Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: prosim o undban

  1. #1
    S.p.e.e.d.e.r
    Guest

    prosim o undban

    BUILD 4883 SERVER (0 CRC) MAM HO UZ ROK A PROSIM BI SO ABI STE MI DALI UNDBA NA PRISAHAM ZE NEBUDEM CHEATOVAT PROSIM
    Server # 44
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Zabanovany nick : *FGH*X-Ps!cH0
    [AMXBANS] Duvod : ' slowmotion '
    [AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 2029982981
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 93.99.18.116
    [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] =====================================

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: prosim o undban

    Napisu ti to tak, abys tomu rozumel...

    Zadni unban nebute, chetovany je zakazani a jesdly si chitoval, pyco, muzis za to nezt nasletky, brotha.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: prosim o undban

    kup si steam a můžeš tady znova hrát:) A co vůbec umí to ,,slowmotion,, je to něco jako sh nebo co to je??:DD

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: prosim o undban

    Není to náhodou to, jak tě všici ostatní vidí, jako by si měl pekelně kravský lagy a ty si přitom hraješ normálně ?
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: prosim o undban

    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    Napisu ti to tak, abys tomu rozumel...

    Zadni unban nebute, chetovany je zakazani a jesdly si chitoval, pyco, muzis za to nezt nasletky, brotha.
    Unban nie, ale možno bude undban

  6. #6

    Re: prosim o undban

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Není to náhodou to, jak tě všici ostatní vidí, jako by si měl pekelně kravský lagy a ty si přitom hraješ normálně ?
    Ne to není ... Je to prakticky SH naopak (spomaluje tě to).

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: prosim o undban

    ten S(LOW) Motion se pouziva hlavne na jumpech ne? je to na to, aby si mohl hejbat ze strany na druhou stranu, coz te zrychluje a protoze to mas spomalene, tak bys mel dale doskocit... ja to videl zatim jen jednou na publicu, jinak vzdy na jumpech. ten nixpq mel dokonce i bindy na to v configu nebo co... mindzak tucnej to je.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: prosim o undban

    Citovat Původně založeno N1xQw Zobrazit příspěvky
    Vieš čo bawson budem teraz hrubý hej? Choď do piče už ma jebeš si myslíš že si tu king a honiš si tu ego na mladších, hej mal som bindy v cfg a ani nevieš prečo tak sa zdrž komentárov keď o tom hovno vieš a pakuj sa do p**iče nezvyknem tak vybuchnúť ale teraz si ma fakt naštval nevieš čo je SlowMO... už len z toho názvu!!! nauč sa po anglicky a choď si nadávať matke a ne nám tu keď o nás hovno vieš, tak si už konečne zavri hubu a choď botiť na GS. Práve si sa dostal na 1. miesto vlastného zoznamu Trotlú! Gratulujem čau. Nebudem sa s tebou baviť lebo ma jebeš!

    To honenie ega je asi najčastejšie spomínané slovné spojenie :D

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: prosim o undban

    hmmm já nevim jak vy, ale mě stačí si honit něco jiného než ego:)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: prosim o undban

    "Ja som stoho už vyrástol" :-) autora nepoviem, ale je to citát :D

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: prosim o undban

    Citovat Původně založeno N1xQw Zobrazit příspěvky
    Vieš čo bawson budem teraz hrubý hej? Choď do piče už ma jebeš si myslíš že si tu king a honiš si tu ego na mladších, hej mal som bindy v cfg a ani nevieš prečo tak sa zdrž komentárov keď o tom hovno vieš a pakuj sa do p**iče nezvyknem tak vybuchnúť ale teraz si ma fakt naštval nevieš čo je SlowMO... už len z toho názvu!!! nauč sa po anglicky a choď si nadávať matke a ne nám tu keď o nás hovno vieš, tak si už konečne zavri hubu a choď botiť na GS. Práve si sa dostal na 1. miesto vlastného zoznamu Trotlú! Gratulujem čau. Nebudem sa s tebou baviť lebo ma jebeš!
    moure, ty si na tom jeste blbeji nez jsem si myslel. nemam zapotrebi si tu "honit ego". kdybys nepsal do vetsiny topicu sracky a necheatoval, tak bys mel klid. dle meho skromneho nazoru zde nemas co delat. takovi chytri cheateri jako ty patri na ten tvuj porantanej GAYsites, kde by sis nasel urcite spoustu kamaradu podobne inteligence, kteoru mas. tim, ze si beres mou matku do huby prekracujes vsechny meze! skoda, ze nebydlis nekde pobliz, hned by sis rozmyslel tohle psat :). jenze ty si proste usoplenej křovák s malejma brylkama za Pc, kterej bydli v nejakem sedlakove, kde neumej vychovavat svoje male haranty a potom to tu takhle dopada. reseni? vubec nepis, delej mrtvou krysu a az se ti to trochu v palici urvona, tak potom zde klidne pis.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: prosim o undban

    Tak za chvilku nám začne MS v hokeji, takže si v pátek nezapomeňte zapnout bednu a fandit . ;-)

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: prosim o undban

    Wir gehen zu Pub (asi) :D

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: prosim o undban

    zadna dohoda. ty budes psat sracky - ja na ne bude reagovat. ted ses zase sam priznal, ze cheatujes. nikde jsem nepsal, ze si cheatoval zde na kotelne. asi ti ty brejle moc nepomahaj kemo. ano, cheatoval jsem s botama. a? mas maximalne pocitejme tak 13 let. pokud si myslis, ze jsem spatny admin, tak ti to neberu, ale mozna neco vypovida o tom, ze jsem byl 2 roky adminem na forgejm na kterem jsem dal pres 300 permanent banu a 300 "normalni banu" za vulgarnost a ostatni hovadiny. taky jsem byl nejaou dobu hlavnim adminem na jednom low portalu a na dalsim jsem byl zase takovej spravce. diky temto zkusenostem si myslim, ze uplne poleno ohledne cheatingu nebudu.

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: prosim o undban

    BAWSONe, na jailu na cs.live si nebyl admin? S Dinozzem a podobnejma chramama hoven?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •