Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 66

Téma: Rozum do hrsti

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    72 Virgins
    Jen menší připomínka: já chtěl akorát vylepšit infekční granát ty hňupe O.o, o šílenství mi ani tak nešlo...
    Naposledy upraveno Larodar56; 08-05-11 v 11:10.

  2. #32

    Re: Rozum do hrsti

    Larodare si pako. Viděl jsi sám, jak zm silný sou i právě díky těm šílenstvím, infekčákům. Jistě, že neměli na mg a bz když jsou zm tak silný, že si lidi neškrtnou. Vopravdu ty až začneš přemejšlet tak snad bouchnem flašku šampáňa.

  3. #33

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Jen menší připomínka: já chtěl akorát vylepšit infekční granát ty hňupe O.o, o šílenství mi ani tak nešlo...
    Rofl rok tady brečíš jak jsou zm slabý a došlo to tak daleko že lidi nemaj nejmenší šanci. 16:1 mapa pro ZM kolo dlouhý pár desítek vteřin.

  4. #34

    Re: Rozum do hrsti

    Je prostě vidět, že zm sou silný. Že tady brečíte s pavučinou jak jsou zm slabý uplně zbytečně, jen kvůli svojí neschopnosti. Jakto že mě to za ZM jde a vám dvěma ne? Proč kvůli vašim nářkům neustále posilujem zm?

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Rozum do hrsti

    Rofl :D to je moc, možná jsem brečel že jsou zombies slabí, ale netahal jsem do toho šílenství... OPAKUJI: Chtěl jsem pouze vylepšit infekční granát. Tak nechápu proč si do toho začal tahat šílenství.

  6. #36

    Re: Rozum do hrsti

    Myslel jsem že ten jasnej důkaz vemeš jako chlap, jenže ty začneš zase mlejt nesmysly jako vždy. Bavíme se o silnejch zm a ty začneš mlejt hovadiny o šílenství, který k zm patří jako k lidem patří bazuka. No uplnej nesmysl na ntou
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 08-05-11 v 12:16.

  7. #37
    Kotel
    Guest

    Re: Rozum do hrsti

    Ty zmeny jsem vratil uz pred par dny, takze je to stejne jako pred 3ma mesici.

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Myslel jsem že ten jasnej důkaz vemeš jako chlap, jenže ty začneš zase mlejt nesmysly jako vždy. Bavíme se o silnejch zm a ty začneš mlejt hovadiny o šílenství, který k zm patří jako k lidem patří bazuka. No uplnej nesmysl na ntou
    Fajn, nechme té rivality. :), navrhoval bych tedy zdražit šílenství, nevím jestli by to pomohlo, ale nechci z toho dělat zase nějakou delší debatu.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Rozum do hrsti

    larodar si proste neda pokoja :D

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Rozum do hrsti

    Mě už ta debata stejně jako válka s Virginsem prostě nebaví...

  11. #41

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ty zmeny jsem vratil uz pred par dny, takze je to stejne jako pred 3ma mesici.
    Pořád se mi zdá, že ty xp naskakujou rychle furt mam 3000 xp k dispozici a to mam max vytůněnou zombie.

  12. #42
    . . . Q
    Guest

    Re: Rozum do hrsti

    Zdravím všechny diskutující a myslím, že Virgins má absolutní pravdu. Pro ZM je zbytečné cokoli přidávat, já například nepoužívám nic jiného nežli šílenství, a pokud se nesejde více dobrých hráčů v jednom kempu (a to musím dodat, že hráči musí mít samozřejmě namaxované body + MG a BZ), není možnost, že bych nějaký kemp nenakazil. Btw. Nemusím mít ani BH ani Invis ZM. Bohatě stačí Sprint a umět BH :) a řekl bych, že je to ještě lepší, nežli brát BH u které ma člověk konstatní rychlost. Toť vše.
    Naposledy upraveno . . . Q; 19-05-11 v 11:37.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Rozum do hrsti

    ja preferujem neviditelku + manualny bhop s koleckom. Ten autobhop u bhopzombie mi prijd dost naprd, velky knockback tam je, cize ak strielaju je to nepouzitelne premna.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Rozum do hrsti

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    ja preferujem neviditelku + manualny bhop s koleckom. Ten autobhop u bhopzombie mi prijd dost naprd, velky knockback tam je, cize ak strielaju je to nepouzitelne premna.
    CO už o to, ale na serveru neni 100aa takže nejde duckbhop... kotle? Prosím, dej tam 100aa.. díky =)

  15. #45
    Kotel
    Guest

    Re: Rozum do hrsti

    Fixed
    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    CO už o to, ale na serveru neni 100aa takže nejde duckbhop...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •