Strana 2 z 78 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 1180

Téma: Posilovna

Hybrid View

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019


    Re: Posilovna

    Zajímavý rozložení cvičebního plánu.Co se týče jídelníčku tak kdybych sečetl bílkoviny tak ti to podle mě přesahuje dost doporučený příjem bílkovin na den.Taky na to všechno musíš mít asi hodně prachů :D jako student si to nemůžu dovolit.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Tak ja si na toto vydelavam sam, jsem taky student ale strejda ma firmu a zatim tam pracuju jako zednik, chodim odpoledne kdyz je cas obcas i k veceru a zatim mi to staci, tak sacharidy jsou s proteinama to nejdulezitejsi, kazdy den nejim uplne presne toho, treba me chytne mlsna a misto svaciny si vemu napr. 6 koblihu, proste ono staci jist po mensich hmotnostech a vickrat denne a je to ok takze, proste jist ale neprecpavat se a na to si myslim je ten jidelnicek dobrej :)

    Samozrejme za to utracim v rozpoctu nejvic penez, permice mesicni vyjde na 500 a jidlo to ani nvm ale bude to par tacu.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66


    15 z 15 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Posilovna


  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Hele, zivot je jen jeden a ja v tom svym chci byt aspon velkej, skoro vsechno od suplementu az po ty vajcka je zraly na vselijake nemoci ale radsi umru driv nez abych umrel jako paratko :D a zas tak hrozne to neni az na to ze zrovna ty vajcka jsou syrovy pekne hnusny :/ a s nakym tim infarktem atak dale sse musi pocitac ale muze to postihnout kohokoliv
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    nějakej novej zvedač? :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    jo jo, budu tvůj fitness GURU !! :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    kolik měříš a kolik vážíš? :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    A to co jis ze mas tak malo? :D
    V prvni rade musis pribrat, na tu vejsku bych to videl takovych 20 kilo nabrat a pak z toho udelat svaly, jinak to nejde :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Hh, prej jak hovado, ty musis byt radna tycka :D ale to se spravi, se svym novym fitness guru budes za chvilinku fit a pripraven vyjit ven bez trika.. :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #10


    Odpověď: Posilovna

    co je to ten mrtvý tah ? :D

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Nevim jak to popsat :D zdvih velke cinky ze zeme nadhmatem, rovny telo, ohned trup chytnes cinku nadhmatem a zvedas se pomoci toho trupu :D snad to pochopis, ted uz jsem presel na rumunsky mrtvy tah to je to stejny jen jednou rukou drzis cinku nadhmatem a druhou rukou podhmatem.
    Puky, nic takoveho brat nemusis, jde to i bez toho, zni to ode me blbe jelikoz ja mam doma zasoby creatinu, gaineru BCAcek, kvasnic a podobnyho humusu ze to nesezeru za rok :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #12


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Nevim jak to popsat :D zdvih velke cinky ze zeme nadhmatem, rovny telo, ohned trup chytnes cinku nadhmatem a zvedas se pomoci toho trupu :D snad to pochopis, ted uz jsem presel na rumunsky mrtvy tah to je to stejny jen jednou rukou drzis cinku nadhmatem a druhou rukou podhmatem.
    Puky, nic takoveho brat nemusis, jde to i bez toho, zni to ode me blbe jelikoz ja mam doma zasoby creatinu, gaineru BCAcek, kvasnic a podobnyho humusu ze to nesezeru za rok :D
    Mohl by jsi udělat pár videi? docela mě to zajíma, poslední dobou než sedet u pc tak občas taky vemu činky :D:D:D good joke, ale lepší video než popsaní

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Věk : 15
    Výška : cca 179/180
    Váha : No.. nechce se mi to tu psát..

    Vůbec necvičín, jím dost nezdravě a prostě zežeru na co přijdu.. jím celkem dost tučná jídla, ale do Mc rozhodně nechodím.. na noc toho taky nesnim zrovna nejméně. Můj den probíhá takto :

    Ráno stanu v 6:00, odcházím do školy v cca 6:30, ze školy přicházím podle rozvrhu (14:30,15:45,16:30 - příchod domů) a pak jenom si dám něco k jídlu a sedím u PC...

    Ráno nesnídám, ve škole mám jenom svačinu a když přijdu domu tak jsem hladovej že sežeru všechno co mi přijde do cesty v lednici a vypadá to dobře...

    [Do školy to mám cca +-45min. (Černý most - Chodov (Campanus))]

    Tak mi prosím poradte jak se nějak rozhejbat a začít cvičit.. dík :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Takovych videii je na netu mraky ale mozna casem neco vyplodim :)
    Volume, jediny co potrebujes je vule a inspirace, proste rano vstanes a dej si treba jen blbych 10 kliku, nebo dej maximum co das, dej si tak 2-3 serie ( proste 2x - 3x ) a ono se to casem zacne zvetsovat, kolik mas presne tu vahu? Jen ti chci rict ze nikdy neni pozde zacit, mam kamose v 15ti mel 120 kilo a prinutil jsem ho cvicit, ted ma 92 kilo a pomalu vsechno ve svalech, to dal za rok a par mesicu, takze jak rikam, staci ti vule a potrebujes inspiraci proc se drit jak vul, ja ze zacatku mel inspiraci takovou ze na to jedou holky, sice je to pravda, chvile uzivani atp ale potom jsem pochopil k cemu ti je holka ktera te nema rada takovyho jaky jsi ale takovyho jak te vidi, ted cvicim s motivaci ze chci bejt fitness model a doufam ze se to jednou povede ale to si jeste pockam :) Jee tezke zacit ale jeste tezsi skoncit, je to jako droga a tehle drogy se chyt a nikdy nepoustej :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  15. #15


    Odpověď: Posilovna

    dej fotku :D nemyslím oblyčej ale tělo :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 34 users browsing this thread. (0 members and 34 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •