Zobrazit výsledek ankety: Jsem pro (lze vybrat více možností):

Hlasující
26. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Přidání nových map na CTF servery

    24 92.31%
  • Návrat některé ze zrušených map

    4 15.38%
  • Zrušení gg_fortress

    15 57.69%
Anketa s více možnostmi.
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 79

Téma: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

Hybrid View

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877


    Re: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Blbosť, každá mapa sa dá hrať, len musia byť schopný hráči v teame. Väčšinou robí ten rozdiel medzi T a CT len 1 hráč a akonáhle ho prehodí tak sa hra otáča v prospech druhého teamu. To že na každú 2 mapu povieš že to je kemp mapa s tým nič nespravíš,.. Na každej mape sa da kempiť a je jedno za aký team hráš... Ja osobne by som nič nerušil možno tak pridal..

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele petooo
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    U mna doma
    Příspěvky
    141


    takze mam tu par mapiek ktore by sa celkom hodili na CTF :) aim_awp3, as_oilrig, cs_747, cs_assault_lol, cs_estate, cs_minitaly, cs_siege, de_airstrip, de_prodigy, de_vertigo, fy_poolparty alebo fy_poolday a scoutzkivez_ks :)) aspon nejake z tychto povyberajte :) bolo by to myslim super ozivenie CTF :) vopred dakujem :3 s pozdravom |~Wicked.Skill~|*Petan*

    train nechat :) najlepsia mapa na ctf!!! zrusit kabul, westwood a DUST2 kedze to su strasne kemp mapy!!!

    lenze to westwood, to je strasna prkotina. vsetci kempia na strechach, neplni sa ucel hry :) preto by som weswood zrusil :)

    ja by som tu T flagy nechal a CT posunul hned za roh na spawne ale z druhej strany :) myslim to miesto kde je pokladisko vonku, smer CT spawn, kde je ten mostik :) tu flagy by som dal na vrch mostiku tak ako to je na mirage :) nejde mi tu uploadnut obrazok :/

    tak a ten torn a storm to som aj ja pre pridanie, dust_castle to sa zda byt good map pre CTF a ta militia naviem Naruto mne sa zda but good, no tam bude problem ta strecha.. a to hell vyzera zaujimavo :)
    Naposledy upraveno dhaaqu; 28-01-15 v 01:46. Důvod: používej edit

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877


    Re: Nové mapy na Capture the Flag - návrhy na přidání (/smazání stávajících)

    Citovat Původně založeno petooo Zobrazit příspěvky
    takze mam tu par mapiek ktore by sa celkom hodili na CTF :) aim_awp3, as_oilrig, cs_747, cs_assault_lol, cs_estate, cs_minitaly, cs_siege, de_airstrip, de_prodigy, de_vertigo, fy_poolparty alebo fy_poolday a scoutzkivez_ks :)) aspon nejake z tychto povyberajte :) bolo by to myslim super ozivenie CTF :) vopred dakujem :3 s pozdravom |~Wicked.Skill~|*Petan*

    train nechat :) najlepsia mapa na ctf!!! zrusit kabul, westwood a DUST2 kedze to su strasne kemp mapy!!!

    lenze to westwood, to je strasna prkotina. vsetci kempia na strechach, neplni sa ucel hry :) preto by som weswood zrusil :)

    ja by som tu T flagy nechal a CT posunul hned za roh na spawne ale z druhej strany :) myslim to miesto kde je pokladisko vonku, smer CT spawn, kde je ten mostik :) tu flagy by som dal na vrch mostiku tak ako to je na mirage :) nejde mi tu uploadnut obrazok :/

    tak a ten torn a storm to som aj ja pre pridanie, dust_castle to sa zda byt good map pre CTF a ta militia naviem Naruto mne sa zda but good, no tam bude problem ta strecha.. a to hell vyzera zaujimavo :)
    Tie fy mapy nemyslíš vážne.. Ako by si tam narval flagy? Veď medzi T a CT spawnom je 10m ...
    cs_estate určite nie,.. dd2 sa ti zdá ako kemp mapa a cs_estate nie? Veď T sa spawnuju v dome kde sa dá kempiť všade, neviem prečo pokladáš mapu dd2 ako kemp mapu to sa môžu vyradiť rovno všetky mapy keďže sa dá kempiť na každej a s tým nespravíš nič.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •