Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 58

Téma: Admin to nevedel vydržať

  1. #1
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105

    Admin to nevedel vydržať

    Hráč Lopticka
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:1422044
    IP adresa skrytý
    Udělen 23-07-2012 - 17:00
    Délka BANu 30240 minut
    Vyprší 13-08-2012 - 17:00 (0 měsíců 2 týdny 6 dní 23 hodin 50 minut ještě zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] Neznalost pravidel
    BAN dal Admin Smooke (Feedr)
    BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jb_mountains)



    Duvod ma pobavil že neznalosť pravidiel :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


    1.Admin tu situaciu nevidel.
    2.Admin verí hráčovi.
    3.Admin nema žiadny dôkaz o tom že som dal FK.

    Vysledok ako hráč reaguje hráýč ktorý si vymyslel že som dal fk

    DarkAspecT : pod mrkva k CT:D
    Naposledy upraveno mrkev; 23-07-12 v 17:29.

  2. #2

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Je pravda, že jsem ten FK neviděl. Hráči DarkAspect důvěřuji. Vždy když mi něco nahlásil, tak to i tak bylo. Toto není výjimka.

    Navíc když už jsem byl ve hře, tak šlo jednoznačně vidět, jak znáš pravidla (ironie). Pokud ještě něco poznám, tak to, že hráč má o kolečko více a myslí si o sobě, že je něco víc než většina hráčů Kotelny co hrají JB. Jak si i sám naspal. Pokud to shrnu do kratší verze, tak mi tvá slova přišla jako: Já jsem ten nejlepší hráč Kotelny na serveru JB, co si to vůbec dovolujete!

    Pokud jsi vážně mluvil pravdu, že hraješ JB od jeho založení, tak nechápu, proč jsi udělal začátečnickou chybu. Nemůžeš zabít hráče (T) jen tak, že se jich zeptáš. Musí se nějak provinit.

  3. #3
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Ironiu poznáš tak nechape prečo tu kopiruješ vetičku : Já jsem ten nejlepší hráč Kotelny na serveru JB, co si to vůbec dovolujete!

    1.V skratke som neurobil nič.Len som sa približil k simonovi v čupe a on ma zabil.


    Dalej mi tvoj oblubený hráč darkaspect hovoril že som dal MFK.MFK som nemohol dať pretože začala mapa a simon som nebol.Hráča dark nasrato to že minulu mapu som povedal.Hej ty chceš kill? tak prestan.On kýval hlavou že chce kill.Potom som povedal Chces fakt kill? on kýval hlavou že ano.Dostal kill a povedal som moje prianie je ti rozkazom ako to robi vacsina adminov.Potom pisal 10minut FK ako každý.

    Takže tie sračky si daj dokopy a nebanuj hráčov ktorý sa snažia aspon trochu pomôcť servery.Viacej najdeš v hlásení kde sa nahlasuju cheateri.


    3 týždne za to že som sa približil k simonovi a cupol som si pred neho nech je sranda dostane hráč 3 týždne ban? Tak tie nervy drž ked sa nevieš ovladať.
    Naposledy upraveno mrkev; 23-07-12 v 17:51.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Citovat Původně založeno mrkev Zobrazit příspěvky
    Délka BANu 30240 minut
    Situáciu zvládol skvelo. :D

    Smooke vs Mrkva : 1:0
    Naposledy upraveno Shinigami; 23-07-12 v 18:24.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Nemam nic proti tebe smooke ani proti nikomu ale podla mna je blbost aby dostal ban a ktomu este na tak dlho za to ze si spravi srandu a hlavne ako sam pises ten dalsi prehresok ten FK si nevidel.. to mi pride nefer len kvoli tomu ze veris DarkAspectovy.. to ako keby ti napise DarkAspect ze Listen ma cheaty tak ti prides na server a zabanujes ma?

    K mrkovovi.. Mrkva je tam jeden z tych rozumnych a hlavne zabavnych hracov ktory dokaze zabavit väznov a dokaze si urobit srandu z cohokolvek... a ako vsetci vieme jailbreak je FUN mod a nie nieco kde sa ma banovat za jeden posraty FK ktory si DarkAspect vypytal... To ze je niake pravidlo to je jedno pretoze to bolo z jeho strany myslene zo srandy... nepoviem keby prisiel a len tak ho zabil ale toto proste nie.. Taktiez ten dovod mohol byt aspon iny a nie neznalost pravidiel lebo tie mrkva ovlada dokonalo...

    Dalej mi tvoj oblubený hráč darkaspect hovoril že som dal MFK.MFK som nemohol dať pretože začala mapa a simon som nebol.Hráča dark nasrato to že minulu mapu som povedal.Hej ty chceš kill? tak prestan.On kýval hlavou že chce kill.Potom som povedal Chces fakt kill? on kýval hlavou že ano.Dostal kill a povedal som moje prianie je ti rozkazom ako to robi vacsina adminov.Potom pisal 10minut FK ako každý.
    A k tej citacii... Ako Shinigami vie a vela ludi co hraju napriklad okolo polnoci sam si robim niekedy srandu aby som zabavil hracov a proste ked kyve hlavou ze chce kill tak ho proste zabijem ale viem ze ten hrac to bere zo srandy a nikto sa zatial nikdy na mna zato nestazoval.. DarkAspect podla mna velmi dobre vedel ze ho zabije a bolo urcite neferove ze potom zacal spamovat FK FK FK a este aj teba zavolal..

    Takze finalny verdikt odo mna: Dat mu unban alebo skratit na symbolicky den za ten FK a prestat verit hocikomu lebo to moze dopadnut takto..
    Naposledy upraveno Lazik; 23-07-12 v 18:23.
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Kromě té animace v tvojí singnatuře tu od tebe nevidím nic smysluplného :P

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Přesně tak. Kdy to bylo předevčírem? Sem byl na serveru s Shinigamim a Listenem. Byl sem u CT a taky sem si znich dělal srandu a jen tak kill. Oni to brali ze srandy. Žádnej problém. A navíc, Ban se dává za dva a více FK pokud vim ne? Mrkva pravidla myslim že zná dobře. Sem pro větší zkrácení banu nebo unban.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Citovat Původně založeno Lazik Zobrazit příspěvky
    A k tej citacii... Ako Shinigami vie a vela ludi co hraju napriklad okolo polnoci sam si robim niekedy srandu aby som zabavil hracov a proste ked kyve hlavou ze chce kill tak ho proste zabijem ale viem ze ten hrac to bere zo srandy a nikto sa zatial nikdy na mna zato nestazoval.. DarkAspect podla mna velmi dobre vedel ze ho zabije a bolo urcite neferove ze potom zacal spamovat FK FK FK a este aj teba zavolal..
    Na srandu musia byť 2, Dark chcel zrejme VD tak začal spamovať, kedže mu ho Mrkva nechcel dať zavolal Smooka. Príde mi to dosť podlé z Darkovej strany, chcel kill tak nemá nárok na VD. Myslím si že 3 týždne sú dosť, ale toto je vec Smooka a keď si myslí že je to tak správne tak Mrkva má smolu. Aspoň vieš že s Darkom nieje sranda.

    Osobne proti Mrkve nič nemám, je to len hra ktorá sa hrá pre srandu, ide o to zabaviť sa, ak hráčov baví porušovať pravidlá (večerné disco) tak potom ich nehať blbnúť. Som pre každú srandu pokiaľ to nikoho neuráža, alebo inak neškodí. Myslím si že na ten "FK" by sa zabudlo do 10 minút keby nedostaneš ban.
    Naposledy upraveno Shinigami; 23-07-12 v 18:41.

  9. #9
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Citovat Původně založeno Shinigami Zobrazit příspěvky
    Na srandu musia byť 2, Dark chcel zrejme VD tak začal spamovať, kedže mu ho Mrkva nechcel dať zavolal Smooka. Príde mi to dosť podlé z Darkovej strany, chcel kill tak nemá nárok na VD. Myslím si že 3 týždne sú dosť, ale toto je vec Smooka a keď si myslí že je to tak správne tak Mrkva má smolu. Aspoň vieš že s Darkom nieje sranda.
    zrejme som mu to vd nemohol dať ked bol koniec mapy a simon hovoril že to FK nebol.A mal pravdu

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Přesně tak. Kdy to bylo předevčírem? Sem byl na serveru s Shinigamim a Listenem. Byl sem u CT a taky sem si znich dělal srandu a jen tak kill. Oni to brali ze srandy. Žádnej problém. A navíc, Ban se dává za dva a více FK pokud vim ne? Mrkva pravidla myslim že zná dobře. Sem pro větší zkrácení banu nebo unban.
    to iste z mojej strany.. tiez som bolu CT a asi 3x zabil Kuzliho lebo ma vyhanal spat.. a co proste bral to zo srandy a bol pokoj a bavili sme sa dalej.. tak isto ma pravdu aj v tom ze ban sa nedava za jeden FK... naviac ked si ho ani nevidel takze v podstate ziadny FK... poviem to co hore.. bud mu skratit ban symbolicky na par hodin/den alebo mu dat unban..
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  11. #11
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Takto vidím že shinigami to v celku nepochopil.Takže ešte raz pre čitateľov.

    FK som nedal ani 1 v pritomnosti smooka na servery.Jednoducho som sa 3x pýtal darka chceš kill? Kýval hlavou že ano chce.Dostal hlavu bolo to jeho prianie.Vačšinov sa to robí ked hráči sa idu najesť dajme tomu.

    FK som nedal a niektorý admini dobre vedia že pravidla poznám.Tak ten reason by som editol alebo zmazal.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Ja som to pochopil.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Takže bych se rád vyjádřil,když tu na mě Mrkva a Listen pisou sracky.To s tim kejvanim ano.. Ale pak sem rekl ze to yl fk ze semm neporusil pravidlo.rekl sem at zapne mikraky a rikal mi: ty si to stale nepochopil co..rek sem at zapne mikraky a rek neco v tom smyslu ze na me sere.Pristi mapu sem byl simon a naky ct mi tam cupelo pred ksichtem a prrekazelo mi(nne mrkva)rek sem ze jeste jednou a kill.A mrkva mmusel zacit provokovat a udelal to stejny.takze si listen neotvirej hubu neznamena ze si admin ze se budu bat.a ja nezalovaal. Ja se jen zeptal jestli to opravdu fk je.

  14. #14

    Re: Admin to nevedel vydržať

    Zkrácen na týden. Stojím si za svým názorem. Nejednalo se pouze o jeho FK, který jsem neviděl. Za svým rozhodnutím si stojím. Ať si mrkva o mě myslí co chce.

    Unban nedám. Ale zákaz ti zkrátím na týden.

    LOCK

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Admin to nevedel vydržať

    takze si listen neotvirej hubu neznamena ze si admin ze se budu bat
    Toto si napisal najvacsiu sracku v tomto poste... pretoze to ze som admin je mi ukradnute a nerobi to zo mna nic...

    Pristi mapu sem byl simon a naky ct mi tam cupelo pred ksichtem a prrekazelo mi(nne mrkva)rek sem ze jeste jednou a kill.A mrkva mmusel zacit provokovat a udelal to stejny.
    to ze mrkva provokoval je jeho vec mal si mu dat proste kill a bodka ak to tak bolo sorry nechce sa mi to hladat

    a ja nezalovaal. Ja se jen zeptal jestli to opravdu fk je.
    Ano a on ti povedal ze je to FK tak si mu hned povedal nech ide zabanovat mrkvu co?

    Aj tyzden je podla mna nic zato ze si nic nevidel
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •