Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 55

Téma: Žiadosť na admina resp. CHH - PŘIJATÝ

Threaded View

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Žiadosť na admina resp. CHH - PŘIJATÝ

    Dobrý deň,
    týmto Vás žiadam o práva na AIM servery.

    Meno v hre: Mr. Chemistry.
    SteamID: STEAM_0:1:78223778

    Csko hrám asi rok, ale na steame od decembra.
    Väčšinou hrávam tieto servery: aim, fun (môj najobľúbenejší), fy, deathmatch, dust 2 only, mega pub,classic, deathrun, jailbreak.
    Na týchto serveroch hrávam, ale aj na ostatné zabehnem kuknúť, či tam nie je nejaký cheater.
    Na csku som veľmi aktívny (môj názor). Na steame nemám žiadne bany, ale na IP nejaké bany nájdete (nie sú všetky moje, lebo csko hráva aj brat a máme rovnakú IP).
    Nie je ich veľa a nie sú veľmi závažné, keď si prezerám banlist a vidím, koľko banov tam majú nejakí hráči (nad 300), tak si myslím, že u mňa je to OK.
    Adminom ani CHH som ešte nebol, takže nemám žiadne skúsenosti s AMX príkazmi, ale veľmi rád by som sa to naučil.
    Skúsenosť s cheatermi mám. Skoršie som hlásil cheaterov cez „!“ alebo v hre /cheater, ale odkedy mám steam, tak buď napíšem adminovi na steam, alebo cheatera nahrám a hodím na forko, aby videli aj ostatní admini, že s cheatermi mám skúsenosť.
    To by bolo asi k mojej žiadosti všetko, ak by ste mali nejaké otázky, tak ma prosím kontaktujte prostredníctvom steamu, alebo PM na fóru.
    O práva žiadam hlavne preto, lebo chcem, aby na serveroch bol poriadok.
    Vopred ďakujem a zostávam s pozdravom.
    ... alias Mr. Chemistry.

    PS: Táto žiadosť je aj v AF.
    Naposledy upraveno Chemo; 17-08-15 v 02:47.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •