Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Problem z cs

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    35


    Problem z cs

    Zdravím,

    po dlhom čase si chcem zahrat csko no bohužial, mám problem z cskom... urobil som spravne update ale ajtak mi nejde spustit. Sem vám dam SS čo mi to vypíše ked zapnem csko. http://leteckaposta.cz/699737773

    Ked som hraval ešte cskom pred tým prvým updatom čo bol nedavno.. :( Som mal problem ten istý, len som ho vyriešil tak že som zapol csko.. a vypol som ho cez spravcu uloh. Neviem prečo a z akého dôvodu sa mi zmenila spravca uloh... Dam vam sem SS ako mi vyzera momentalne ta spravca uloh: http://leteckaposta.cz/784917604 . Mám Win 7 , budem velmi rád ak mi niekto stým pomôže a opraví mi to cez Teamviewer.. a tí ktorý budu ochotny mi pomoct nech si ma pridaju na steame- ekrembermek "mám tam avatar napísane dva krat Attack ! Attack!" dík za každu pomoc :D :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Problem z cs

    Vyskočilo ti to hned po 1. spuštění, když si zapl steam? Je možné, že si před tím měl třeba spuštěný non steam (nebo třeba HLAE apod.) a řádně ho neukončil, ikdyž většinou na to vyskočí jiný error. Každopádně ve správci úloh je to proces hl.exe. Najdi si ho tam, dej ukončit a zkus spusit cs.

    \\E:
    Na netu toho najdeš spoustu, když budeš hledat "Failed to start game (app already running)". Nejčastější řešení je Verify Integrity of Game Cache (pr. tl. myši na CS -> Properties -> Local Files)
    Naposledy upraveno 3necky; 09-07-13 v 15:55.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    35


    Re: Problem z cs

    Diky, tu spravcu uloh som si opravil stacilo iba dva krat kliknut na nu :D. No mám další problem a to je drop fps... ten downgrade mam ale mam tam uplne ine configy.. a rate to iste a teraz neviem ktory je default. Na nete som hladal, ale niektore maju rozlicne prikazy atd. Prosím môžte mi dat tieto rate na default cfg som na ne zvyknuty a budem vdacny :)

    rate
    cl_cmdrate
    cl_cmdbackup
    cl_updaterate
    cl_dlmax
    ex_interp

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Problem z cs

    Všechny tyto příkazy jsou v defaultním configu obsaženy. Pokud ses v tom ztratil, stačí jednoduše config odstranit a spustit cs. Vytvoří se defaultní klasicky do složky cstrike.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •