Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 53

Téma: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

  1. #1

    hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    zdravím tady je demo a screny..hráč použil walhack je tam toho trochu ale jde to poznat takhle nehraje hráč s brainem ale lama s walhackem demo a screny stáhnete zde http://www.sendspace.com/file/4tav1h

  2. #2

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    :DDDDDDDDDDD tak toto si zabil :DDD kde tam je "wallhack" ? :D ze som ho zabil cez dvere ? :D btw. tak ban za no smoke nechces co ? hned idem natocit ten no smoke


    Edit:
    Nech sa páči dúfam že admini k tebe budu mierny a daju ti iba perma
    Demo: http://leteckaposta.cz/505183298
    Naposledy upraveno BlueSTYLE.; 28-08-12 v 17:52.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    Nabudúce keď budeš nahrávať demo,tak ho nahraj priamo tu na kotelni :)
    http://csko.cz/dema/upload/ubr_file_upload.php
    A ešte ti tu chýba IP a ID.
    Naposledy upraveno RaM0n3s_StR!k3; 28-08-12 v 17:54.

  4. #4
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    Boze vsak tento hrac nevie rozpoznat ani wh xD mne pise ze mam wh ale aby ma nahral to nie :D

  5. #5

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    svůj walhack zakrýváš mojim demem ? aha tak to si borec :-) jinak je tam konzole vyfocena se steam id a Dick nejde o to ze jsi ho dal pres dvere ale o to jak jsi na vsechny tz hrace koukal nejdriv pres dvere .....no smoke ? jaky no smoke co to meles ? ale jak tak koukam tak no smoke mas spise u sebe kdyz jsi si to poustel v csku a myslis ze to tu admini nepoznaji kdyz to nahrajes ze sve hry jako video ? :-) k tomu no smoke mas i wh a no flash podle me :-) akorat si se prozradil sam :-) odkdy se no smoke jineho hrace toci na video ? :D tvoje zkusenosti jsou velmi slabe a myslis si ze mas sestimistne steam id ktere jsi si nekde koupil aby jsi mel lepsi cislo tak ze te kazdy bude uznavat ? to je spis na skodu :D ale deti premysli jinak ze... jinak because ty nepoznas ironii tak prosim nepis jo :-)
    Naposledy upraveno CESAR HKS; 28-08-12 v 19:23.

  6. #6

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    Citovat Původně založeno CESAR HKS Zobrazit příspěvky
    zdravím tady je demo a screny..hráč použil walhack je tam toho trochu ale jde to poznat takhle nehraje hráč s brainem ale lama s walhackem demo a screny stáhnete zde http://www.sendspace.com/file/4tav1h
    ten wallbang do vrat je sice trochu divnej ale jedno kolo a este takhle suchy podle me vazne nestaci na nejaky premysleni o wh a uz vubec ne na ban...

  7. #7

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    prvniho hrace si zkouknul take pres zed pak ho dal nejak jakoze dal aby se nnereklo nenapadne a na ty dvere koukal na dva hrace.. vim, je to suche ale tohle neni brain hrace kterej ma skore 30 ku 8 nebo jak to bylo takovy hrac chodi uplne jinak rashuje jinak jenze tenhle proste chodil na jistotu...dal jsem to sem jako upozorneni na tohoto hrace a jeho no smoke
    Naposledy upraveno CESAR HKS; 28-08-12 v 19:28.

  8. #8

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    boze ty si blby ako tago...

    edit:
    ešte mi povedz ako si ich videl ty ? ked nemas admin esp

    edit2:
    a chodím na istotu lebo natáčam dema do movie a mam ovela lepši skill ako ty :) a naviac si mi pisal ze kempim a to nema robit ct ? na de mape ?
    Naposledy upraveno BlueSTYLE.; 28-08-12 v 19:35.

  9. #9

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    aha povi ten co se tu prokecl :-) ja ho nevidel ale slysel jak do toho mista pribehl a videl tvuj cros do tech mist a doufal jsem ze to admini s admin esp uvidi lepe, ale to jsi ty tu doted nerekl akorat se ohanis tim ze ja mam no smoke a jine kraviny coz evidentne svedci o tom ze jsi me zapnuto jinak by jsi se timto obhajil.. a u tech vrat nevim jak nekdo ale ja ty vrata deruju na stejne misto nebo na jine na nahodu hned jenze tz na ty vrata nejdriv koukas jestli ti nahodou nevybehne jinam a pak to palis jeste tak amatersky
    Naposledy upraveno CESAR HKS; 28-08-12 v 19:35.

  10. #10

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    Citovat Původně založeno CESAR HKS Zobrazit příspěvky
    prvniho hrace si zkouknul take pres zed pak ho dal nejak jakoze dal aby se nnereklo nenapadne a na ty dvere koukal na dva hrace.. vim, je to suche ale tohle neni brain hrace kterej ma skore 30 ku 8 nebo jak to bylo takovy hrac chodi uplne jinak rashuje jinak jenze tenhle proste chodil na jistotu...dal jsem to sem jako upozorneni na tohoto hrace a jeho no smoke
    na zareagovani na toho prvniho mel dost casu, protoze strilel po tom Tcku, co bezel pred nim a zabil ho, pak tam u tech vrat to mireni muze bejt nahoda, to je proste jen jedna akce a to nestaci...
    ten wallbang byl sice trochu divnej, jenze napoprve ten cross nedrzel furt na nem, mozna kvuli tomu, ze neovlada recoil, i to je mozny ale nedrzel a napodruhy strilel pres tu zed primo na nej ale i kdyz skapal, tak to este drzel, coz taky tomu whcku moc nenahrava

    natoc neco delsiho a muzem se tu o necem bavit :)

  11. #11

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    to prvni nemyslim jak zabije toho pred nim ale v tu chvili co ten ct bezi na place :-) tak si vsimnete jak mu cros kouka do zdi misto na misto kde by mel cekat odpor od ct od vchodu na place...sleduje si ho kde bude a vi ze pred nim jeden je ze az ho zabije tak ho v klidu muze dat on...a jeste kdyby byl brain tak ho slysi jako ja a uz kouka na vchod ze mu pribehne nemyslite ? jinak jo je to kratke to uznavam ale vim ze tohle je wh at si kazdy rika co chce :-) a jak mluvis o tech vratech tak to je jasne rekni mi kdo miri na vrata takovouhle dobu ty vrata se prece deruji hned kdyz tam nekoho slysis,myslim ze to by udelal kazdy hrac s tim skore co mel on jenze toto je uplny opak brainera a skilu... hral jsem proti tem nejlepsim v Ceske republice takze vim jak vypada skill brain a derovani od cheatu
    Naposledy upraveno CESAR HKS; 28-08-12 v 19:43.

  12. #12

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    rekni mi server a cas v kolik to bylo a stahnu si hltv...

    e: me se jeho gameplay taky nezda a prijde mi divnej, jenze na ban to proste nestaci, teda me ne... jestli se na to podiva nekdo jinej a rekne "jasny wh", tak prosim
    Naposledy upraveno Flash; 28-08-12 v 19:44.

  13. #13

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    Kotelna oldschool neco kolem pate hral se dust 1... to je dobrej napad koukni se na dalsi fragy co daval nejen me od te doby jsem si myslel ze ma zapnuto a sel do spektu asi proto to moc nedaval najevo.. jinak vidis co tu pise ani me nezna :D jinak me staci to jak rika ze mam no smog a ze ho natocil z meho dema :D to on ho ma v pocitaci ale podle me to nebyl no smog ale wh :-) coz tohle dela ze :-)
    Naposledy upraveno CESAR HKS; 28-08-12 v 19:55.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    Rád bych na to koukl ale jak už to vidím v raru a uploadnute někde mimo tak se mě do toho nechce.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Re: hráč DICKHOUSE BLUESTYLE demo

    mě se to u těch dveří teda taky moc nezdá , ale podle sluchu se to dá odhadnout kde je... stejnak jestli haxuje dřív nebo později ten ban dostane!
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •