Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a urazky

  1. #1

    Angry server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a urazky

    ip - 1 AgReSiVnY Ondro VALVE_0:0:1127752654 90.205.28.95 GB demencia + neznalost pravidiel + napomahanie T
    3 majk je pan (BMW mafia) VALVE_0:0:1383000898 92.240.175.33 CZ urazky v chate a mozno tam su aj nejake v mic

    demo - https://uloz.to/!TrET58Th26LM/majk-j...t-a-urazky-dem

    dokaz o vyhodeni zbrani T (pomoc T zabit CT) vam da hracka ktora bola aj - CT 2 Janka ^^ STEAM_0:1:29633443 88.212.60.144 SK
    moja ip - 6 pRO*DominoSVK STEAM_0:0:139206698 188.120.10.19 SK
    steam - dominosvk4

  2. #2

    Re: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a urazky

    Ahoj, díky! http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=232208

    U toho Ondry se ještě zdržím. Mohl bych vidět to demo od Janky?

  3. #3

    Odpověď: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a ura

    neviem ci ma ona demo lebo ked ja som stopol demo tak ondro hodil gunu v boxe tomu majk je pan a ten majk je pan zabil janku ked bola simon
    steam - dominosvk4

  4. #4

    Re: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a urazky

    Po celou dobu dema tam byly u něj dvě situace, které bych jako admin řešil in-game tj. nesimonování jedno kolo + házení guny Tčkam přímo v boxe s požadavkem, ať ho zabijí (byl Simon on), což jsem jaksik nepochopil, ale ok :D. Každopádně toto na ban ještě není. Kdyby se mi do rukou dostal důkaz s tím dalším úmyslným házením gun, to už bych to řešil.

  5. #5

    Odpověď: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a ura

    hned ako som vypol nahravanie dema hned sme isli do boxu a v boxe mu hodil zbran tomu T
    steam - dominosvk4

  6. #6

    Re: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a urazky

    No, ale já potřebuji k tomu ten důkaz.

  7. #7

    Odpověď: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a ura

    to ti nestaci aj ked ti to potvrdi ta hracka (Janka) ktoru zabil hrac majk je pan hned po tom ako jej tu zbran hodil hej?
    steam - dominosvk4

  8. #8

    Re: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a urazky

    Nestačilo by mi ani tvrzení spešla nebo admina z jiné sekce. Prostě potřebuju důkaz.

  9. #9

    Odpověď: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a ura

    a mimochodom mas dalsie hlasenia na jb od toho sir valecek luis (znova ziadny admin na servere) (operak hra rust a neodpisuje mi)
    steam - dominosvk4

  10. #10

    Re: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a urazky

    Na server jsem došel a vše pořešil, na webu jsem však žádné hlášení od něj neviděl.

  11. #11

    Odpověď: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a ura

    na webe nema hlasenie ked to hlasil cez "!" ale ziadny admin nebol na servere (do doby kym som ti to nepovedal) este stale si kazdy mysli ze "adminov je na serveroch dost"?
    steam - dominosvk4

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a ura

    Příště při tak dlouhým demu aspon vyčasuj dané situace a pokud nejsou na demu, tak je ani nepiš, že se staly. Na server 2 + 2 hráči, T ti zmáčkne tlačítko na celu a ty bys ho hned zabíjel, tak si taky trošku srovnej ty věci = zbytečné fragy tak akorát. Když by se měl Simon vším řídit, tak bys taky dostal už kill, že si nebyl na čáře, nebo že si stále zdržoval psaním..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13

    Odpověď: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a ura

    britny ja by som "nezdrzoval" pisanim keby mi fungoval konektor v notebooku na sluchadla a na mic inak by som si vypytal mic a vtedy by to bol vedsi pruser uz par adminov si to prezilo ked ja dostanem "amok" koly demencii u ct a nie len na JB serveroch ale aj na ostatnych serveroch a ohladom toho stlacenia na otvaranie cely je to CT tlacitko a T by ho nemalo len tak stlacat ako sa mu zachce keby nahodou pocas hry zaplo T nejake tlacitko ktore by zabilo cely T team (okrem neho) tak tiez by to bolo v poriadku?

    Edit: teda pokial nie je "party mod" vtedy maju T povolene stlacat CT tlacitka
    Naposledy upraveno DominoSVK; 10-10-17 v 20:18.
    steam - dominosvk4

  14. #14

    Re: server jailbreak 6 dovod demencia u CT napomahanie k zabiti druheho CT a urazky

    To, že jsi nervák, je tvůj osobní problém, se kterým se holt musíš sám poprat. Použití tlačítek, které nikoho nezabijí, se nijak neřeší (ani automatickým killem, to rozhodne Simon, zda ho zabije nebo ne (porušení simonových příkazů / zákazů)).

    Citovat Původně založeno DominoSVK Zobrazit příspěvky
    Edit: teda pokial nie je "party mod" vtedy maju T povolene stlacat CT tlacitka
    Na party mód se žádné výjimky v rámci pravidel nevztahují. Je to mód, který si vymysleli sami hráči. Mód je sám o sobě v rozporu s pravidly, ale toleruje se v situaci, kdy s ním všichni hráči na serveru souhlasí.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-10-17 v 20:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •