Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Nulová aktivita adminŮ

  1. #1

    Nulová aktivita adminŮ

    Zdravím, chtěl bych apelovat na nulovou aktivitu na serveru DM FFA, kdydokoliv se na server připojím, tak tam je minimálně 1 cheater a většinou jenom 1 tam není, třeba s tím něco udělat.


  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    Trošku si to dal vedle, To jsou stížnosti na Minecraft. Myslím, že by to mělo patřít TADY
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    Příště to dávej do správné sekce a ne do Minecraftu, díky

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havr
    Příspěvky
    215

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    Souhlasím.ffa si taky zahraju a žádnej admin tam není.dm taky není o moc lepší ale alespoň někdo tam je.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    divný, pořád si stěžujete, ale přes ! nevoláte a když by náhodou admin nebyl nikde, tak dema taky nejsou. Na DM servery chodí admini dost a když nejsou, tak tam rádi zajdou, je to normální mod, takže na to není výmluva:)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    164

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    Ale ak by vam mali dať práva tak by ste točili demo o život .
    Teraz to mate v pi*či .

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Nulová aktivita adminŮ

    Od toho je tam ! nebo můžete taky něco natočit ale to né rači pujdete pičovat na forum že tam nikdo nechodi ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Odpověď: Nulová aktivita adminŮ

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Od toho je tam ! nebo můžete taky něco natočit ale to né rači pujdete pičovat na forum že tam nikdo nechodi ..
    Jako sory ale človek radšej pojde na iný server ako natáčať nejakého cheatera ked nikto nepríde na !

    E: Server FFA je fakt v biednom stave, píšte si čo chcete ale hráčov to nebaví vkuse natáčať dookola demo, Raz som mal takú chuť že som tam hral aktívne a to som bol 50% Času v spectate lebo na ! nikto nedošiel a vkuse som hlásil cheaterov, ale uvedomte si že to nieje práca hráčov ale adminov, a potom zbožnujem keď nejakému skúsenému hráčovy napíšete do žiadosti Že není potreba admin, nikdy neni dosť adminov a to hlavne na strieľacie servery.

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Nulová aktivita adminŮ

    Citovat Původně založeno Prasacko Zobrazit příspěvky
    Jako sory ale človek radšej pojde na iný server ako natáčať nejakého cheatera ked nikto nepríde na !

    E: Server FFA je fakt v biednom stave, píšte si čo chcete ale hráčov to nebaví vkuse natáčať dookola demo, Raz som mal takú chuť že som tam hral aktívne a to som bol 50% Času v spectate lebo na ! nikto nedošiel a vkuse som hlásil cheaterov, ale uvedomte si že to nieje práca hráčov ale adminov, a potom zbožnujem keď nejakému skúsenému hráčovy napíšete do žiadosti Že není potreba admin, nikdy neni dosť adminov a to hlavne na strieľacie servery.
    Skúsených, hlavne na DM FFA, narátaš za rok na prstoch. S Marrasom som tiež písal, ale je s ním vcelku divná komunikácia. Viz. jeho žiadosť.

    EDIT: Bhopera som ešte nepozeral.
    Naposledy upraveno Charon35; 14-09-12 v 18:33.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    V tom máš pravdu ty, ale zober si takeho Bhopera sa mu čudujem že toľko nahlasuje cheaterov a má nato nervy a teraz ked má žiadosť tak mu dávaju proti kvoli nejakým posratým nadávkam, viem že by sa tak admin nemal vyjadrovať ale teraz ste nabrali pár adminov myslím si s dosť menšou úrovňou ako Bhoper.

  11. #11

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    Vám se*u na točení dem, točím, tak nadáváte, že to je neprůkazný, tak si tam ku*rva zajdu a podívám se na něj ne?! Taky než se na to demo vůbec podíváte je doba, že bych se z toho mohl posrat, druhá věc ještě než mu dá někdo ten ban :D Prostě admina jsem tam v ivotě neviděl, ale cheater tam je pokaždé, co se napojím a málokdy tam je jenom jeden, jednou jste cchtěli práva, tak se starám ne? Když jste mi je nedali, budiž, vaše rozhodnutí, mě to srdce netrhá, ale taky by jste mohli dělat, co máte :)


  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    Citovat Původně založeno MaRRaS-RoFl Zobrazit příspěvky
    Vám se*u na točení dem, točím, tak nadáváte, že to je neprůkazný, tak si tam ku*rva zajdu a podívám se na něj ne?! Taky než se na to demo vůbec podíváte je doba, že bych se z toho mohl posrat, druhá věc ještě než mu dá někdo ten ban :D Prostě admina jsem tam v ivotě neviděl, ale cheater tam je pokaždé, co se napojím a málokdy tam je jenom jeden, jednou jste cchtěli práva, tak se starám ne? Když jste mi je nedali, budiž, vaše rozhodnutí, mě to srdce netrhá, ale taky by jste mohli dělat, co máte :)
    Prečo sa ti nedali? Lebo asi čakáš, že sem hodíš žiadosť hneď dostaneš práva, lebo máš nahratých 3000 hod na steame.

    Mesiac si tu nehral, prídeš a hneď len pcujes. Wau. Hneď ich máš, počkaj na holuba.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    ale houby, hravam jak je cas, coz vis a mesic jsem pauzu určitě neměl, DM mě baví jako nic jiného, ale radši se odpojím než bych točil dema :) Prostě si dělejte co máte a já pcovat nebudu :)


  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    Citovat Původně založeno MaRRaS-RoFl Zobrazit příspěvky
    ale houby, hravam jak je cas, coz vis a mesic jsem pauzu určitě neměl, DM mě baví jako nic jiného, ale radši se odpojím než bych točil dema :) Prostě si dělejte co máte a já pcovat nebudu :)
    Kebyže máš práva, tak demá musíš točiť. A keby s tebou nebola taká zložitá komunikácia, možno by si mal aj práva. Celé je to na tebe. Len ako by si potom hral, kebyže musíš točiť demá? Bez dôkazu nemôžeš dať len tak ban... ;)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15

    Re: Nulová aktivita adminŮ

    Byl jsem nějakou dobu admin takže vím, že musím mít důkaz než dám ban. To ti tlučou do hlavy od první chvíle, co práva dostaneš někde poprvé a kdyby ne, tak tady u vás se to každý dozví :D Na tu komunikaci ti postnu steam nick, což bude určitě lepší..


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •