Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 112

Téma: Ziadost o prava - ZATIM NEPRIJAT

  1. #31

    Re: Ziadost o prava

    Ja osobne sem pro to Facenedovi tu sanci dat... posledni dobou spolu hrajem mixy a rozhodne nema v hlave nasrano, prijde mi jako celkem rozumnej kluk. Navic uz nekolikrat mi nahlasil cheatera vetsinou z dust2only na steam a kopu jich hodil na foru s tim ze se vicemene nesplet, sice Kofi to ma asi jasny ale jeden clovek to zas tak nevytrhne a Facened tam hraje fakt porad, kdyz na nej koukam. Nehodlam zase znova rozebirat, ze bych ho pred nejakou dobou poslal do pici, takze si takovyhle poznamky nechte pro sebe, jde jen o to, ze ted me proste prijde jako dobrej kandidat a rozhodne je zcestny resit nejakou jeho minulost a to vcetne jinyho portalu, kde uz dost dlouho nedela.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Ziadost o prava

    Lazik bol omnoho vyspelejsi poznas ma 1% zo 100% a toto povies ?
    ja som nepovedal ze bol vyspelejsi od teba ale ze na svoj vek bol vyspelejsi...

    ty sa tiez nespravas ako 13 rocny ale napr ako ja
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  3. #33
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Ziadost o prava

    Citovat Původně založeno FlashK Zobrazit příspěvky
    Ja osobne sem pro to Facenedovi tu sanci dat... posledni dobou spolu hrajem mixy a rozhodne nema v hlave nasrano, prijde mi jako celkem rozumnej kluk. Navic uz nekolikrat mi nahlasil cheatera vetsinou z dust2only na steam a kopu jich hodil na foru s tim ze se vicemene nesplet, sice Kofi to ma asi jasny ale jeden clovek to zas tak nevytrhne a Facened tam hraje fakt porad, kdyz na nej koukam. Nehodlam zase znova rozebirat, ze bych ho pred nejakou dobou poslal do pici, takze si takovyhle poznamky nechte pro sebe, jde jen o to, ze ted me proste prijde jako dobrej kandidat a rozhodne je zcestny resit nejakou jeho minulost a to vcetne jinyho portalu, kde uz dost dlouho nedela.
    Já tam nahraju denně možná až 5 hodin. A nikdy, maximálně jednou jsem tam viděl nick Facened. Dafuq ?

  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Ziadost o prava

    Urobime si male jazykove okienko:
    so psom, s mamou, s notebookom, s okuliarami... (S kým, S čím - a nie Z kým, Z čím)
    z obchodu, z kúpaliska, zo zápasu, z Bratislavy... (Z koho, Z čoho - a nie S koho, S čoho)
    vIdieť vIsieť vÍťaza (tieto tri slova si zapametas lahko vdaka tomu, ze veta z nich dava ako-taky zmysel :D - a pisu sa vzdy s mekkym I)
    Za tu fejsbukarsku gramatiku by si si mal dat jednu cez usta, ale ked mas 13, tak ti to odpustim.

    Inak som pre, nakolko som si v profile klikol na tvoje prispevky a cheaterov hlasis pomerne aktivne uz minimalne pol roka.

  5. #35
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Ziadost o prava

    Citovat Původně založeno p1r0 Zobrazit příspěvky
    Já tam nahraju denně možná až 5 hodin. A nikdy, maximálně jednou jsem tam viděl nick Facened. Dafuq ?
    OK,niesom typ ktorý straví 6Hodín denne na jednom serveri hrávam hoci kde awp,dm,Oldschool vsetko mozne a na dd2 si zajdem na 1-2hod.no akurat vtedy tam niesi + hravam aj MC a chodim von s kamošmi a ak ani toto ti nestačí tak budes musiet mat somnou velky problem
    Naposledy upraveno Facened; 08-08-12 v 18:00.

  6. #36
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Ziadost o prava

    V tom případě mám. A myslíš že já nechodím ? Jo sorry, teď jsem měl nohu v sádře, tak určitě budu chodit ven. Dafuq ?

  7. #37
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Ziadost o prava

    Citovat Původně založeno p1r0 Zobrazit příspěvky
    V tom případě mám. A myslíš že já nechodím ? Jo sorry, teď jsem měl nohu v sádře, tak určitě budu chodit ven. Dafuq ?
    Nejdem tu riesit tvoju nohu a ani teba hrávat tam chodim ale aj inde,stačí

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Ziadost o prava

    Občas zajde i na DMko...

  9. #39
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Ziadost o prava

    Citovat Původně založeno p1r0 Zobrazit příspěvky
    Já jsem poslední dobou dosti často na dust2 only, když hraju tak jsem tam. A tebe jsem tam rozhodně neviděl. Maximálně 1. A potom ten věk. Jak jsem já žádal(je mi stejně jak tobě) tak nakonec jsem se rozhodl že ještě nějaký ten rok počkám. Porozmýšlej ještě taky.

    Ano je ti presne ako mne ale spravanie mas nulove a do buducnosti taketo keci si nechaj pre seba 34P ooo poprve tu vidim facened. Tak co radoby admine

    + Nevies zniest prehru 34P facened kup si sta
    34P stan

  10. #40
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Ziadost o prava

    Pokud vím, tak jsem tě kilnul ne ? WTF?
    E: Vidím že smysl pro humor nemáš. Okej :D A moje vyjadřování je nulové. Okej, já ti názor neberu. Btw. Nemyslíš si o sobě nějak moc ?

  11. #41
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Ziadost o prava

    Citovat Původně založeno p1r0 Zobrazit příspěvky
    Pokud vím, tak jsem tě kilnul ne ? WTF?
    Nie, bol si na schodoch a ja som ta dieroval z kat a zrazu si mam postavit Stan ?

    Ale to už odbocujeme od tematu a este raz take reci si nechaj pre seba nikoho to nezaujima

    E: Ale mám :) ale to co pises ty humor neni

  12. #42
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Ziadost o prava

    Nikoho. Myslíš pouze sebe. Z kat ? Taky je to možné. A já si budu psát, co chci a kdy chci
    E: Pro tebe

  13. #43
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Ziadost o prava

    Citovat Původně založeno p1r0 Zobrazit příspěvky
    Nikoho. Myslíš pouze sebe. Z kat ? Taky je to možné. A já si budu psát, co chci a kdy chci
    :) Citaj co pises :) a takto si chcel adminovat ? :)

  14. #44
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: Ziadost o prava

    Chtěl. A přečetl jsem si to. Co s tím ? Úplně normální věta.

  15. #45
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Ziadost o prava

    Citovat Původně založeno p1r0 Zobrazit příspěvky
    Chtěl. A přečetl jsem si to. Co s tím ? Úplně normální věta.
    Už si skončil ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •