Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 98

Téma: stížnost na admina iNvitro

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Co to tady meleš ty sráči j ? Prostě tady meleš furt samý kecy a lži . Že prý jsem vykikoval humany za to že kempili hahah. A na to si přišel jak jako ? Já sem nikdy žádnýho humana nevyhodil za to že mě vykempil, tak tady nemel hovna, když někdo dostane kick, tak to má relevantní důvod . Ty jseš přesně ten případ, kterýmu se nedostávalo pozornosti v mládí od rodičů, tak si tu musí chodit vyplakat srdce aby si ho někdo všimnul . Dostaneš ban na 3 hodiny a víš sám moc dobře že byl oprávněnej a hned jdeš žebrat a brečet na fórum o unban . Ty si za moc chlapče . To chci vidět tu ESEJ až dostane ban za něco jinýho, prkotnějšího než je tohle . A to že trestám tvrději spawncamp než třeba camp je relevantní, protože jsem dodržel regule proto abych ti ho mohl dát . A k těm rychlošuntům, tak to nebyla výhrůžka ale oznámení a prostě všichni to ví že rychlošunty jsou za kick když jsem tam já a nikomu to nevadí a neztěžoval si . Ale sotva dojdeš ty a hned musíš dělat humbuk přitom mě neznáš ani a ni nevíš jak na serveru hrajeme mi stará garda a ty hned začneš prskat sračky . Všici hráči tohle respektují ale ty musíš být víc že ? Pan někdo kdo musí za každou cenu získávat pozornost . Přitom se tu furt vymlouváš na overkill vole, přitom takovej Hunta, kterej byl taky několikrát v overu a nikdy jsem ho neviděl, že by jak dement století kempil spawn jen proto že dostává sadu, tak se furt nevymlouvej . Až zneužiju práva, tak ty to poznáš jako první to mi věř, protože jestli ses mě snažil vytočit a nasrat na maximum, tak se ti to daří a už nepiš další sračky radši, protože tu meleš jenom samý lži .

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Kemp zakazany byt nemuze, pokud se kempi plant. Ale nevim, jaka tam byla situace. Admin, co banoval hrace za to, ze ho zabili, tu vzdy rychle skoncil.
    Zbrane admin zakazovat nemuze, pokud je tam s tim takovy problem, tak se da zakazat automaticky, ale je to na domluve hracu a adminu. Pokud vetsina hracu chce, aby se hrali jen noze, tak se muzou hrat jen noze.
    Ti říkám, že to s tím nemá co společnýho jedná se o to že kempil na spawnu . Vy to nedokážete pochopit asi . A vy furt melete sračky o tom že dostal ban za to že mě sejmul 3x po sobě, tak jste mrdlí už nebo co ?

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Já jsem žádnej kemp nezakazoval, kempit si mohl jak kdo chtěl, ale jde o to že kempil spawn tak to pochop ! Kdby kempil plant tak to je něco jinýho než když kempil spawn a ve widlakofu je ten plant úplně jinak udělanej .

  4. #19
    Kotel
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Pokud te sejmul 3x za sebou na stejnem miste, tak proc jsi tamtudy porad chodil? :D

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    Otazka k teme: obrazok co ak vseci idu na velke len niekto ta vysadi hore na skatulu na CT spawne, a strazis bombovisko? tzn. kempis priamo na spawne, ale chranis bombovisko? Za to by bol ban alebo nie? Pocitajme s tym, ze T budu rushovat cez most priamo na B a nestihne ta ani camp-meter poriadne zaregistrovat.

    Ja som za to dostal na 1 den ban na nemenovanom portali.
    A to je co za mapu ?

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokud te sejmul 3x za sebou na stejnem miste, tak proc jsi tamtudy porad chodil? :D
    Já pokaždé šel jinudy ale vždycky jsem se vracel kvůli přemnožení CTeček na druhé straně . ;-)

  7. #22

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno InVitro Zobrazit příspěvky
    A to je co za mapu ?
    aztec

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    zkuste se vžít vy dva do role toho druhýho. Sralo by tě bando kdyby tě někdo 3x zabil při campu? A Invi sralo by tě to,když by váš tým prohrával,tak co by si dělal,když by jsi věděl že oni tam lezou každy kolo? Ban za camp by stačil jen dávat na hodinku anebo dost brutálně zvýšit campmetr
    Asi jste vážně mrdlí po palici kolikrát vám mám říkat, že to s tím vůbec nesouvisí to že mě sejmul 3x po sobě je irelevantní, tak tu furt nepiště o tom, že mě sejmul když vůbec nevíte, že tady to je o tom spawnucampu ale furt melete svoje hovna .

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    No vidíš Lakaj vole, hele chlape kiknul jsem tě někdy za to že si mě sundal ? Pokud já vím my jsme spolu problém nikdy neměli vole ne ? Tak o co mu jde mi řekni nevíš to náhodou ?

  10. #25
    Kotel
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Me je prece jedno, kolikrat te killnul, tady slo o spawn kemp, coz bylo v duvodu banu.

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Me je prece jedno, kolikrat te killnul, tady slo o spawn kemp, coz bylo v duvodu banu.
    No však ! Ale někteří lidi tady furt melou svoje, že to je o tom že mě sundal, přitom je to bullshit . Lakaj je taky skiller a kolikrát mě on sundal a nikdy jsem s ním problém za to neměl . Normálně se spolu bavíme a hrajem, ale Pan Banda musí mít furt nějaký kecy, který jsou úplně mimo mísu . On mě nezná já neznám jeho a modlím se že to tak zůstane i nadále, protože to bych se zbytečně nasíral a to nemám už zapotřebí .

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Jinak ti fakt děkuji Banda za pěkně domrvenej večer . Aspoň k něčemu si posloužil .

  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno InVitro Zobrazit příspěvky
    Asi jste vážně mrdlí po palici kolikrát vám mám říkat, že to s tím vůbec nesouvisí to že mě sejmul 3x po sobě je irelevantní, tak tu furt nepiště o tom, že mě sejmul když vůbec nevíte, že tady to je o tom spawnucampu ale furt melete svoje hovna .
    no a teď to odseru já:DD a co jsem napsal néni proti tobě a ani proti němu. Jen na zamyšlenou:) a lock už:DD

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: stížnost na admina iNvitro

    kdyby tam ten kanal na spawnu u ct nebyl mel bys pravdu ale on tam JE tzn. mel plne pravo tam kempit ikdyz je to low a mapa jak by smet

  15. #30
    Kotel
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Nekteri admini maji zakazano hrat na tehle mape, protoze maji trochu horsi nervy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •