Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: Bazuka a Minigun

  1. #16
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Bazuka a Minigun

    A čo teraz ? :-D

  2. #17

    Re: Odpověď: Bazuka a Minigun

    Citovat Původně založeno paradox11 Zobrazit příspěvky
    ??
    Taky givuju mg a bz kdiž se mi sekají
    :D umis vubec cestinu ?? :D

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Odpověď: Bazuka a Minigun

    No jako vydírání mi to vůbec nepříjde....podívej se třeba na gamesites kde si bez VIP nekupiš ani INF a bez vip dostáváš tak o 50 bodů míň + stojí to 200 na jeden server...tohle je teprve vydírání
    Kdyby se zavedlo to že nevipka nemůžou vzít mg bylo by to o dost lepší...no možná bych to ještě upravil tak že když někdo MG vyhodí tak nepůjde vzít ale když někoho nakazí a spadne mu mg tak to půjde...

  4. #19
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Odpověď: Bazuka a Minigun

    Citovat Původně založeno koNan Zobrazit příspěvky
    ...když někdo MG vyhodí tak nepůjde vzít ale když někoho nakazí a spadne mu mg tak to půjde...
    S tímhle bych souhlasil

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Bazuka a Minigun

    Asi by se to vyřešilo s tim žebráním o mg a bz, že by to neVIP hráč nemohl sebrat ty equipmenty.. Nadruhou stranu se rozsortujou hráči na VIP a neVIP a bude docházet akorát ke konfliktům, to by bylo další ego up pro VIP borce a tím by se narušila rovnováha na zombie.. I ty neVIP tu musí bejt, a tímhle by se asi zredukovalo do stavu bud' poloprázdnej server a nebo zase druhej extrém - všichni budou mít VIP tudiž mg i bz a jsme zase na začátku nikdo nebude chtít dělat nákazu, protože to bude nemožný někoho nakazit, když tak zanedbatelný počet hráčů a hráči za ZM se budou leavovat ze hry a nakonec budou ZM servery prázdný.. Tohle je podle mě osvedčený a funguje to tady už nějakej ten pátek a úspěsně.. Nejlepší řešení tu podal konan: dát tomu dotyčnýmu /mute a čau.

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    33

    Re: Odpověď: Bazuka a Minigun

    Citovat Původně založeno koNan Zobrazit příspěvky
    No jako vydírání mi to vůbec nepříjde....podívej se třeba na gamesites kde si bez VIP nekupiš ani INF a bez vip dostáváš tak o 50 bodů míň + stojí to 200 na jeden server...tohle je teprve vydírání
    Kdyby se zavedlo to že nevipka nemůžou vzít mg bylo by to o dost lepší...no možná bych to ještě upravil tak že když někdo MG vyhodí tak nepůjde vzít ale když někoho nakazí a spadne mu mg tak to půjde...
    Tenhle příspěvek ale vnímám jakoby s významem:
    Gamesites vydírá, budeme vydírat taky...

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Odpověď: Re: Odpověď: Bazuka a Minigun

    Citovat Původně založeno Slinta Zobrazit příspěvky
    Tenhle příspěvek ale vnímám jakoby s významem:
    Gamesites vydírá, budeme vydírat taky...
    Ale význam je: Gamesites vydírá...my ne
    Ale napadlo mě to udělat tak že by no-vip mělo třeba jenom 750 nábojů v minigunu a bazuka by neměla navádění....u vip by to zůstalo beze změny...takže by to mohli mít ale bylo by to prostě osekané :D...

  8. #23

    Odpověď: Re: Odpověď: Bazuka a Minigun

    Citovat Původně založeno koNan Zobrazit příspěvky
    Ale význam je: Gamesites vydírá...my ne
    Ale napadlo mě to udělat tak že by no-vip mělo třeba jenom 750 nábojů v minigunu a bazuka by neměla navádění....u vip by to zůstalo beze změny...takže by to mohli mít ale bylo by to prostě osekané :D...
    Myslím že na tohle by se kotel tak vyprd, aby dělal takové věci, bz a mg by měli mít pouze vip hráči.Zrušil bych povolení hodit spoluhráči bz či mg.

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Odpověď: Re: Odpověď: Bazuka a Minigun

    Citovat Původně založeno The meatfly Zobrazit příspěvky
    Myslím že na tohle by se kotel tak vyprd, aby dělal takové věci, bz a mg by měli mít pouze vip hráči.Zrušil bych povolení hodit spoluhráči bz či mg.
    A dopadlo by to tak jak psal rider...spíš jenom nějaké omezení než to zakazat

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    33

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Bazuka a Minigun

    Citovat Původně založeno koNan Zobrazit příspěvky
    Ale význam je: Gamesites vydírá...my ne
    Ale napadlo mě to udělat tak že by no-vip mělo třeba jenom 750 nábojů v minigunu a bazuka by neměla navádění....u vip by to zůstalo beze změny...takže by to mohli mít ale bylo by to prostě osekané :D...
    Takhle bysme vydírali jakoby taky, i když né zas tak moc jako gamesites.

    ale jinak si všimni jednoduchý věci, pokud dáš minigun neVIP, vždy umí střílet, ale pokud dá někdo šílenství, většinou nepřežije, takže pokud vidíte neVIP skin s minigunem, dejte silko :D

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Bazuka a Minigun

    Já bych si VIP zakoupil velmi rád ale mám operátora Blesk mobil přes kterého není možné si VIP zakoupit..(sms nejde odeslat,server nemá s tímto operátorem smlouvu,aspoň tak jsem to pochopil)

  12. #27
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Bazuka a Minigun

    Citovat Původně založeno Bigacz Zobrazit příspěvky
    Já bych si VIP zakoupil velmi rád ale mám operátora Blesk mobil přes kterého není možné si VIP zakoupit..(sms nejde odeslat,server nemá s tímto operátorem smlouvu,aspoň tak jsem to pochopil)
    I na tohle tu je řešení x)

    Přímá platba na účet (jen pro Českou republiku)

    Pokud chcete přispět větší částkou a nechcete dávat většinu ceny z sms operátorům a státu jako daň, můžete poslat peníze přímo na účet do banky.
    Číslo účtu: 35-1677650237 / 0100 (Komerční banka)

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele .slapa-notas
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    92

    Re: Bazuka a Minigun

    Citovat Původně založeno B!gShock Zobrazit příspěvky
    Hraju zombie server uz asi rok a docela mne stve ze kazdej ma bz a mg.Bz a mg ma i ten kdo nema koupene vip,proto bych dal zdrazeni z 19bodu na 30bodu.
    Nesuhlasím pretoze 19 b je akurát .

  14. #29

    Odpověď: Bazuka a Minigun

    Ahoj,

    Když už něco chcete mazat jako rozdávání MG a BZ což zcela souhlasím protože nesnáším ty hovada co pořád jenom ,,koupíš mi mg pls. ?"
    Ale jestli by se to smazalo, tak už bych smazal i Silko (nesmrtelnost) u zombíků.
    Counter Strike 1.6
    Hraji pouze Zombie mód

  15. #30
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Bazuka a Minigun

    Nechápem prečo tu stále riesite abi sa ukončili silko ?! Je to výborná vec za zm, za ľudí to je horšie ale s nabindovanim armorom nemáš problém !! ;-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •