Zobrazit výsledek ankety: -

Hlasující
0. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • -

    0 0%
  • -

    0 0%
Strana 34 z 63 PrvníPrvní ... 24323334353644 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 496 do 510 z 934

Téma: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

  1. #496
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno ProLamer Zobrazit příspěvky
    Ono nejde o první dojem. Teď se nás tam připojilo víc a jeden z nás dokonce psal přes "!", ale žádnej admin nedorazil. A abych se opravil hraju tu podruhé a i co mi ostatní říkali, tak je to tam pokaždé to samé. Děti nebo nějaký blbečkové u CT a nikdo to neřeší, že tam dávají FK nebo dokonce MFK a dělaj si z toho akorát srandu. S tím souhlasím, že u CT se často objevují děti, ale mohli byste si na serveru dělat ten pořádek častěji, protože mně totiž přijde, že už si tam ti hráči na toto zvykli a už ani neřeší, že dostávají FK a smějí se tomu společně s CT...
    Ono dost zaleží na pohledu a vnímání tohodle modu , někdo je schopnej ti nadávat 20 min zato, že si mu dal hlavu, když si palil po někom , kdo utika a on ti tam jen vběhl :D a zase např 2. ti neřekne ani popel, ikdyž dostane Fk a ct si to neuvědomí něják . .

    PS : Pokud jseš ten Lamer, kterej myslím, spíš ti doporučim si přidat pár adminů na steam a psát jim přimo tam, tak jim můžeš nejlíp danou situaci (bordel) na serveru vysvětlit . . tu nikdy tyhle serevery nebudou strážený jako tam, kde hraješ / kde si hrál , teda pokud jseš to ty
    Naposledy upraveno Toy; 17-03-14 v 05:48.

  2. #497

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno ProLamer Zobrazit příspěvky
    Zdar,docela by mě zajímalo co to máte za pravidla na jailbreak serveru. Hrál jsem tam asi 20 minut a dostal jsem několik FK. Ať už nás nějaký hlupák u CT zabil atrakcí, aniž by mu simon něco řek, ikdyž se tomu pak stejně všichni CT smáli a bylo jim to jedno a nebo když dostanu VD a CT, které mě má hlídat za mnou běhá celou dobu, mlátí do mě paralyzérem a jen se tomu směje a nakonec mě asi po 20 vteřinách po začátku VD zastřelí a ještě mi pak řekne další kolo, že žádný VD nedostanu, protože jsem se zabil tim AK sám pod jeho nickem a přijde mu to strašně vtipný. A nebo po připojení na novou mapu dostane půlka lidí při VD FK hned jak se připojí... Nepředpokládám, že by to někdo z vás řešil, vzhledem k tomu jaký na mě udělala dojem úroveň serveru z hlediska hráčů a pravidel. Klidně mě tady "hejtujte" nebo mi dejte ban, stejně už na takový server nikdy nevlezu a je trochu smutný, že tam hraje tolik lidí, ikdyž to nemá žádnou úroveň. ;)
    Asi jsi měl zrovna smůlu na lidi, jinak bych k tomu snad ani nic neměl,jen to 1. kolo před restartem, je to asi 10s, než se hodí restart a normálně se hraje, nějak se to tu zachytilo, že CT vyběhnou ze zbrojky a všechny co potkají tak postřílí, z toho bych si asi nic nedělal, to je ode mě asi všechno :).

  3. #498
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno ProLamer Zobrazit příspěvky
    Ono nejde o první dojem. Teď se nás tam připojilo víc a jeden z nás dokonce psal přes "!", ale žádnej admin nedorazil. A abych se opravil hraju tu podruhé a i co mi ostatní říkali, tak je to tam pokaždé to samé. Děti nebo nějaký blbečkové u CT a nikdo to neřeší, že tam dávají FK nebo dokonce MFK a dělaj si z toho akorát srandu. S tím souhlasím, že u CT se často objevují děti, ale mohli byste si na serveru dělat ten pořádek častěji, protože mně totiž přijde, že už si tam ti hráči na toto zvykli a už ani neřeší, že dostávají FK a smějí se tomu společně s CT...
    Bol si tam 2 krát a ideš posudzovať? Určite máš prejdené všetky JB pravidlá a si oboznámený s chodom hry. Alebo jednoducho zas nejaké Ct povedalo "chodte k BOCNEJ stene" namiesto "chodte k ZADNEJ stene" a hend bol na svete "MFK"...?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #499
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Je pravda že to tam jsou občas jatka, ale většinou tam někdo je. Ikdyž neuškodilo by trošku pročistit tým spešlů, někteří se tam ukážou 1x za týden a jiní mají na steamu jen zaplé csko aby měli hodiny.

  5. #500
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    No asi tímto Becko apeluješ na spešly..? Já myslím ,že většina spešlů je aktivní a pomáho. Viz Adio nebo Swagrid nebo Pat...:D
    Co se týče adminů tak to je taky stejné jenom na náké výjimky..:D, kterým se dlouho stahuje mapa a napíšou ti jebat..:D

  6. #501

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    *p$yCh0_-*Dr.Mk0 F@p P0!soN VALVE_0:0:2100699856 31.130.162.39 SK

    Demencia stale hovoril blbosti do mikraku, bol tam aj Chemistry, mapu pred tym tak prosim o ban zakaz k CT dakujem

    Demo.

  7. #502
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Upřímně, za tohle ban? kdyby se mělo banovat to, že na začátku kola říká nějaký kukikukikuk.. tak tam nikdo nehraje.
    Kdyby tím nějak rušil simona, tak to beru, ale simon byl AFK a on tak minutku říká nějaký nesmysly..
    Po chvilce má on simona, říká do boxu a zabíjí hledaný a pak je box a pp...
    Nějak nevím, jaký má smysl tohle hlásit na fórko
    Promiň, ale za to mu vážně nikdo ban nedá

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  8. #503

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Dobry den Prosim o bud Sundani Admina LOOLINCE nebo ban protoye na to ye je admin tak neumi š.pravidlo nesmi davat prikayi v cele coy udelalala dekuju za pochopeni

  9. #504
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Ruliexik Zobrazit příspěvky
    Dobry den Prosim o bud Sundani Admina LOOLINCE nebo ban protoye na to ye je admin tak neumi š.pravidlo nesmi davat prikayi v cele coy udelalala dekuju za pochopeni
    Pracujeme na tom, díky za nahlášení!

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  10. #505
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Ruliexik Zobrazit příspěvky
    Dobry den Prosim o bud Sundani Admina LOOLINCE nebo ban protoye na to ye je admin tak neumi š.pravidlo nesmi davat prikayi v cele coy udelalala dekuju za pochopeni
    Tak dobre nahradime loolinku tebou. Podla mna to pomoze....
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  11. #506
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    1. Lolinka není admin
    2. Máš důkaz?(demo)
    Bez důkazu se nic nevyřeší. Takže příště to natoč ať se máme o čem bavit.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  12. #507
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Neviem, ci som tie pravidla pochopil spravne ale ten kill ti dala az po otvoreni ciel.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  13. #508
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Teraz sa to rieši na porade, sledujte zmenu pravidiel.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #509
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Pravidla jsou změněna, čtěte je zde!
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...lBreak-servery


  15. #510
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Ruliexik Zobrazit příspěvky
    Dobry den Prosim o bud Sundani Admina LOOLINCE nebo ban protoye na to ye je admin tak neumi š.pravidlo nesmi davat prikayi v cele coy udelalala dekuju za pochopeni
    Sundaní admina? ona není admin.... co to má za význam sundat?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •