem pomohl s pluginy.
    Soe byl pohodovy portal, ted uz nevim, jak na tom je.

  7. #22


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: GS system aka co dovede skicař

    Tak si to shrneme.

    GS=njdfkdsvjkgfsdůausdhnwaaaauewwuuuu

    Kotelna=Nejlepší

    SOE=Už neni co býval
    Naposledy upraveno znedlob; 11-05-11 v 21:23.

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Joo, to si pamatuju..Když soe přecházelo na steam tak sem potřeboval nový w3 a od té doby sem hrál na kotelně...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433


    Re: GS system aka co dovede skicař

    kotel to psal jasne v tech podminkach ze nesouhlasi s dwandyho strategii vip ci jak to tam bylo, proste abys mel pri pistol kole kachale omg
    kotel si zasluhuje uctu potom co vybudoval a to mu nelezu doprdele :-D ikdyz to tak muze vypadat
    bravo jen tak dal

  10. #25
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Citovat Původně založeno novymartiii Zobrazit příspěvky
    kotel to psal jasne v tech podminkach ze nesouhlasi s dwandyho strategii vip ci jak to tam bylo, proste abys mel pri pistol kole kachale omg
    Sory za OT, ale nedalo mi to :D Martiiii občas si prečítaj po sebe, lúštil som to pekne dlho :DDD (aj ked pravda, ze utahany jak pes) Inak s celou myšlienkou súhlasím. To VIP u nich je kravina jak prázdny pohár od piva.

    EDIT: teda hlavne táto časť: "proste abys mel pri pistol kole kachale omg" :D

  11. #26
    krtek
    Guest


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Není to kravina, on celkem dobře vydělává :) A kdo nechce tak tam prostě hrát nemusí, ale je to lhář prolhaný.

  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: GS system aka co dovede skicař

    Citovat Původně založeno krtek Zobrazit příspěvky
    Není to kravina, on celkem dobře vydělává :) A kdo nechce tak tam prostě hrát nemusí, ale je to lhář prolhaný.
    Keď máš hneď od začiatku stále AKčko, nonVIP majú pištolky atď.... tak je to svojim spôsobom kravina, lebo už to nieje klasika Counter. Nevyvážené a diskriminujúce pre noVIP. Ale ako si napísal - money. Nič iné v tom nie je dobré......jo akurát tak, že keď je niekto drevo, kúpi si VIP, tak má istý druh "skillu" navyše v podobe tých vecí "zadarmo". - takže lame server

  13. #28
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: GS system aka co dovede skicař

    na soe byly vždycky 227457775x lepší admini než tady, a než soe přešel na steam, neměl konkurenci.. teď už se z toho většina lidí přestěhovala na kotelnu.. kdyby soe beželo furt na ns a nedali by tu steam pauzu, tak by na kotelně nehrála ani půlka lidí ;)

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: GS system aka co dovede skicař

    lepsi admini v com? kazdy portal ma svoje pravidla, svojich adminov a hlavne svojich hracov, na zaklade ktorych sa vsetko odvija

  15. #30
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: GS system aka co dovede skicař

    na soe hrali vzdycky slusni admini, mnohem vic nez nekteří tady ;) soe byl top, posral si to tim steamem..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •