Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: motto

  1. #1
    p7ko
    Guest

    motto

    admin by se mnel tu zamyslet co je wh to je vse, kdyz strelimn do bedny a pak uvidim zbran tak je jasne ze do ni budu strilet porad a s jedne veci nebo dvou davate ban smesne hlavne ze nedate ban :D:D:D a dalsim takovym hracum, hraju tu casto ale toto jsem nezral, teda hral:) unban nechci bo tu jsou male decka, nemyslím tedka hrace, ale ten co mne zabanoval jak to bylo minule mnel jsem lagy a pry mam speed, jste tu borci cest s pozdravem p7ko

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: motto

    este raz a pomaly

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: motto

    A konkrétněji by to nešlo ? co např. výpis z konzole ?

  4. #4
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: motto

    Citovat Původně založeno p7ko Zobrazit příspěvky
    admin by se mnel tu zamyslet co je wh to je vse, kdyz strelimn do bedny a pak uvidim zbran tak je jasne ze do ni budu strilet porad a s jedne veci nebo dvou davate ban smesne hlavne ze nedate ban :D:D:D a dalsim takovym hracum, hraju tu casto ale toto jsem nezral, teda hral:) unban nechci bo tu jsou male decka, nemyslím tedka hrace, ale ten co mne zabanoval jak to bylo minule mnel jsem lagy a pry mam speed, jste tu borci cest s pozdravem p7ko
    Ty by si sa mal zamyslieť nad sebou, to je vše.

    PS. Nie je to sťažnosť, nieje to žiadosť, len sloh, ktorý by si mal za 5-. Ty "borec". bye bye

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: motto

    Citovat Původně založeno p7ko Zobrazit příspěvky
    admin by se mnel tu zamyslet co je wh to je vse, kdyz strelimn do bedny a pak uvidim zbran tak je jasne ze do ni budu strilet porad a s jedne veci nebo dvou davate ban smesne hlavne ze nedate ban :D:D:D a dalsim takovym hracum, hraju tu casto ale toto jsem nezral, teda hral:) unban nechci bo tu jsou male decka, nemyslím tedka hrace, ale ten co mne zabanoval jak to bylo minule mnel jsem lagy a pry mam speed, jste tu borci cest s pozdravem p7ko
    Nesložíš dohromady ani větu... Neumíš psát, a když něco neumíš, tak to nedělej.

  6. #6

    Re: motto

    Kam ten svět spěje ... :D

  7. #7
    Unregistered
    Guest

    Re: motto

    Hráč P7ko Typ banu SteamID, SteamID STEAM_0:1:5052000 IP adresa skrytý Udělen 18-04-2011 - 11:34

    myslím, že se tu bavíme o banu a ne o pravopise, nežádám tu o vyřešení jen říkám, že mi to bylo dáno neprávem chtěl jsem jen říct, ať si dotyčný nemyslí, že jsem něco mněl jen poznamenávám, že je to neprávem, a kdybych chtěl něco mít tak si nezapnu steam a na toho kdo je ve spec tak to vypnu , a kdyby bylo video bylo by to super a forma sms není chyba psaní

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: motto

    tak kdyz unban nechces tak se neni cim zabyvat, v pravo nahore okna mas krizek zmackni ho a uz se sem nevracej

  9. #9
    Unregistered
    Guest

    Re: motto

    Píšu tu jelikož, bych rád viděl video a nebo aspoň odpověď admina co mi to dal.. un nežádám pokud je neprávem mněl by být automaticky a ne podle rozmaru

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: motto

    hod sem vypis z konzole a pozadej NORMALNE o unban pak se to teprve bude resit, nejaky sracky kolem si nech od cesty

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: motto

    Hráč P7ko
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:5052000
    IP adresa skrytý
    Udělen 18-04-2011 - 11:34
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod Wallhack
    BAN dal Admin Y (nub)
    BAN dal Server Kotelna - Classic | csko.cz (de_dust2)
    Předchozí bany 0

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: motto

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    Píšu tu jelikož, bych rád viděl video a nebo aspoň odpověď admina co mi to dal.. un nežádám pokud je neprávem mněl by být automaticky a ne podle rozmaru
    1. To sme si mali asi vycucať z toho tvojeho prvého "príspevku", že?!
    2. Máš Ban, pokiaľ nepožiadaš o UB, tak si asi myslíš, že každý Ban sa bude kontrolovať 3 krát, že?!
    3. Prečítaj si bod 1 a 2 a zamysli sa, či sem ešte niečo napíšeš a či to bude mať začiatok, koniec a hlavne ZMYSEL. thx

    nuuudááá :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •