Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 91 do 105 z 110

Téma: Grab

  1. #91
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Můžeš mně to pravidlo sem postnout? Nikde ho nevidím. V pravidlech akorat vidím, že dozorci mají zakázáno zabraňovat ve vzpouře, což hitování i nedoplnění HP je. A když simon řekne at jdem k zadní stěně, já jdu a CT mi dá hlavu přes box ze mi zbyde 5hp, tak mi řekni kde jsem udělal chybu?
    Simon a ostatní CT mají právo tě hitovat, KDYŽ NEPOSLOUCHÁŠ SIMONOVY PŘÍKAZY či ohrožuješ ... když tě někdo hituje jen tak, tak je to vůl.
    Naposledy upraveno Volume; 13-01-15 v 18:45.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #92

    Odpověď: Grab

    Ach to vaše "zabraňování vzpouře..." Na tohle slovní spojení jsem strašně moc háklivý.

    6. Je zakázáno zabraňovat vzpouře - brát zbraně v bednách, které jsou určené pro vězně.
    Toto pravidlo je hodně debilně napsané, když vezmu fakt v to, že úkolem Simona je zabránit vzpouře. Proto beru pouze tu část s nepovoleným braním gun.

    E: Samozřejmě tady vůbec nevedu diskuzi o retardech, co hitují naschvál, ale to by mělo dojít každému.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-01-15 v 19:21.

  3. #93
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Simon a ostatní CT mají právo tě hitovat, KDYŽ NEPOSLOUCHÁŠ SIMONOVY PŘÍKAZY či ohrožuješ ... když tě někdo hituje jen tak, tak je to vůl.
    No, a přesně na hente voly je grab nenahraditelny.

  4. #94
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    No, a přesně na hente voly je grab nenahraditelny.
    amx_slap retard 95

    Problem solved

    Chápu, že je to pro vás zábavnější, když to můžete ovládat, ale buď to používejte jen když musíte, nebo vůbec. Simple.. (:
    Naposledy upraveno Swagrid; 13-01-15 v 20:45.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  5. #95
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Grab

    Podle mě by měl Simon doplňovat, když CT zbytečně hitují, nebo omylem někoho nahitují, když střílí po jiném. Ale pokud někdo neplní příkazy Simona a Simon ho jenom nahituje, přičemž by ho mohl za to i zabít, když je neplní, tak doplňovat nemusí, to je jenom jeho dobrá vůle že upozorní hitem a nefragne. Ale během jeho kola by měl průběžně doplňovat, hlavně na mapách, kde nejsou lékárny.

    To pravidlo o zabraňování vzpouře už nějaký admin z JB myslím sliboval, že se musí poupravit, protože jenom braní zbraní se to netýká, tam jde hlavně aji o to hitování věznů co jsou v cele se zbraní apod.

    A než jako bych naklikala nějaký slap :D když třeba někdo blokuje schválně, to raději ho grabnu.

  6. #96
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Grab

    Because stačí napísať ked nevieš ako si to nabindovať.

  7. #97
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Grab

    Citovat Původně založeno J3ZUsSs* Zobrazit příspěvky
    Because stačí napísať ked nevieš ako si to nabindovať.
    Ale vždyť on ví. I on není žádnej svatoušek a grabuje si tam lidi. Když už tu na sebe házíme ty dema, tak bych chtěl teda jedno poslat, kde bEcause zneužívá "adminského přesunu" (tím pádem kvůli adminovi zemřel bezdůvodně jeden hráč)
    Demo -- http://csko.cz/d/B4kvMPOj
    -- vysvětlení : admin má možnost přesunout lidi k T / CT bez toho, aniž by daný živý hráč zemřel. Jak na demu můžeme vidět, Player párkrát bouchl do ADMINA, adminovi se to nelíbilo, tak SÁM SEBE přesunul k CT. Tím pádem byl Player hledaný, protože boxl do CTčka. Jakmile ADMIN zneužil svých schopností, přesunul se zpět k T.

    Navrhuji zrušit tuto adminskou funkci přesunu, že to okamžitě nezabije daného hráče (viz. jak to mají spešlové).

  8. #98
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Grab

    Hah Because aký svätý a robíš toto? Však to je ešte horšie, povedz mi o tom ako si to nechcel. (tu sa začnite smiať)

  9. #99

    Odpověď: Grab

    Nemá náhodou tato funkce něco společného s tzv. virem, kdy se záhadně nejmenovaný admin objeví na špatném spawnu se špatným skinem a především ve špatném týmu? ;). Všichni už jsme asi zažili podobnou situaci...

  10. #100
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Grab

    Jeééé a pomee vśetci na seba poďme hádzať špinuuu.. len si predtým nezabudnite zamiesť pred vlastným prahom.. :)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  11. #101
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Re: Grab

    V prvom rade nechapem povodny zmysel tohto threadu. Ak to mal byt vtip tak dost nevydareny.

    Co sa tyka grabu tak ja som jednoznacne za zrusenie pretoze pomer zneuzitie/prospech grabu je tak 100:1. A to ze sa obcas niekto bugne tak to snad prezije, ze raz zomre zbytocne a vacsinou sa aj tak bugne pre vlastnu blbost.
    Ohladne Adia je pravda ze on pouziva grab vsade aj tam kde je to uplne zbytocne - a on je aj jeden z tych kvoli ktorym by som grab zrusil. Skoda ze tu vznikol tento theard az teraz, kedze pred cca tyzdnom som mazal stare dema a mal som tam jedno take kde Adio celu mapu iba graboval a ked som mu napisal nech normalne simonuje tak ma provokativne zacal grabovat hore dole + ked som sa rozbehol na simona otoceneho chrbtom so sekacom v ruke tak ma grabol a odhodil od neho. Anyway to demo uz nemam takze skoda to tu riesit.

    A Adio s Becausom to si imho rieste v admin fore akurat tu vytvarate o sebe a AT zly obraz

  12. #102
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno Kalerab Zobrazit příspěvky
    ked som sa rozbehol na simona otoceneho chrbtom so sekacom v ruke tak ma grabol a odhodil od neho. Anyway to demo uz nemam takze skoda to tu riesit.
    Tak to bych docela rád viděl. Škoda, že ČIROU NÁHODOU jsi ty dema mazal že ://

  13. #103
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Tak to bych docela rád viděl. Škoda, že ČIROU NÁHODOU jsi ty dema mazal že ://
    Né, že by to tu bylo celý o palečkách, ale taky to o nečem svědčí ne? :) Házíš špínu na bEcauseho, ale sám si špinavej jak kominík. Well played!


    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    a preco ich mam 6 dolu ja?:( :D
    Asi jsi neaktivní atmyn :D
    Naposledy upraveno Swagrid; 14-01-15 v 18:03.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  14. #104
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Re: Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Tak to bych docela rád viděl. Škoda, že ČIROU NÁHODOU jsi ty dema mazal že ://
    Ano je to cira nahoda ze zaciatkom roka 2015 som vymazal vsetky dema z roku 2014 lebo zbytocne zaberali asi 6GB. Samozrejme som si to cele vymyslel aby som ta tu zhodil pred zbytkom tak ako aj vsetci ostatni ktori tu pisu ze zneuzivas ten grab.

    Citovat Původně založeno Kalerab Zobrazit příspěvky
    Adio celu mapu iba graboval a ked som mu napisal nech normalne simonuje tak ma provokativne zacal grabovat hore dole
    A nad tym zbytkom co som pisal (vid. vyssie) sa nepozastavujes? Lebo to je tiez vec ktoru by si nemal robit ale to ta zjavne ani neprekvapilo

  15. #105
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno Swagrid Zobrazit příspěvky
    Né, že by to tu bylo celý o palečkách, ale asi nebude náhoda, že jích máš 6 dolů co? Házíš špínu na bEcauseho, ale sám si špinavej jak kominík. Well played!
    Hazím špínu ? On může házet špínu, ale já né ? Asi vám lezu do řemesla "kameramani"


    Citovat Původně založeno Kalerab Zobrazit příspěvky
    A nad tym zbytkom co som pisal (vid. vyssie) sa nepozastavujes? Lebo to je tiez vec ktoru by si nemal robit ale to ta zjavne ani neprekvapilo
    Celkově bych se rád podíval na to co jsi natočil. S tím, že někdo někoho zdvyhá do vzduchu tu bylo řečí dost, to už mě ani nepřekvapuje, ale pozastavil jsem se nad tím, jak jsi údajně zaútočil na jiné CTčko sekáčkem a já jsem tě odhodil. Určitě zavolej do Novy, budou tam mít pro tebe místo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •