Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Práva na serveru FUN.

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Práva na serveru FUN.

    Ahoj,
    měl bych zájem o práva na server Fun.
    Budu se snažit to tu trochu rozepsat, tak aby to nějak vypadalo, takže se příjemně usaďte a začněte číst.

    Jmenuji se Honza, je mi 17 let, studují střední soukromou školu výpočetní technologie.
    Bydlím v městě Frýdek-Místek.
    STEAM_0:0:55479118

    Nyní Vám napíši, co by Vás mohlo zajímat, napíši také něco více o sobě a hlavně, co by bylo přínosem pro server, kdybych byl admin.

    Díky tomu, že již na portálu kotelna hraji delší dobu a myslím si, že už mám přehled o tom všem, jak to funguje, jak se co patří a má. Jsou to asi 2 roky, co tu hraji, já vím, možná je to pro někoho krátká doba, ale pro mne je to dostačující doba pro to, abych vše pochopil a nějak se zařadil do kolektivu. Snažím se také dodržovat pravidla, což si myslím, že se mi do současné doby dařilo a daří. Samozřejmě, že si tu nebudu na něco hrát a rovnou napíšu, že už jsem taky nějaký ten ban schytal, přeci nikdo není až tak svatý, aby k tomuto nedošlo (až na vyjímky). Myslím si, že také o sobě můžu napsat, že to mám v hlavě v pořádku a taky tu hlavu používám a zapojuji. Netvrdím o sobě, že jsem nějaký skill, to vůbec, ba naopak, fun hraji už nějakou dobu a jsem tam skoro pořád, možná si mě někteří hráči nevšimli, nebo tak, ale bohužel jsem tam nenarazil na někoho komunikativního, s kým by se dalo normálně bavit, tak jsme si prostě vychutnávali hru, to je ale od věci.
    Přínosem by ode mne bylo, že jsem schopen rozeznat cheaty, vím co a jak v admin panelu, ale i to se myslím dá za chvíli naučit. Nu, nebudu si tu hrát na něco, co nejsem, ale také napíši, že mám své chyby.
    Možná se většina z Vás teď chytá za hlavu a říká si, co já to tu vůbec zkouším.
    Já to plně chápu, budu respektovat názor každého od Vás a přijmu ho takový, jaký bude. Také budu velmi rád odpovídat na jakékoli Vaše dotazy.
    Chtěl bych dále napsat, že alespoň jednoho admina je na Fun potřeba jako sůl, ikdyž vím, že tam je Snowrider také často, s kterým se trošku znám.
    Byl bych velmi rád, kdyby jste mě přijmuli do Vaši komunity a brali mě jako normálního člověka, který si nechce nahánět ego na tom, že má práva, ale že se snaží zpříjemnit hru ostatním hráčům, kteří si ji chtějí vychutnat bez cheateru a různých dalších lidí.

    Jsem jen maník, který se snaží a chce tím něčeho docílit.

    Možná mě taky budete znát ze serveru knife, tam jsem hrával taky, nebo z "džaljberjku".

    Believe :)

    S pozdravem, Hoolder.


  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Práva na serveru FUN.

    Něco mi nejde do hlavy....

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...ll=1#post44135
    Tady píšeš, že ti je 23 let

    a tady, že ti 17 let. Jsi kouzelník nebo co ? Jestli to umíš, tak mi taky můžeš dát roky z5. Dík.

    http://steamcommunity.com/id/Hoolder/ - Hmmm steam sis kupoval 8. září Steam sis kupoval jen díky právům, ale zbytečně, steam máš mít pro sebe a že si podpořil vývojáře této hry a ne na práva.
    Takže jsem proti

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Re: Práva na serveru FUN.

    Já jsem to přesně čekal, že toto někdo napíše.
    Zkus se podívat na to, kdy jsem to psal, byl jsem prostě debil, přiznám to, změnil jsem se, nevím, jestli mi to budeš věřit nebo ne.
    Čarovný nejsem, to fakt ne :D nekupoval jsem si steam kvůli právům... Hrál jsem dlouho na NS.
    Nevím, no, ale díky za vyjádření...


  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Greater London
    Příspěvky
    101

    Re: Práva na serveru FUN.

    Ahoj,
    pro mě tento hráč působí v pohodě, potkávám ho často na knife i na JB. Na funu jsem s ním hrál asi 2x ale řekl bych, že se v tom vyzná.

    Na FUN těch adminů moc není, myslím, že by se tam pomoc hodila, za mě PRO.

    Žádost napsaná pěkně :)

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele snowrider
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    393

    Re: Práva na serveru FUN.

    Je pravda, že na FUN-e je skoro stále, nejakého toho cheatera mi už nahlásil osobne na Steame.
    Komunikoval som s ním, vyzerá byť v pohode človek, ZEUS sem postol jeho predošlú žiadosť kde klamal o svojom pravom veku, je to niečo okolo trištvrte roka do zadu a ja osobne nezastávam názor že ľudia sa menia, ale už aj na Servery som ho sledoval a aj z jeho vyjadrovania vyplýva, že ten rozum mohol dostať (ak to teda nehraje), ja by som samozrejme navrhol pohovor s ním na TS-ku, pozisťovať niečo o ňom, a uistiť sa či má vlastne tých 17.
    Na FUN by sa mi kolega hodil, myslím že on je jeden z lepších adeptov, aj keď s tou žiadosťou mal počkať a zoznámiť sa so Steamom a nahrať nejaké hodiny aj tam.
    Tak ja ti dávam svoje PRE.
    btw. zaujímalo by ma prečo vlastne na FUN servery už od rána idú len Classic mapy.
    I love Snowman <3 :).
    Niesom žiadny Heepes čo verí že o 20 rokov bude lepší svet, SOM aky SOM.


  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Re: Práva na serveru FUN.

    Citovat Původně založeno snowrider Zobrazit příspěvky
    Je pravda, že na FUN-e je skoro stále, nejakého toho cheatera mi už nahlásil osobne na Steame.
    Komunikoval som s ním, vyzerá byť v pohode človek, ZEUS sem postol jeho predošlú žiadosť kde klamal o svojom pravom veku, je to niečo okolo trištvrte roka do zadu a ja osobne nezastávam názor že ľudia sa menia, ale už aj na Servery som ho sledoval a aj z jeho vyjadrovania vyplýva, že ten rozum mohol dostať (ak to teda nehraje), ja by som samozrejme navrhol pohovor s ním na TS-ku, pozisťovať niečo o ňom, a uistiť sa či má vlastne tých 17.
    Na FUN by sa mi kolega hodil, myslím že on je jeden z lepších adeptov, aj keď s tou žiadosťou mal počkať a zoznámiť sa so Steamom a nahrať nejaké hodiny aj tam.
    Tak ja ti dávam svoje PRE.
    btw. zaujímalo by ma prečo vlastne na FUN servery už od rána idú len Classic mapy.
    Velmi ti děkuji za tvé vyjádření a za jeho obsah.
    Také jsem si říkal, jestli to je nějaký bug, nebo byly přidány nějaké nové mapy, ale dospěl jsem k tomu, že je to bug, dust by tam asi jen tak nebyl, tak uvidíme :).


  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Práva na serveru FUN.

    Counter-Strike
    9.9 hrs / 9.9 hrs

    Chce to čas.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Re: Práva na serveru FUN.

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Counter-Strike
    9.9 hrs / 9.9 hrs

    Chce to čas.
    Chápu, jak jsem již psal, hrál jsem dost dlouho na NS, ale chápu to.


  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: Práva na serveru FUN.

    Citovat Původně založeno Hoolder Zobrazit příspěvky
    Chápu, jak jsem již psal, hrál jsem dost dlouho na NS, ale chápu to.
    Každý hral dlho na NS. Nikto nezačal hrať cs preto, že si najskôr kúpil steam. ;)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Práva na serveru FUN.

    Mohl bych poprosit ještě někoho, aby se vyjádřil? :)

    Děkuji.


  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Práva na serveru FUN.

    Citovat Původně založeno Hoolder Zobrazit příspěvky
    Ahojky,
    A) 23 let, jsem zaměstnán.
    B) Objevily se určité problémy, stěhoval jsem se z města do města a polovinu věcí tam nechal, Steam budu kupovat v co nejbližší době tj. výplatě.
    C) Já už tam působím delší dobu, takže nevidím důvod, proč ne, mám pocit, že mě tam lidé mají rádi :).
    Týmto si to trochu dosť pokašlal. Najbližšia doba a kupoval si ho po skoro roku. Teba poslať pre záchranu, to sa rovno odstrelím :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Práva na serveru FUN.

    Co dodat.
    Byl jsem debil, teď jsem taky, ale snad už menší.

    E: Chtěl bych se zeptat, jak to teda bude, protože na Funu z adminů nehraje skoro nikdo, až na pár vyjímek.
    Díky.
    Naposledy upraveno Honey cocaine; 19-09-12 v 18:06.


  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Práva na serveru FUN.

    Admini nie sú povinní hrať iba na serveri, na ktorom si požiadali o práva. Veľa hlásení odtiaľ nechodí a ak je nejaké, tak dúfam, že niekto naň ide. :)

    Zatiaľ to necháme tak, máš na steame málo odohraté. Pokračuj v nahlasovaní a časom sa uvidí. :) Nebudem to ani dávať do archívu.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Re: Práva na serveru FUN.

    Ahoj,
    chtěl bych se zeptat, zda-li by se ještě někdo nemohl vyjádřit, byl bych velmi vděčný, děkuji


  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Cool Re: Práva na serveru FUN.

    myslím, že cháron to vystihl jasně... dělěj, co ti poradil, hlas cheatery, nahraj hodiny na serverech kotelny na tvym novym STEAMU, chovej se tak, ať se nemusíš stydět za svůj chatlog a pak se uvidí

    zatím PROTI

    zkus to tak za půl roku ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •