VIP
Obchodní podmínky pro VIP účty

 1. Pro bezproblémový chod VIP pro cs 1.6 je nutné mít cs 1.6 steam nebo nonsteam cs, které je ke stáhnutí na www.csko.cz.
 2. Výhody na webu a serverech zajišťuje provozovatel portálu csko.cz, který zodpovídá za funkčnost těchto výhod.
 3. Pro platbu smskou musíte mít aktivní službu Premium sms, jinak nepřijde zpětná sms s kódem. Naprostá většina lidí už má tuto službu aktivní. V opačném případě stačí zavolat operátorovi a ten Vám službu Premium sms bezplatně aktivuje.
 4. Všichni hráči mohou být potrestáni kickem, banem nebo jiným trestem za porušení pravidel. Berete na vědomí, že pravidla se mohou kdykoli změnit v zájmu ochrany hráčů serverech csko.cz. Pravidla jsou zobrazeny na každém serveru po napsání /menu do chatu nebo na webu csko.cz
 5. Servery se neustále upravují, takže VIP výhody nemusí fungovat vždy. V tomto případě dojde k nápravě co nejdříve. V případě delší doby nefunkčnosti výhod VIP (např. týden), bude všem VIP prodlouženo o dobu nefunkčnosti VIP výhod.
 6. Provozovatel serverů na csko.cz si vyhrazuje právo měnit nastavení všech serverů včetně VIP výhod. Jakýkoli server může být kdykoli vypnut nebo nahrazen jiným módem.
 7. VIP výhody se načtou vždy při připojení k serveru. někdy se může stát, že se nenačtou. Většinou stačí dát reconnect (znovu se připojit k serveru).
 8. Platnost VIP kódu je minimálně 6 měsíců.
 9. Čas vygenerování VIP kódu není omezen.
 10. Je zakázáno rezervovat si cizí nick. Majitel původního nicku se pak nemůže připojit. V případě, že si úmyslně rezervujete nick, který není Váš, můžete o VIP přijít + při opakované rezervaci dostanete ban. Nelze rezervovat nick kratší než 4 znaky (pokud se jedná o nějaký unikátní, tak ho mohu rezervovat ručně).
 11. Reklamace nefunkčnosti VIP můžete řešit přes soukromou zprávu na fóru tady nebo na email uvedený dole.
 12. Vrácení peněz za již použitý VIP kód není možné.
 13. Nemožnost využití VIP ze strany kupujícího, kterou nezpůsobyla chyba na serveru, nemůže být důvod k reklamaci. V případě, že dostanete ban, může být VIP zrušeno.
 14. Za porušování pravidel portálu csko.cz nebo zákonů ČR může provozovatel VIP zrušit a zablokovat webové účty.

VIP systém je plně automatický, ale v případě nějakého problému mi napište pm (soukromou zprávu) na fóru tady nebo na email uvedený dole.


Prohlášení o ochraně osobních údajů


V databázi provozovatele jsou ukládány údaje nezbytné pro autorizaci uživatele a údaje nezbytné k obchodnímu styku:

- přihlašovací jméno
- přihlašovací heslo
- emailová adresa
- ip adresa

Na straně kupujícího jsou ukládány cookies pro funkčnost přihlašování.
V informačním systému provozovatele nejsou uchovávány žádné údaje o kreditních kartách uživatelů. Provozovatel se zavazuje, že bude uložená data používat pouze pro provoz portálu a v obchodním styku s kupujícím.Provozovatel(prodávající):
Tomáš Matoušek
Koterovská 114, Plzeň, 32600
Česká Republika
IČ: 76191222
tel: +420774383521
email: cs.kotel@seznam.cz
counter strike, cs:go, download, hungergames, counter-strike, counter strike 1.6, kotelna, counter strike, counter-strike, ounter strike 1.6, cs:go, hungergames,cs 1.6, counter strike, csgo, counter-strike, counter-strike 1.6,counter strike, kotelna, counter strike 1.6,counter-strike