Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 98

Téma: stížnost na admina iNvitro

  1. #31
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Nekteri admini maji zakazano hrat na tehle mape, protoze maji trochu horsi nervy.
    :D pekny, muzes tu hodit vypis tech adminu a pripadny postihy za poruseni zakazu? :D

  2. #32
    banda
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Já nechápu proč invitro používáš takova peorativní slova a zbytečné osobní útoky. S těmi humany to bylo samozřejmě obrazné. A slova "dostaneš ban na 3 hodiny a víš za co" jsou trochu mimo mísu, protože právě, že nevím za co. Lakonicky napsáno: spawnkemp, pro mě důvod tedy nebyl. Podle tebe jsem na Vás měl čekat asi u fontány. Rychlopalky jsou povolené, takže tvoje slovo, že za ně budeš kickovat a dosud si nikdo neztěžoval (tak jsem první) a já, že do toho nemám co mluvit ,je nad rámec tvých pravomocí. Já mám právo proti tomu protestovat a ty nemáš právo (i když tu moc jako admin máš) mi vnucovat svoje pocity co je podle tebe správné, když rychlopalku pravidla povolují (to bych si ji pak nemohl koupit, že?). Slova o staré gardě jsou pak z mého pohledu hodně úsměvné. A pokud mluvíš o lhaní??? Jaké lhaní?? Přeci skutkově jsme se shodli, já čekal na spawn CT kudy Tčka chodili položit na blízké pokladiště. Takže v čem jsem lhal??? Víš a 3 hodiny pro mě je docela dost, protože jsem měl dneska štěstí, že jsem si mohl po dlouhé době takhle dlouho zahrát bez toho, aby mě opruzovali děti a manželka, načež přijde admin, který vyloženě adminuje jak nějaké dítě (ublížili mi -> ban) a večer ti skazí, tak co jsi čekal?? A prosímtě overkill jen způsobil to, že jste tamtudy v klidu chodili, kdyby nebyl overkill, nechodili byste tam a já bych tam na vás nečekal, tomu se říká příčinná souvislost. A nakonec tvoje výkřiky o tom, že to nebylo kvůli tomu, že jsem tě zabíjel..... A jak jsem to měl asi chápat??? Já bránil bombplace, 3 x tě vyndám a pak dostanu ban.
    No nic, prosím kotla o uzamčení threadu ať se ten flame nerozjíždí a pro mě je poučení, že až příště budu hrát s invitrem, tak si budu nahrávat demo.

  3. #33
    Profesionální člen Avatar uživatele dEEEEEEEEEEL
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    310

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Odstraniť mapu de_widlakof !!!

  4. #34
    Kotel
    Guest

    Re: stížnost na admina iNvitro


  5. #35
    Profesionální člen Avatar uživatele dEEEEEEEEEEL
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    310

    Re: stížnost na admina iNvitro

    0:00 - Gong ... a jedeme 0:09 - Ďá..tktaktá..pakpak..dam! 0:29 - Bá pkpkpk Pá .. tkatkaptá 1:06 - Tábytyťam! 1:22 - Tydy,bady,bo! 1:27 - Patakatagetapapampam! 1:33 - (krátký odpočinek) 1:41 - Mmm..taka.taka.taka..hů. 2:19 - Připravte si telefonky 2:27 - Tak trošku ší..šílenější 2:32 - PSS - Ptali jste se, kdepak mám tu pixlu od sušenek 2:38 - Tak zkusme... 2:53 - Tykypapapyk-bá 3:02 - ...badadou - TYBÁU 3:10 - paťapaťapaťa - pak pak 3:23 - Vznikla hustá, pulsující energie 3:30 - Děkuji, děkuji!

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Se mnou už hrát nebudeš, na ubrečence nejsem zvědavej .

  7. #37

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno InVitro Zobrazit příspěvky
    Se mnou už hrát nebudeš, na ubrečence nejsem zvědavej .
    No ... tak myslím si, že ubrečenec to není. Napsal to slušně a vše vysvětlil. Nevím jestli je ban oprávněný nebo ne, ale to už je teď jedno. Můžeš být rád, že to sepsal jako inteligentní člověk a ne jako 12-ti letý kid, ktérých máme na fóru víc než dost. :)

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno rixie Zobrazit příspěvky
    . Můžeš být rád, že to sepsal jako inteligentní člověk a ne jako 12-ti letý kid, ktérých máme na fóru víc než dost. :)
    žejo sedly?:D

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #39

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    žejo sedly?:D
    To si zabil ... :D Chudák sedly :((

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: stížnost na admina iNvitro

    tak já nic proti němu nemam, nicméně píše hrozně... ten musel mít ve škole z ČJ za 5 ;)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #41
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    žejo sedly?:D
    Ahaha!! Owned!!

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Neobviňujte Sedlyho a jděte se aspoň jednou za týden kouknout na csko... denně tam vidím spoustu chyb... zabYl, citere, bjeste

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: stížnost na admina iNvitro

    najlepsie ked mate v nicku Y, napr. really? a 5 ludi vam napise: REALLI MG PLS. :) niekedy ma udivuje ako sa daju tie slova pretlmocit

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: stížnost na admina iNvitro

    tjn, mě píšou často zombiemod nebo zombiebota

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: stížnost na admina iNvitro

    Já neodpověděl nikomu kdo napsal špatně mé jméno... beru jen Larodar, Laro, 56, většinou nějací ňoumové napíšou Lordare

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •