Na fóru je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.
Je zakázáno zveřejňovat osobní údaje uživatelů bez jejich svolení - může být trestáno i permanentním banem, to samé ve hře.
Je zakázáno přispívat do starých vyřešených témat. Je zakázáno spamovat jak témata, tak chat. Používejte „edit“ a "hledat", multiposty se budou trestat a mazat.
Na fóru můžete mít pouze 1 účet. Pokud založíte další, bude zabanován.
Když nedostanete hned odpověď, počkejte a nespamujte PM (soukromé zprávy) adminů ani chat, někdo se vám bude věnovat hned, jak to bude možné. Offtopic příspěvky a reklama na jiné portály mohou být smazány.
Porušování pravidel fóra může vést k blokaci uživatele a nemožnosti dále přispívat na fórum.
Tato pravidla jsou závazná jak pro uživatele fóra, tak i pro adminy. Nikdo nemá imunitu, ani protekci. Se všemi se bude jednat stejně. O trestu a délce banu rozhodují moderátoři fóra.
Výška signatury může být maximálně 180px.
Troll posty budou smazané bez upozornění: urážky adminů, hráčů, nesmyslné posty, post hunt apod.
Urážení a bezdůvodné napadání adminů nebude tolerováno.Zbytečné zprávy na účet "Kotel" můžou být ignorovány vzhledem k množství zpráv, které mi chodí.

Návrhy na vylepšení serverů pište na fóru do příslušného tématu, kde se k němu mohou vyjádřit hráči a admini hrající na něm.
Jednoduché dotazy můžete napsat přímo do chatu.
Žádosti o unban se řeší na fóru.

edit: (tolik zpráv mi už nechodí, ale stejně je ignoruju)