Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: žiadosť o práva na DD2

  1. #1
    >_MoMo_<
    Guest

    žiadosť o práva na DD2

    Dobrý ďeň.Chcel by som požiadať o práva na Dust2 only.Hral som tam už veľa krát ale na steame asi len 10x a na NS trochu viac,ale to je vedľajšie,aspoň myslím.
    Chcel by som preto práva na DD2 lebo je to môj najobľúbenejší server a mám s ním veľké skúsenosti.Bol som adminom na viacerých serveroch ale nebudem menovať kvôli reklame,ak by ste ich chceli vedieť môžem vám ich napísať do správy.Hrám CSko 6-7 rokov a z toho asi 4 roky adminovanie a pomáhanie hráčém na servery mám skúsenosti s AMXX,RCON,SPECTATORING a odborná pomoc hráčom a odpovedať im na rôzne ich otázky.A nechcem sa chváliť ale hral som veľa krát CW a TG tak mám trošku aj skill ale to je vedľajšie.

    Nick: >_MoMo_<
    Vek: 16
    Stem ID: STEAM_0:1:52740376
    Steam Nick: t90_sk alebo >_MoMo_<

    Vopred ďakujem. :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: žiadosť o práva na DD2

    Můžeš sem prosím napsat portály, na kterých si adminoval ??
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198065746481 - 10 hodin nahraných ???
    Můžeš mi napsat předchozí steam id ? celkem by mě to zajímalo.


    08-08-2012 10:39:43 STEAM_0:1:52740376 88.212.40.80 >MoMo< CHOD DO PICE TY NSAK POJEBANY WHCKAR
    08-08-2012 10:34:41 STEAM_0:1:52740376 88.212.40.80 >MoMo< WHckar NSacky
    08-08-2012 10:35:48 STEAM_0:1:52740376 88.212.40.80 >MoMo< kemper jebnuty
    07-08-2012 20:23:50 STEAM_0:1:52740376 88.212.40.80 >_MoMo_< NSak

    Měl by sis uvědomit, že tady jsi na non-steamovém portálu, takže tu budou s velkou pravděpodobností NS hráči.

    Pavděpodobně sis nepřečetl podmínky, jak se má žádat o práva.
    3 měsíce tu nehráš + nenahlásil si žádného cheatera + 1. příspěvek na foru a hned žádost o práva.

    Za mě máš jedno velké, červené NE !

    http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...&player=817350 aha hraješ tam vela....
    Naposledy upraveno ZEUS; 08-08-12 v 11:04.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: žiadosť o práva na DD2

    Prý skil :DDD dneska ráno jsi tam byl, nebo včera. A ten tvůj skill, je nulový. Hraješ to cs 6-7 roků, těžko. Tak rok maximálně. A jak psal zeus, NE

  4. #4
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: žiadosť o práva na DD2

    Citovat Původně založeno >_MoMo_< Zobrazit příspěvky
    Dobrý ďeň.Chcel by som požiadať o práva na Dust2 only.Hral som tam už veľa krát ale na steame asi len 10x a na NS trochu viac,ale to je vedľajšie,aspoň myslím.
    Chcel by som preto práva na DD2 lebo je to môj najobľúbenejší server a mám s ním veľké skúsenosti.Bol som adminom na viacerých serveroch ale nebudem menovať kvôli reklame,ak by ste ich chceli vedieť môžem vám ich napísať do správy.Hrám CSko 6-7 rokov a z toho asi 4 roky adminovanie a pomáhanie hráčém na servery mám skúsenosti s AMXX,RCON,SPECTATORING a odborná pomoc hráčom a odpovedať im na rôzne ich otázky.A nechcem sa chváliť ale hral som veľa krát CW a TG tak mám trošku aj skill ale to je vedľajšie.

    Nick: >_MoMo_<
    Vek: 16
    Stem ID: STEAM_0:1:52740376
    Steam Nick: t90_sk alebo >_MoMo_<

    Vopred ďakujem. :)
    Cca 21 je číslo veľké akurát na infarkty. Nie na počet odohratých hodín (aj keď toto ani niesú hodiny).

    Na ten skill som aj ja dnes narazil. Ďakuješ vopred márne. Nikoho si ani nenahlásil.

    Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: žiadosť o práva na DD2

    Myslím, že sem už asi nic nenapíše...

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: žiadosť o práva na DD2

    Myslím, že lock.

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: žiadosť o práva na DD2

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    Myslím, že lock.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •