Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Žádost o práva na SH +30

  1. #1

    Žádost o práva na SH +30

    Dobrý den,


    Práva: csko.cz -SuperHero 30 lvl
    Nick ve hře: n!ght ph@ntom, Jkr.
    Věk: 23
    SteamNick: Jkr137
    SteamID: Se steamem bude trochu problém jelikož se nemohu přihlásit.Hraju pro zatím na non steamu, než tento problém vyřeším.

    Zkušenosti s CS: Zkušeností mam poměrně dost už jenom proto, že jsem byl několikrát adminem a mnohonásobný, 2 roky úspěšný administátor pro sekci CS 1.
    na portálu známém (technodromu.cz), který už v tuhle chvíli není.Také jsem procestoval celý web než jsem se dostal dál a to bylo k největšímu projektovému serveru všech dob zvaný (killzone.cz) kde mě vybrali, jako Cheat-hunter + hl. admin pro server, kde jsme bojovali proti podvodníkům bok po boku něco přes rok a půl.No a jako v poslední řadě, a to stejné na portálu zvaném (Gamesites.cz) Chh + hl. admin, ale pro sekci only dust2 skoro rok a život jde dál, proto bych rád vyzkoušel i další a jako další známý portál jsem si vybral zrovna vás.Děkuju


    Budoucí aktivita na serveru denně: Jsem bez prace , bohužel a proto věnuju min. 12 hodin denně PC v tomhle případě by to bylo pro (csko.cz)
    Reference: Zřejmě žádná, jelikož m zaujal jediný server a to bylo SuperHero.
    Proč právě já?: Jsem muž, který to začal hrát pro zábavu před několika lety, ale postupem času jsem zjistil, že to nelze hrát jen pro zábavu, když vám to kazí
    cheateři, zvaný jako podvodníci, proto jsem se rozhodl tomuto přístupu zabránit a tak se už několik let snažím tomu zabránit aspon z nějaké polovice %
    Mé prohřešky na CSku: Žádné!
    Mé prohřešky mimo GS: Ikdyž jsem oboustranný, tak jsme se na Gamesites neschodli s hl. osazenstvem a proto sem odešel.

    Předem děkuju za váš drahocenný čas.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    Věk se mi líbí, akorát sem tě nikdy neviděl na Superhero

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    Post od Devilontour:

    Líbí se mi tvoje žádost. Zdáš se být v poho, věk taky plus.
    Na SH nehaju, ale podle toho, co píšeš se zdá, že to je pravda.

    Jsem pro.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na SH +30

    Na tvůj nick ani IP nebyl nalezený žádný záznam v chatlogu. Nikdy jsi u nás nehrál. Proti.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    Mam dual box, tak je možné, že díky tomu non-steamu tu mam úplně nový rejstřík.Jak říkám, nejvíc mě zaujal server super hero.Ovšem postupem času bych se rád zepřel i ostatním servrům.Hlavně nejsem tip, který se bude prosazovat až do posledních sil, aby dostal to místo z toho už jsem vyostl, zkrátka bud mě příjmete nebo né! Budme realisté :)
    A ovšem pokud mě vezmete, tak se do toho na plno obuji..

    Děkuji..
    Naposledy upraveno n!ght ph@ntom; 09-02-13 v 13:29. Důvod: dopsání

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na SH +30

    A to SteamID? Bez něj nevíme nic.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #7

    Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    A to je ten jediný problém, který momentálně řeším.Na steam se nemohu dostat, tudíž nemam ani ID ..

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    Citovat Původně založeno n!ght ph@ntom Zobrazit příspěvky
    A to je ten jediný problém, který momentálně řeším.Na steam se nemohu dostat, tudíž nemam ani ID ..
    Kdyby jsi u nás někdy hrál alespon více než 5 minut, tak by nebyl problém SID zjsitit. Na tvojí IP jsem nic nenalezl.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #9

    Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    tak logicky je zřejmé, že jsem nehrál mín, než 5 min.Ale prosazovat se opravdu nelze a vůbec k čemu by vám bylo SID?! když se stejnak nemohu přihlásit a nejspíš mi nic jiného nezbývá než si o výplatě koupit nový steam.Tak je na vás, jak se rozhodnete.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    Citovat Původně založeno n!ght ph@ntom Zobrazit příspěvky
    tak logicky je zřejmé, že jsem nehrál mín, než 5 min.Ale prosazovat se opravdu nelze a vůbec k čemu by vám bylo SID?! když se stejnak nemohu přihlásit a nejspíš mi nic jiného nezbývá než si o výplatě koupit nový steam.Tak je na vás, jak se rozhodnete.
    Potřebujeme vidět tvuj steam profil, prohledat internet na potenciální bany, atp.. Jaký máš nick na steamu?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #11

    Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    Můj nick na steamu je, mam pocit ,,Emerica."

  12. #12

    Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    A nelze se na něj přihlásit, psal jsem i email ,,Valve komunitě" ale bez odezvy.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na SH +30

    Nikoho takového to nenalezlo. Bohužel.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  14. #14

    Odpověď: Žádost o práva na SH +30

    zkus cpl1111

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na SH +30

    Na SID sa dávajú práva. Tak čo myslíš, je to dôležité? :D

    Navyše si tu ani nikoho nenahlásil. Takže pre teraz ti moc veľké šance nedávam.

    BTW asi toto je jeho steam profil: http://steamcommunity.com/id/jkr137

    Naposledy online: před 1 hodinami, 3 minutami - trochu divné...
    Naposledy upraveno Charon35; 10-02-13 v 22:24.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •