Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: Žiadosť o post Admina

  1. #16

    Re: Žiadosť o post Admina

    Jaa to tak berem, ale tak mohol si dat rr, niekto napriklad nevie dobre knife a vie to dobre s pistolkami a ty mu to kolo proste stealnes :]



  2. #17

    Re: Žiadosť o post Admina

    Citovat Původně založeno spq Zobrazit příspěvky
    beriem spet. proti = urazky rodiny, este ktomu pred 3ma adminama.
    o com :] ?!

    E : By som rad videl vypis z chatlogu, nech sa to vysvetli ...
    Naposledy upraveno 9fZY0kH; 28-08-12 v 22:56.



  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele spq
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    159

    Re: Žiadosť o post Admina

    Citovat Původně založeno 9fZY0kH Zobrazit příspěvky
    o com :] ?!

    E : By som rad videl vypis z chatlogu, nech sa to vysvetli ...
    Neviem to nájsť, ale pametám si to isto, ale aj bez toho, tvoj chatlog je fakt pestrý, od nadávok do NS az po gayov :D

  4. #19
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Žiadosť o post Admina

    Citovat Původně založeno spq Zobrazit příspěvky
    Neviem to nájsť, ale pametám si to isto, ale aj bez toho, tvoj chatlog je fakt pestrý, od nadávok do NS az po gayov :D
    To je pravda,posledne 4 dni

    STEAM_0:1:31084498 92.60.58.31 9fZY0kH idiot
    STEAM_0:1:31084498 92.60.58.31 9fZY0kH gay
    STEAM_0:1:31084498 92.60.58.31 9fZY0kH segal kokotko radi
    STEAM_0:1:31084498 92.60.58.31 9fZY0kH segal nerad ty gay
    STEAM_0:1:31084498 92.60.58.31 9fZY0kH VD ty gay
    STEAM_0:1:31084498 92.60.58.31 9fZY0kH ja som to dal prvy
    STEAM_0:1:31084498 92.60.58.31 9fZY0kH kokot
    STEAM_0:1:31084498 92.60.58.31 9fZY0kH gayovia ... jak na to davate bacha ? ved vybehali skorej

    Ano,vsetci su Gayovia len ty nie

  5. #20

    Re: Žiadosť o post Admina

    Gay neni nadavka, je to subjektivne oznacenie jedinca ... idiot je mentalny stav jedinca ;)
    a Prepac, ale na tom JB [od 3tieho riadku] bol proste typek, ktory nadrziaval ludom zo svojho klanu = pri schovke okolo neho presiel a nezabil ho a tvrdil ze tam nikto neni ; pozabijal ostatnych, pretoze v druhom teame boli 2ja ludia z jeho klanu ... a vazne som uz nemal nervy ... segal zase radil pozicie ostatnych hracov pri schovke ... a na taketo socky som vazne naladu nemal

    Spq => to co si ty myslel ako nadavku = typek mi tam pisal pol hodinu ze som kreten ... tak som mu potom odpisal ze sam je kreten a nech si nadava doma tatkovi ... ak si myslis ze toto je nadavanie na rodinu a nie skor usmernenie, tak potom sorry ... "-.-
    E: GAYov tam beha cela kopa ^.-



  6. #21
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o post Admina

    Neuveritelné čo dokážeš napísat za pár minút. Mi to príde ako keby si ani nehral, len sa tam prišiel vypísat. :D

    S ntakým slovníkom NIE.

    EDIT: Pokial nevieš udržat chladnu hlavu pri jednom "tupcovi", tak nechcem vediet co by si robil s pravami.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #22

    Re: Žiadosť o post Admina

    Charonko ... aj by som bol schopny si udrzat slovnik, ale ked ziaden admin nieje schopny prist pri obchadzani pravidiel, tak ma to vie tiez pekne ... nastvat ...
    E: Mysli si o mne co chces, nepoznas ma ... ja si tiez o Tebe myslim svoje, ale prijde mi to tu zbytocne vypisovat, lebo by si asi vazne prisiel na to, aku siroku slovnu zasobu mam a ako mozete byt radi ze ju naplno nevyuzivam ...
    - ano, nemam Ta rad ani som nikdy nemal a netajim sa tym ... Bud si naborar kolko chces, tvoj nazor ma pre mna cenu TESCO napolitanky ...
    E2 : Skusenosti s pravami mam, nikdy som nedal zbytocny ban = nikdy v zivote neboli na mna staznosti za ban, zeby som ho dal nepravom alebo zbytocne ... a nikdy znamena nikdy ; zero ; vobec
    Naposledy upraveno 9fZY0kH; 29-08-12 v 19:48.



  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žiadosť o post Admina

    Myslíš si, že je v pořádku, aby se takhle vyjadřoval admin ?

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Re: Žiadosť o post Admina

    Proti

  10. #25
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o post Admina

    Občas niekomu nejaké slovo ujde (aj mne). Ale ten tvoj slovnik praveze nie je pestry. Je vcelku jednotvarny, nadavky. Admin ma nadavky banovat, nie ich stale pisat.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •