Strana 1 z 10 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 148

Téma: SOUTEZ na War3 Ultimate

 1. #1
  Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
  Datum registrace
  Sep 2010
  Umístění
  Havířov
  Příspěvky
  1,714


  16 z 16 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  SOUTEZ na War3 Ultimate

  POZOR ZMENA!!!!! KOTEL ME UJISTIL, ZE VSE BUDE OK, TAKZE NA DOBU SOUTEZE SE VSEM RESETNOU EXPY NA 0 A TEN, KDO OD PATKU OD 17 HOD DO NEDELE 24 HOD NAEXPI NEJVIC EXPU OD 0 VYHRAVA. POCITAJI SE PRVNI 3 MISTA.
  Po skonceni souteze se zase vsem jejich expy, ktery meli pred soutezi vrati zpet, nemejte strach :)
  Po dobu souteze bude spusten i druhy war3 Ultimate server, tak nemusite mit strach, ze nebude na serveru misto.  apach29 a Fiur pořádají WAR3 Ultimate soutěž o skvělé ceny

  Soutěž bude probíhat celý víkend od pátku 10.5. 2013 17:00 hod do neděle 12.5. 2013 24:00 hod.
  Po dobu soutěže bude možná spuštěn druhý War3U server. Ten bude mít společnou databázi, což znamená, ze svoje levely i expy budete mít i na druhém serveru a i z něj se budou započítávat expy do soutěže.
  Boti budou vypnuti po dobu soutěže, aby nejaci vychytrálci neexpili na nich, místo na hračích.
  V čem bude soutěž spočívat?

  Je to jednouduché, kdo za celý tento víkend naexpí nejvíce expů, vyhrává :).

  CENY pro non-steam hráče:

  1. místo - originalní CS 1.6 + CS source + originální hra G.R.A.W. 1 + DOTA2 + VIP na 3 měsíce

  2. místo - originalní CS 1.6 + CS source + originální hra F.E.A.R. 1 na steam + DOTA2 + VIP na 3 měsíce

  3. místo - originalní CS 1.6 + CS source + originální hra F.E.A.R 1 na steam + DOTA2 + VIP na 3 měsíce

  CENY pro STEAM hráče:

  STEAM hráči si mohou vybrat z výše uvedených her + VIP na 3 měsíce

  Pravidla:

  1. Neporušovat jakékoliv pravidlo, které platí na všech serverech Kotelny (tzn. nepoužívat pomocné programy, nelozit na textury, vulgarita, atd.)

  2. Zákaz vzájemného expení

  3. ze soutěže jsou vyloučeni admini Kotelny a pořadatelé (apach29 a Fiur)

  Jakékoli porušení pravidel bude mít za následek vyloučení ze soutěže a bude trestáno banem.

  Aby nedošlo k nedorozumění, tak vyherci budou jen 3. Podle toho, jestli budou NS, nebo STEAM se pak budou udelovat ceny. Děkuji Bezďákovi za upozornění na možné problémy.

  Něco málo o hrách, ať víte na co se můžete těšit.

  Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter

  V G.R.A.W. se dostaneme do Mexico City blízké budoucnosti, konkrétně do roku 2013. V metropoli Střední Ameriky se právě koná summit politických špiček celého světa. Jenže vše se zvrtne a rebelové, kteří si akci výborně naplánovali, zabijí kanadského předsedu vlády a aby toho nebylo málo, zajmou amerického a mexického prezidenta. Vy, kapitán Scott Michell, jste se svou jednotkou čítající další tři muže povoláni do zbraně. Hlavní město Mexika je potřeba vyčistit od všudypřítomných rebelů, kteří se najednou vyrojili prakticky v každé ulici - a je jedno, jestli zrovna na střeše, za kulometným hnízdem nebo jen tak schovaní za rohem čekajíce na svou oběť.
  Jestliže máte se čtyřmi muži vymýtit celé město, musíte být sakra opatrní, což se od hráčů v takticky zaměřených titulech samozřejmě očekává. Třem společníkům lze rozkazy rozdávat dvěma různými způsoby. V prvním případě se jedná o hi-tech udělátko, tzv. Cross-Com. Jeho dvě funkce jednak spočívají v normálním rozbalovacím menu (pomocí kolečka myši) se seznamem příkazů, které lze jednotce rozdat a jednak po stisku klávesy G umí velitelovi zobrazit z pohledu vybraného kolegy, díky kameře připevněné na přilbě, co se zrovna děje v jeho okolí.
  Druhý způsob spočívá v satelitní mapě daného území. Zde lze sice rozdat stejné rozkazy jako v prvním případě (klasika typu přesun, následování, stop, útok a krytí druhého kolegy), ale navíc ještě můžete přikázat pohyb po vámi daných waypointech a koneckonců, výhoda ptačí perspektivy také není k zahození. Nutno ale dodat, že při zobrazení taktické mapy nedojde k žádnému zapauzování hry, takže přímo v akci ji nevyužijete - to až spíše při druhém loadingu, kdy zjistíte, že za rohem je sniper a musíte na něj nějak vyzrát.
  Celou dobu budete mít na očích pěkný 3D HUD, jehož jednotlivé prvky se perspektivně sbíhají do středu obrazovky. Na tu nepřehlednost to chce trochu cviku, ale toto realistické znázornění, které simuluje vojákovy brýle, jsem ocenil. Kromě přítomného počtu nábojů, vybrané zbraně, stavu vašeho zdraví, který indikuje čtvereček, jehož barevné spektrum kolísá mezi zelenou a červenou a seznamu zatím živých společníků, se v pravém rohu obrazovky čas od času přehraje animované video, ať už s briefingem od velitele, jak se zachovat, či autentickým televizním zpravodajstvím o aktuální situaci. V rámci jisté konzolovitosti se dají ještě zkousnout kosočtverce udávající i přes zeď polohu vašich spoluhráčů. Za praktické také považuji čtvereček s údajem o směru a vzdálenosti současného cíle mise.

  Ty bývají v těchto hrách podobné, nejinak je tomu i v případě G.R.A.W. Veskrze se vždy jedná o to, dorazit na nějaké místo či danou lokaci ubránit. Nadmíru klíčové je to slůvko dostat - zabarikádované a obsazené ulice je, jak už jsem zmínil, potřeba nejdříve vyčistit. Váhám, zda mám tuto hru označit jako hodně obtížnou. Nelze totiž u ní očekávat, že vběhnete doprostřed ulice, sejmete 10 protivníků a ještě si u toho stihnete zaskákat jako v Q3A. Právě naopak - hezky se přiblížíte, naplánujete podřízeným, který má kterého krýt a popřemýšlíte nad tím, za jakou zídku, kontejner nebo auto je poslat, aby jim hrozilo co nejmenší nebezpečí. Poté bravurně provedete naživo akci, kterou jste si nejdříve dokonale promysleli. Ano, je to o maximální taktické "vyčůranosti". Plíživý opatrný pohyb a správná taktika vás dokážou dovést k čistému famóznímu vítězství. Pokud takovou schopnost máte, pokořit vzbouřence a zachránit prezidenta pro vás nebude žádný problém. Ale i při naprosto dokonalém rozvážení řešení dané situace nesmíte zapomenout na svůj skill. Přecijen, někdo zaměřovat a mačkat spoušť musí, že. Poměr taktizování a akční složky je v G.R.A.W. vyvážen dobře. Nemusíte se bát pocitu šachového velmistra, ba ani ostříleného mariňáka v neřešitelné prekérní situaci.
  "Plíživý opatrný pohyb a správná taktika vás dokážou dovést k čistému famóznímu vítězství."
  Ale těm, kteří stále doufají, že ta obtížnost bude přecijen procházka růžovým sadem, nehraje do karet ani systém savů. Žádné mačkání F5 pro quicksave po každém zabitém povstalci. O ukládání se stará sama hra a to na předem, tvůrci určených, místech. Naštěstí je jich v každém levelu celkem dost a jsou umístěny před a za zásadnějšími místy, kde se může utnout i kdejaký strategický maniak.
  Nevím, jestli to byl zrovna úmysl vývojářů, ale po nahrání hry máte vy a vaši kolegové plné zdraví. Tudíž, pokud vás nepřátelé hned u prvního checkpointu dosti nahlodali, nemusíte se bát, že ve zbytku mise budete snít o neviditelnosti.
  "Díky zasazení do blízké budoucnosti se tvůrci inspirovali prototypy zbraní, které americká armáda v současné době teprve testuje."
  Hře se dá vytknout divná AI spoluhráčů. Moc důvtipu nepobrali, lepší path-finding by se jim i vám velice hodil. Pokud jim to přikážete, tak sice vběhnou doprostřed bitevní vřavy, ale uvědomění si, že mají opětovat palbu, jim chvíli trvá.
  Kupodivu protivníci jsou na tom daleko lépe. Efektivnějí se kryjí, vpadávají vám do zad, když to nejméně čekáte, bleskurychle utečou před granátem, atd. Momenty překvapení jsou sice těžce naskriptované, pokud ale neopakujete jednu část levelu mezi savepointy 1000x, tak to ani nezaznamenáte.
  Díky zasazení do blízké budoucnosti se tvůrci inspirovali prototypy zbraní, které americká armáda v současné době teprve testuje.
  Před začátkem každé mise si vybíráte zbraně pro všechny členy týmu. Do primárního slotu máte k dispozici sniperky, samopaly a pušky + vhodné příslušenství, jako tlumiče, optiku nebo granátomet. Do sekundárního si můžete vybrat z několika druhů pistolí nebo nějaký lehčí samopal. A jako bonus dostanete několik výbušných granátů.
  V případě, že to s těmi bouchačkami v aktuální misi nějak neklape, doporučuji ji začít znova a arzenál si vybrat lépe. Někde se zkrátka líp hodí samopal, někde sniperovací puška.
  Co hodně v G.R.A.W. přiživuje hratelnost, je design celého města. V důvtipně navržených úrovních jako stvořených pro opatrné souboje si budete libovat. Spoustu "rohů" a barikád pak ještě doplňují autobusové zastávky, lavičky. apod. K pár úspěšným headshotům vám pomůže i taková nicotnost, jakou zídka na květináče bezesporu je :-)
  Díky modernímu fyzikálnímu enginu hra disponuje široce zničitelným prostředím. Spektakulární likvidace aut pomocí granátů či okusení života mechanika, kdy pomocí nějaké té špuntovky kompletně očesáme auto, se stane vaší zábavou č. 1 "ve chvílích nudy" :-)
  Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/ghost-recon...60506_grawr_bw

  Gameplay video:

  F.E.A.R.

  S.T.R.A.C.H.
  Nechme stranou fekální výlevy popisující atmosféru a podívejme se na ni s chladnou hlavou. Ono to ani jinak nejde, protože když vám většinu hraní běhá mráz po zádech, těžko bude hlava zahřátá na běžnou provozní teplotu. F.E.A.R. znamená v překladu S.T.R. A.C.H., ale je to i název úderné jednotky americké armády v boji s nadpřirozenými jevy. Vy jste jedním z jejich nadějných mladých rekrutů a zažíváte první dny v ostrém režimu. A jak už to tak bývá, někomu rupne v bedně a vy musíte vše diskrétně zamést pod kobereček. Ale ouha, litry krve jen tak nevysajete, navíc v momentě, kdy vám jde po krku armáda klonů ovládaná jedinou myslí jakéhosi nepovedeného experimentu jménem Paxton Fettel. A do toho prožíváte halucinace, v nichž řádíte v krvavé vířivce s nedomrlou brunetou.

  Příběh mi nepřišel až tak povedený, ale zajímavé je jeho podání. Za celou dobu nevidíte jedinkrát svou virtuální postavu a autoři vás nikdy nenutí přerušit hraní kvůli nějaké animaci. Je to geniální tah, protože se tím lépe sžijete s hlavním hrdinou a máte intenzivnější pocit, že se po světě F.E.A.R. pohybujete sami za sebe.

  O pozadí probíhajících událostí se dozvídáte pouze dialogem s ostatními postavami, ze zpráv na telefonních záznamnících a skrz halucinace. Tak trochu se autoři inspirovali u Half-Life 2, kde byl příběh prezentován v podstatě stejně. Má to ale dvě stránky. Ta pozitivní je, že vás hra lépe vcucne a cítíte se součástí probíhajícího děje. Na druhou stranu díky ďábelsky našponované atmosféře, kdy v potemnělé kanceláři pouštíte audio záznamník a pátráte v okolí po známkách pohybu, zkrátka nemáte ani pomyšlení číst titulky a věnovat se ději.

  Atmosféra z Tuzexu
  Největší devizou hry, dokonce cennější než vizuální zpracování, je právě stísněná atmosféra. Věřte mi, že tentokrát je důležité vzít si k srdci mou radu a F.E.A.R. hrát nejlépe večer za dokonalé tmy. Rozdíl, když hrajete ve dne a jen tak procházíte poloprázdnými úrovněmi a nočním dobrodružstvím, kdy se zlo doslova zhmotňuje za každým rohem, je obrovský. Podobná situace byla u DOOM III, kdy byl v noci zážitek také o 100% intenzivnější. Hlaví roli v tomhle děsivém představení hrají již probírané halucinace, kdy se před vámi třeba z ničeho nic objeví zubožená dívka a do toho slyšíte dětský pláč. Případně znovu prožíváte smrt lidí, které zmasakroval šílený Fettel.

  Prostředí je zpracováno přesně tak, abyste nikdy nenabyli dojmu, že jste v bezpečí. Kdykoliv jsem si pouštěl záznamníky, vždycky jsem se otočil směrem ke dveřím, abych měl přehled o tom, co se děje za mnou. I když jsem při druhém hraní už věděl, kde na mě co vybafne, stejně jsem to raději udělal znovu. Strach je přirozenou součástí hry a na napjaté nervy vám brnká nejenom velmi neklidná ambientní hudba a temné kouty opuštěných kanceláří, ale zejména nebezpečí, který však nemá reálný základ. Když pak náhodou strčíte do desek na stole a ty do ticha dunivě přistanou na podlaze, neudržíte se a zmáčknete spoušť.

  Kanceláře, chodby, kanceláře, chodby...
  Vždy jsem si myslel, že když má hra dobrou atmosféru, lze se sluncem v duši přehlédnout jakékoliv další chyby. Ale F.E.A.R. mě přesvědčil o opaku. Je sice hezké, že máte stále strach, ale to nemá nic společného s tím, že se pohybujete v tak sadisticky ohraničeném prostoru, až se vám chce brečet. Takhle přímočarou áčkovou hru jsem nezažil. Nikdy se nemůžete ztratit a design levelů je celou dobu naprosto stejný, jako by Monolith neuměl vymyslet nic lepšího než: dlouhá cesta úzkými chodbami, větší místnost, z ní dva koridory končící v další větší místnosti s vojáky. Navíc podstatnou část hraní pobíháte v prázdných chodbách a prolézáte úplně zbytečně desítky kanceláří, moříte se plazením v klimatizacích a hledáním klíčů. Možná má prázdnota zpočátku vliv na atmosféru, ale hratelnosti rozhodně nepřispívá a už tak od poloviny hry mi byla skladba úrovní doslova protivná.

  Ale tím problémy nekončí. U F.E.A.R. to sice není tak okaté jako v jiných současných hrách, ale přesto jsou místa, přes něž se prostě nedostanete, protože autoři nechtěli, ne proto, že by to nebylo logické. Zářným příkladem jsou okna a skleněné výplně. Polovina z nich se efektně tříští, když se jimi proženete. Jenže pak jsou okna, která „nesmíte“ překonat a v nichž jsou kromě skel ještě výplně neviditelné. Vše je zkrátka nalinkované předem a tak se místo prolezením okna musíte plahočit přes půl úrovně, abyste zmáčkli potřebný knoflík. Jednoduše nemáte šanci se vyhnout jedinému souboji, mozek je vám úplně k ničemu a celou hrou se nezbývá než prostřílet. To jsme mohli odpustit u Serious Sama, ale u takového projektu, jako je F.E.A.R., je to velká škoda.

  Vedlejší nota
  Kdo z děsného designu těží, je umělá inteligence. Oproti jiným hrám se jí dá těžko něco vytknout. Proti vám obvykle stojí tým alespoň tří spolupracujících vojáků, kteří se dle rádiových hlášek informují o aktuální situaci a probírají budoucí strategii. Varují se mezi sebou o tom, odkud nebezpečí přichází. Snaží se vás obíhat, jeden kryje druhého, granáty si takticky čistí prostor, nikdy je nepřekvapíte nepřipravené, když už o vás vědí. Pokud zaslechnou kroky nebo vidí záblesk baterky, okamžitě vysílají průzkumníky. Umějí využít obrněných kolegů k přímému útoku, jsou ďábelsky rychlí a bravurně využívají nabídnutý prostor jako převrácené stoly a nebo výklenky. Nikdy se vás nesnaží dostat v berzerkovém běsu, naopak čekají na vaši chybu. Nářez, že?

  Mám ale pocit, že tak bezvadní jsou zejména proto, že manévrují na malém prostoru a v striktně dodržovaném designu „dvě místnosti spojené dvěma cestami“. Ale nechci být zbytečně hnidopišský, zkrátka za daných podmínek jsou souboje úžasné a takhle mě umělá inteligence naposledy nadchla u prvního dílu Half-life.

  Samotné přestřelky jsou velmi obtížné a nebýt přítomnosti profláknutého bullet-time efektu, F.E.A.R. by byl takřka nehratelný. Díky zlepšeným reflexům, které vám zpomalování umožní a jsou stejně jako zdraví vylepšitelné, máte čas zaměřit dva tři protivníky, než vás stačí zlikvidovat. Pak se musíte schovat a buď počkat, až se uklidníte a reflexy se vrátí na původní úroveň nebo risknout zaútočit přímo. To jde, když zbývá posledních pár vojáků, ale proti větší skupince nemáte moc šancí. Jedinou malinkou vadu na kráse AI lze najít v momentě, kdy stojíte za neprůstřelným sklem, protivník o vás ví, ale nic nepodniká a tupě na vás zírá. Nicméně jsou to právě vynikající souboje, kvůli nimž se k hraní budete vracet.

  Protivníci vs. arzenál
  Monolith trochu zašvindloval a protože proti vám stojí armáda klonů ovládaná Fettelem, tak jsou téměř všichni vojáci stejní. I když později zjistíte, že na bitevním poli nejsou dvě, ale tři armády. Kromě klonů se do bitvy přidává ještě ostraha Armachamu, společnosti, která za celou šlamastikou stojí. I tak se před vámi objeví pouze šest druhů nepřátel - Fettelovy poskoci, ochranka a obrněnec plus bojový robot podobný kuřeti z Robocopa a dvě monstra, která jsou tak úžasná, že vám nechci kazit moment překvapení.

  Minimální variabilitu mezi vojáky naštěstí nahrazují zbraně. Těch není moc, ale každá je unikátní a každá najde využití. Unesete pouze tři druhy a jste živi jen z toho, co odhodí protivníci nebo najdete opřené o stůl. Jako v každé klasické FPS ani tady nechybí brnění a lékárničky. Armor seberete hned, ale lékárniček unesete až deset a používáte je, kdykoli chcete, klávesou „Z“. Tvůrci to s jejich počtem trochu přehnali, protože se za celou dobu nestane, že byste u sebe neměli aspoň dvě, což dává dohromady 100% zdraví.

  ZBRANĚ
  Rakov HP 14 - lehká pistol, unesete i dvě, blíží se Beretám z CS.

  Sumak RPL - základní samopal, který používáte hlavně zpočátku a v krajní nouzi.

  Rakov G2A2 - útočný automat, který je vždy po ruce, přesný a účinný.

  Vollmer VK 12 - príma brokovnice, 12 nábojů a nepřekonatelný kanón na blízko.

  Baksha ASP rifle - podobná Steyr AUG z Counter-strike, tedy útočný automat s velkým přiblížením.

  Armacham Penetrator – omílaný, ale úžasný vrhač hřebíků, který prostě nemá konkurenci.

  Oregon MP50 – velice účinná kombinace brokovnice a automatické pušky rozšlehá i nejtužší brnění.

  Armachan particle weapon – náhražka sniperky, která spálí kohokoliv bez těžkého brnění na jednu ránu.

  Andra Mod 3 MP – raketomet vystřelující tři projektily, trochu zklamání, protože není moc účinný.
  Velkou roli hrají granáty (N6AR), nášlapné miny (AT-S proximity mine) a dálkově odpalované výbušniny (M77 - hroty se zarazí do zdi nebo stropu). Nebudete jich mít nikdy dost, ale o to zábavnější je jejich používání. Zejména minami a na dálku ovladatelnými bombami lze v nepřátelském týmu nadělat pořádnou paseku. Určitá místa k tomu přímo vybízejí. Vejdete do haly, kde jsou tři výtahy a protože odtud není jiného východu, je jasné, že se něco semele, což vám potvrdí kolega přes rádio. Takže před dveře nastražíme miny a na stěny navěsíme výbušniny. Za pár chvil se výtahy otevírají, ale jejich posádka je záhy eliminována minami, zbývající pěšáci vybíhají do oblak prachu, ale to už zpoza rohu s úsměvem na rtech odpalujete nálože a dílo zkázy je dokonáno.


  Zběsilost v srdci
  Kromě zbraní máte ještě ruce a nohy a ty také nepřijdou zkrátka. Ne že byste trpěli nedostatkem munice, někdy jste ale přímo vybídnuti k eliminaci nepřítele pěkně růčo a potichu. Vojáci ve svěřené oblasti hlídkují a tak není problém se jim dostat do týlu. Využití síly hlavního hrdiny velmi oceňuji, přidává na pocitu opravdovosti a parádně osvěžuje neustálé přestřelky. Ještě bych se chtěl vrátit k obtížnosti. Protože byl F.E.A.R. tak očekávanou hrou, nenechal jsem nic náhodě a projel některé úseky dvakrát. Nejprve na třetí a podruhé na čtvrtou nejvyšší obtížnost. Ale ať ta či ona, nikdy jsem se delší dobu netrápil na jednom místě, zejména kvůli přehnanému počtu dostupných lékárniček.

  Jelikož jsme dojmy z bety psali už v létě, nesoutěžili jsme o nejrychlejší recenzi a místo toho si oproti většině ostatních herních buletinů počkali až na prodávanou verzi F.E.A.R. v domácích obchodech, kterou jsme pohodlně hráli v teple domova a nemuseli jako jiní docházet na "počítač-šunku" do kanceláří CD Projektu, mohu okomentovat lokalizaci. Je sice pravda, že zaplatit kompletní dabing by distributora stálo nemalou částku, ale v tomto případě je to stejně velká škoda. Titulky totiž kazí atmosféru - člověk nemá chuť je číst a někdy nevíte, jestli máte sledovat titulky nebo se dívat na scénu nad nimi. Překlad textů je v pořádku a jeho autoři se nebáli využít peprnějších výrazů, které mají v přestřelkách své opodstatnění. Občas bych sice něco převedl do češtiny jiným (méně doslovným) způsobem, ale to je jen můj osobní názor a týká se to nepatrného zlomku vět.

  Krása nesmírná?
  Z obrázků, které nám v uplynulém roce spouštěly slintavku, bylo zřejmé, že F.E.A.R. bude výjimečný. A také že je, i když spíš v negativním slova smyslu. Na to, abyste dosáhli kvality prezentované v reklamních materiálech, musíte mít nejnovější (nejdražší) grafickou kartu. Já hru zkoušel na dvou různých konfiguracích a v jakých detailech běžela si přečtete v tabulce o kousek níže. Tentokrát je nejdůležitější právě nadupaná grafika, zatímco procesor se narozdíl třeba od HL2 trošku flinká. Důležité je, že i když jsem finální verzi hrál v nejnižším rozlišení / kvalitě, stále to dovedlo vykouzlit vynikající atmosféru. Nemá cenu vypisovat, jaké všechny grafické finesy jsou využívány, vidět je lepší než stokrát slyšet, tak se podívejte na okolní screenshoty (později sem doplníme natočené video - pozn.ed.).

  Hudba a zvuky mají stejnou váhu jako vizuální zpracování. O hudbě jsem se už zmínil a je prostě bezchybná. Mnohem hůře dopadly zvuky, které mi nepřišly vůbec důvěryhodné. Střelba a výbuchy ještě ujdou, ale veškerou interakci s prostředím provází nedůstojné klokotání a zastřené pošupování, zvuky jsou neurčité a podivně zašuměné. Slušné hry se už neobejdou bez fyzikálního enginu a ani F.E.A.R. není výjimkou. Přestože je fyzika na úrovni, autorům se nepodařilo ji implementovat tak, aby byla pro hráče i zábavná. Takže na vyšší místa se nedostanete tím, že poskládáte pár věcí na sebe a fyziku zaznamenáte, jen když nepřítel spadne z ochozu nebo když vrazíte do menších krabic. Celý dojem vyloženě kazí občasné chyby, které pamatujeme ze začátků tohoto odvětví, jako třeba když jdete kolem obrazu a ten se začne houpat ze strany na stranu a nechce přestat ani po půl minutě.
  Zdroj: http://games.tiscali.cz/recenze/f_e_a_r-49787

  Gameplay video:
  http://www.youtube.com/watch?v=mtdx-kroQ-w

  K této hře, pokud ji vyhrajete, nebo si ji vyberete, jsou ještě dva datadisky, které budete mít automaticky ke stažení na steamu. Jsou to F.E.A.R. : Extraction Point a F.E.A.R. : Perseus Mandate.
  Naposledy upraveno apach29; 13-05-13 v 18:06.

 2. #2
  Stálý člen Avatar uživatele Alw4d
  Datum registrace
  Oct 2012
  Umístění
  České Budějovice
  Příspěvky
  168


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Jak zjistíte kdo dal více expu ? To dáme sem na forum ?

 3. #3
  Moderator, server admin Avatar uživatele Bezdak
  Datum registrace
  May 2011
  Umístění
  Hlavní nádraží
  Příspěvky
  3,541

  *VIP*  Re: Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Citovat Původně založeno MonkWoW Zobrazit příspěvky
  Jak zjistíte kdo dal více expu ? To dáme sem na forum ?
  Přes databázi.

 4. #4
  Stálý člen
  Datum registrace
  Oct 2012
  Příspěvky
  1,202


  4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Kdybych ten mod chápal, tak jdu hned :D

 5. #5
  Stálý člen Avatar uživatele Alw4d
  Datum registrace
  Oct 2012
  Umístění
  České Budějovice
  Příspěvky
  168


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Díky Bezdak :-D

 6. #6
  Banned
  Datum registrace
  Aug 2011
  Umístění
  Slovakia
  Příspěvky
  949


  2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  uz som sa zlakol ze zas darwin :DD

 7. #7


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  vsadzam na lukyalfa ......... LOOOOL ak to vyhra.

  teraz srsly: liop, socka alebo somone who killes - tipujem tychto, lebo maju najvacsiu aktivitu za posledny tyzden
  Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
  http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
  https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

 8. #8
  Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
  Datum registrace
  Sep 2010
  Umístění
  Havířov
  Příspěvky
  1,714


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
  vsadzam na lukyalfa ......... LOOOOL ak to vyhra.

  teraz srsly: liop, socka alebo somone who killes - tipujem tychto, lebo maju najvacsiu aktivitu za posledny tyzden
  Jen aby se prihlasili o vyhru :D

 9. #9


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
  Jen aby se prihlasili o vyhru :D
  jen aby o té soutěži vůbec věděli :D
  -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--  ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
  ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

 10. #10
  Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
  Datum registrace
  Sep 2010
  Umístění
  Havířov
  Příspěvky
  1,714


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Neboj, dozvedi se :)

 11. #11


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Citovat Původně založeno aviatik Zobrazit příspěvky
  Idem si vygoogliť ako sa to ovláda a potom to vyhrám.
  s lvlom 0 si ani neprdnes, ti, co maju aspon lvl 40 maju nejaku sancu
  Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
  http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
  https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

 12. #12
  Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
  Datum registrace
  Sep 2010
  Umístění
  Havířov
  Příspěvky
  1,714


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
  s lvlom 0 si ani neprdnes, ti, co maju aspon lvl 40 maju nejaku sancu
  Pokud jim to ty, nebo ja, nebo Fiur nebudeme kazit, tak si zahrajou i nizsi levly :D

 13. #13


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
  Pokud jim to ty, nebo ja, nebo Fiur nebudeme kazit, tak si zahrajou i nizsi levly :D
  velka vacsina ludi, ktora tam pride, nevie pouzit schopnosti, lebo su inaksie ako na normal w3 + vsetky schopnosti mas unlocknute az v lvl 23
  ten kto si neprecita war3menu nema nadej na uspech
  a este malickost, necklace nefunguje a dost ludi ma big bad voodoo, cize low lvly nemaju sancu (pokial nemaju blink)

  este k tomu vzajomnemu expeniu.
  nemusia sa expit navzajom, staci si dat mend, repair a dispell a zaniekoho sa postavit a cakat kym donho zacnu sit
  dost hracov tam sa chodi expit v noci na botoch
  Naposledy upraveno kono159; 01-05-13 v 11:47.
  Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
  http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
  https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

 14. #14
  Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
  Datum registrace
  Sep 2010
  Umístění
  Havířov
  Příspěvky
  1,714


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  Boti ti nadaji tolik jako zivi hraci a v noci tam zase tolik hracu neni. I ten blink obcas nefunguje, ne jen necklace.
  Mend, dispell a repair jsou skilly, tak to neni zakazany jako vzajemny expeni, tudis zalezi jen na kazdym, co si jak nastavi a kolik tam stravi casu.
  Doufam, ze ted, kdyz uz mas konecne ty prava na war3U tam budes behem toho vikendu trosku dohlizet na hladky prubeh :)

 15. #15


  Odpověď: SOUTEZ na War3 Ultimate

  jedine, co asi budem riesit, je vulgarnost, txt, kemp atd
  fiur bude v specte a tocit kazdeho :D
  Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
  http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
  https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat témata
 • Nemůžete odpovídat
 • Nemůžete přidávat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •