Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 36

Téma: Vylepšení Jailbreaku

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Citovat Původně založeno Shinigami Zobrazit příspěvky
    Celkom by som na JB uvítal autobhop, áno trocha divné ale dá sa s tým robiť kopa vecí :D
    To potom utečeš hned na každý mapě.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  2. #17
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Hlavně se musí přestat zabíjet za každou blbost už si někdy připadám jak na tom gay shit serveru, kde vás zabijou za otevření dveří do zbrojnice-
    Tady se zabijí za to že někdo na pul sekundy pusti ctrl nebo se jednou promáčkne při psaní a jednou boxne..
    PREEEEEEEEEEEEESNE!!!!!!!!!!!! Píšem, omylom 2 krát zmačknem enter a HeadShot! Neberte to ako nadržovanie keď ma niekto nezabije!
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Já nevím, vy ten Jailbreak moc žerete a hrotíte. Já když jsem kdysi dělal admina na CS:S jail serveru, tak tam byly jen nějaky zakladni pravidla a stačilo to. A jediný co jsem tam musel banovat tak byla vulgárnost. a tady? bany za doplnovaní pri prestrelce? wtf?
    Na jedné mapě tam byla lékarna a taky hodně lidí se tam chodilo doplnovat. proc ne když tu ta možnost je?
    Nebo když jsem byl vězěn a někdo v cele měl zbran, tak já jen tak z prdele jsem do mikraku rek: on mááá zbrááň!! každej se zasmal a nazdar. tady? jsem to skusil jednou a P!!!ner na shamika at mi da ban za radění...

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Citovat Původně založeno gEt sToP Zobrazit příspěvky
    To potom utečeš hned na každý mapě.
    Videl som to na jednom servery a problém s tým nebol. Nikto neutekal keď sú schopné CT. A je to fun mod, svet sa nezrúti keď budú viac utekať, ide predsa o to aby si sa zabavil a myslím si že ten autobhop by tomu pomohol. :)

  5. #20
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Já nevím, vy ten Jailbreak moc žerete a hrotíte. Já když jsem kdysi dělal admina na CS:S jail serveru, tak tam byly jen nějaky zakladni pravidla a stačilo to. A jediný co jsem tam musel banovat tak byla vulgárnost. a tady? bany za doplnovaní pri prestrelce? wtf?
    Na jedné mapě tam byla lékarna a taky hodně lidí se tam chodilo doplnovat. proc ne když tu ta možnost je?
    Nebo když jsem byl vězěn a někdo v cele měl zbran, tak já jen tak z prdele jsem do mikraku rek: on mááá zbrááň!! každej se zasmal a nazdar. tady? jsem to skusil jednou a P!!!ner na shamika at mi da ban za radění...
    A kto to hrotí? Rieši sa o polovicu menej vecí ako kedysi. Väščina ide len o nove mody, upravy, spesl atď. To isté sa deje aj na iných serveroch, ale tam toho toľko nie je.

    Btw, trochu nefér, keď je 5 CT proti 24 T a Tčka si veselo doplňujú. Tak to trochu vyrovnávame. Piiiner...to nerieš :D Samotný hráči by banovali aj príliž dlhý nick.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Módy by uvítalo podle mě více hráčů,dříve byl jail na oddych a chodili tam normální hráči a byla sranda..Teď když si tam z někoho děláme legraci přijde admin někoho přesune a je po prdeli(s prominutím).Těch pravidel je opravdu hodně,za chvíli se na ně budem učit jak na maturitu.Souhlas s Charonem to doplňování je nefér.Ten autobhop je zlý nápad,byl jsem na serveru od game****,ne není to gayshits a tam ten autbhop byl asi 5 minut po začátku mapy se čekalo než někdo půjde k CT.Ty T utíkali hned co se otevřeli cely a když si k tomu ještě T koupí drogy tak tu ani CT nemusí hrát.

