Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Nihilia

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Nihilia

    Rád bych si stěžoval na hráče Nihilia, když jsem hrál za T a zabili mě tak jsem napsal místo kde (za kz) a samozřejmě hnedka ban na hodinu.. a vůbec mu tam stále 2 kkti nespamovali nějaký blbosti furt dokola asi 40 minut a jediné co udělal tak je kicknul teprve potom co jsem se ho zeptal ve smyslu zda s tím hodlá něco dělat.. samozřejmě se opět připojili a zase spamovali a on udělal leda tak velký hov.. dále.. když jsem byl u Ct pod jiným nickem (Mimon) tak nic nenapsal ani neřekl a prostě přesunul pouze mě i když jsme tam byli 4 protože si do cca 30 sekund nikdo nevzal Simona.. když jsem se ho zeptal proč pouze mě a za co, odpověď zněla nebereš si Simona, měl jsi na to dost času.. přitom jsem za ct byl naživu stejně dlouho jak hráč Luky..

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Nihilia

    1) Je tam milion lidí co mně pořád s něčím otravují a když mezi tím odepisuji a ještě se snažím hrát trochu, tak nemám 4 klávesnice a 50 prstů abych všechno stíhal za 5 vteřin. Kick na spam dostali a poté už nespamovali, tak nelži.
    2) Nejsi na JB žádný nováček a moc dobře víš, že radění polohy je zakázané. CT se navíc bavili o tom jak se schovají aby je bylo těžké najít a tebe zabijí jako prvního a hnedka to píšeš do chatu. Tak já nevím kdo je tady více nenormální.
    3) Za začátku nového kola neměl nikdo Simona. Dva hráči kteří ho před tím měli asi 6x tak jeden ještě říkal ať si veme někdo Simona (ty nebo luky). Čekal asi 10 sekund a nic se nedělo. Jelikož mně psal Luky něco do chatu, tak jsem si všiml že tvoje aktivita nulová a bohužel to padlo na tebe. Měl si dost času si ho vzít, tak se neodvolávej na někoho jiného. Příště pokud si ho nebude brat Luky, dostane ban jako každý jiný.
    4) Ban jsi dostal na hodinu. Myslím si že za radění polohy padají daleko přísnější tresty pro hráče, kteří tam nejsou nováčči a pravidla znají jako své boty.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Nihilia

    Nemluvně o tom že Nihilia sebral gunu a Luky ho zastřelil a hned psal tím adminským písmem nebo jak se tomu říká že to byl FK že chce VD.. přitom by snad jako správný admin měl vědět že gunu by neměl vůbec co brát ne? Ikdyby to bylo pouze cvakátko.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Nihilia

    Spamovali, ale když jak jsi sám napsal že nečteš chat tak to asi těžko můžeš vědět. :)
    Omlouvám se, ale toto pravidlo chápu že nesmím prozradit polohu spoluhráčů ne protihráčů tak nevím jak to tedy má být..
    Sorry že jsem jedl.. nemohu za to že mám cukrovku a musím pravidelně jíst.. a s plnou pusou simonovat vážně nechci..

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Nihilia

    Ty si ale naprosto protiřečíš. Na jednu stranu ti vadí že jsem příšný a že ti dám ban na 1 hodinu a na druhou stranu ti zase nevadí že dá někdo naprosto zbytečný kill.
    Byl jsem u trampolíny, CT bylo přes půl mapy. Že jsem vzal gunu je jedna věc, ale že mně mohl x-krát říct ať ji vyhodím, navíc po jaké době mně zastřelil? Jen cvagla guna že jsem ji sebral a hnedka jsem měl kill.

    A mimo jiné, pokud se chceš nějak dohadovat, ukončím to tvým chatlogem, který jsem tedy nechtěl vůbec nijak řešit, ale pokud mám tedy řešit vše, tak asi budu muset začít.

    Jailbreak 6 16-12-2014 17:42:27 VALVE_0:0:1226488653 213.226.223.217 Nuuu,da!! pice
    Jailbreak 6 16-12-2014 17:43:26 VALVE_0:0:1226488653 213.226.223.217 Nuuu,da!! nihilia?
    Jailbreak 6 16-12-2014 17:43:33 VALVE_0:0:1226488653 213.226.223.217 Nuuu,da!! ty mas pouze spesla nebo i admina? - odpověď od hráčů byla že jsem admin
    Jailbreak 6 16-12-2014 17:43:54 VALVE_0:0:1226488653 213.226.223.217 Nuuu,da!! tak uz i admina davaj kazdymu koko*oj

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Nihilia

    upřímnost nade vše :)

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Nihilia

    OK, LOCK a můžete přesunou. Tady se nic víc řešit nebude.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Nihilia

    Nechápem čo sa tu rieši? Nebratie simona.. a prezradzovanie polohy spoluhráčov je na ban.. tak neviem čo sa tu sťažuješ.. a mal by si to vedeť, keďže JB nehráš pár dní
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Nihilia

    Som za odobratie prav
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  10. #10
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Nihilia

    Mne bolo v súkromnej správe napisané, že Nuda napísal polohu T keď bol CT alebo naopak. A to na ban snáď nie je. Inak nudu poznám a so 1000% istotou môžem prehlásiť, že simona si bere furt, tak isto aj chodí za ním.

    Naposledy upraveno because; 16-12-14 v 23:35.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  11. #11

    Odpověď: Nihilia

    Zakázané je prozrazování spoluhráčů, ne protihráčů. Nevím koho ale koho přesně hráč Nuda prozrazoval, takže nemohu posoudit. Mimochodem CT nemá vůbec povinnost ti říkat, ať gunu vyhodíš. Pokud na 100% ví, že máš gunu schovanou, může tě zabít ihned a bez varování. Zbytečný kill to není. Zbytečný kill je ten, když simon dá zákaz na něco, dotyčný to něco udělá jednou a hned potom následuje kill (v podstatě ani to není zbytečný kill). To že jsi měl v ruce gunu a plánoval jsi s ní postřílet mé spoluhráče... a to by ses chtěl ještě dohadovat o tom, že bych tě měl varovat, pfff...

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Nihilia

    Nečetl sem to. (Dohady a nadávky tomto threadu,nemám na to náladu ani čas.)

    Vycházím z pravidel, která jsem tak před rokem plně ovládal, ale pokud vím, tak se nic neměnilo.

    Radit vlastnímu týmu není zakázané. Tj. být T a napsat Tčkům, že CT mě zabili před celama, tak bacha ne ně.
    Zakázané je jakožto T napsat CTčkům, že jim Tčko utíká, schovává se atp.
    Naposledy upraveno ZeMi7; 16-12-14 v 22:43.

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Nihilia

    Přesně tak, radil jsem svému týmu a za to jsem dostal ban.. což do ted nemohu pochopit.. byl jsem T hledal jsem dorozce zabili mě a tak jsem napsal že jsou za kz (dozorci) za to jsem dostal kick a po té následoval hodinový ban

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Nihilia

    Pravidlo 10.Je zakázáno prozrazovat polohu hráče. Byl jsi mrtvý, tak nemáš co radit polohy. Nevím o čem pořád diskutuješ.

    Když chceš byt tak spravedlivý tedy NUUDA, ptám se tě jasně. Bude spravedlivé když ti udělím ban za urážení admina?
    Jailbreak 6 16-12-2014 17:43:54 VALVE_0:0:1226488653 213.226.223.217 Nuuu,da!! tak uz i admina davaj kazdymu koko*oj

  15. #15
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Nihilia

    ja tiež napíšem do verejného/ do team chatu kde ma zabilo CT ked som T alebo naopak -.-
    JA som radením rozumel furt spoluhráča ale tak dobre vedieť, že mi nemôžu protihráča.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •