CSko hraju už pár pěkných let (cca 7). Občas mě kámoši požádali, jestli bych jim csko taky nenainstaloval, jelikož to chtěj taky hrát. Měl jsem ověřenou stránku kde jsem stahoval klienta (soe) a tak nějak jsem se tam zabydlel. Když jsme se přestěhovali, přišel s tim i internet (nesmějte se, v tý díře kde jsem žil se dal sehnat jen net od eurotelu za pěknou pálku, takže to nemělo moc cenu). Nějakou dobu jsem hrál ještě offline s botmi. Psal se rok asi 2009, csko se mi nějak csko rozbilo a já ho musel znova stáhnout (samozřejmě ze soe). Jenže jak jsem nějak tou stránkou projížděl, tak jsem narazil na servery, které měli na stránce. V té době jim moc nevyšlo přejít na steam, takže servery vypli, ale aby tam neměli prázdnou stránku, tak tam z dobré vůle dali servery cizí (ano kotelnu). Byl jsem zvědavý, kouknul na hl. stránku těch serverů a projížděl si ji. Pak jsem si vzpomněl na to csko. Stáhnul jsem ho nakonec z kotelny. První co se mi líbilo, byly vložené servery v "oblíbených". Hned jsem je zkoušel, až se mi hraní s ostatníma tak zalíbilo, že jsem s boty už nehrál. Nejdřív jsem hrál ZM, začali tam být nějaké problémy s posledním (i když byl hráč poslední, tak ostatní si mohli dát protilátku a chvíli trvalo, než si měl neomezený ammo), nahlásil jsem to samozřejmě na forko, nějakou dobu až do ted tu kempil a všichni jste byli "rádi" že jste mě tu měli. :)