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Citovat Původně založeno *NPSM*Sk!!!!3r Zobrazit příspěvky
    Módy by uvítalo podle mě více hráčů,dříve byl jail na oddych a chodili tam normální hráči a byla sranda..Teď když si tam z někoho děláme legraci přijde admin někoho přesune a je po prdeli(s prominutím).Těch pravidel je opravdu hodně,za chvíli se na ně budem učit jak na maturitu.Souhlas s Charonem to doplňování je nefér.Ten autobhop je zlý nápad,byl jsem na serveru od game****,ne není to gayshits a tam ten autbhop byl asi 5 minut po začátku mapy se čekalo než někdo půjde k CT.Ty T utíkali hned co se otevřeli cely a když si k tomu ještě T koupí drogy tak tu ani CT nemusí hrát.
    Zjednodušené/voľnejšie pravidlá som dal už Kotlovi. Keď bude čas, vraj ich dá.

    Sú to vlastne upravené terajšie. Napr. je tam aj to, o čom sme písali:

    Menšie zákazy pre väzňov ako neboxovať, neskákať, atď. killujú CT po dohode so Simonom.

    (hlavne preto, lebo niektoré CT sú zrejme len rankeri a zabíjajú každý sebemenší pohyb, pritom aj tak nestrážia Simona, lebo čumia len na T)
    Naposledy upraveno Charon35; 06-07-12 v 16:36.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Ono by každej zabíjel za všecko,já si například když sem simon nechám odhadem 4 T a jdem na nějakou atrakci řeknu ať dou v čupu,dotyčný co jde v čupu něco píše nechtěně boxne a CT se mě zeptá jestli ho má zabíjet tak mu řeknu že ne a příští kolo už se mě neptá a stejně ho zabije..Rankeři no jasný co si tím dokážou,myslím že už tu byl taky návrh na to udělat rank na JB..trošku demence.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Neviem na akom servery si hral :D Ako hovorím ide o srandu nie o to aby CT všetko zvládali a všetko si dávali. Ja som hral na inom tam autobhop bol a všetko tam išlo super. Záleží od CT.

  10. #25
    Profesionální člen Avatar uživatele H M
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Czech
    Příspěvky
    267

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    jj, H M Avicii sa postará o disco vždy. :D
    Disco je ve ve večerních hodinách kdy tam sou hráči kterým se to líbí, nedělají vzpoury další blbosti, je to spíš na odreagovaní normal JB:)

  11. #26
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Nikdy nebudú všetci spokojný.... tieto pravidlá čo sú teraz sú celkom dobré. Keď pravidlá sprísnia tak budú T stále spamovať, sťažovať sa atd... keď sa zas pravidlá trochu zvolnia T budú hľadať všetky možnosti "obkľuky" len aby to bol FK a potom sa zase budú riešiť sračky.

    E: Možno by bodol nejaký nový mod, len určite by s tým bolo treba veľa práce, najprv dať nejaký návrh ktorý by sa dal zrealizovat. Autobhop by som radšej nedával.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Možná bych tam dal nějaků písničku při přestřelce nebo schovce je to nuda.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  13. #28

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    autobhop je úplněj nesmysl hlavně... to pak se může rovnou zavést nějaký automatický ab a já nevím co všechno, aby se z T uměle stali schopnější hráči... kdo chce bhopovat, může se bhop naučit, není to zase taková věda...

    E: písničku ke schovce bych nedával, poslouchat kroky CT v blízkosti je prakticky jediná možnost, jak z nich udělat blbce a přežít :-)

  14. #29
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Písničky spíše při výhře kola. Autobhop by asi neuspěl. Jen by to zase vyvolalo vlnu kritiky.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Vylepšení Jailbreaku

    Tak ja som to len navrhol. Mne sa to páčilo a väčšina z Vás to ani nezažila. Nechápem čo sa tak bojíte skúsiť väčšiu zmenu, ale je to Vaša vec. :D:D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •