Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Žiadosť o práva - Soccerjam

  1. #1

    Žiadosť o práva - Soccerjam

    Zdravím. Chcel, by som požiadať o admin práva na serveri soccerjam, pretože ten server mám veľmi rád. Admina som už robil aj na inom portáli (Internets.sk - snáď to nie je reklama), časom som tam tuším mal všetky servery, len ako vidíte, projekt bol ukončený, takže skončili aj moje admin prava. Mám čerstvých 17 rokov, záľuby sú také bežné - šport (futbal, tenis...), PC (grafika, hry...) a podobne.

    Meno: hlavne [F]LaRe*, prípadne skrátene FLR
    Steam: STEAM_0:0:46499566
    Pravidla samozrejme ovládam, aj gramatiku

    A dôvod prečo ja? No niekto to robiť musí a pri všetkej úcte, nemám veľmi dobré skúsenosti s aktivitou. Je to viac-menej pokojný server, kde sa nič vážne nedeje, samozrejme občas nastane nejaká výmena názorov, no je to hra, sú to také nevinné "emócie", len stane sa aj situácia ako trebárs dnes https://www.youtube.com/watch?v=igAGiCd120Y a to by už trebalo riešiť, ja darmo môžem písať cez funkciu "!" nech niekto dojde, ešte nedošiel nikto, holt asi málo kto z adminov vie pravidlá a podobne, tak to radšej nechá tak (aspoň taký mám pocit). Ja sa snažím aj pomáhať začiatočníkom a odpovedať im na stále opakujúce otázky (ako sa dáva turbo, ako idem rýchlo, ako sa striela - kto tam hrá pozná), iba trebárs vysvetliť pravidlo o zákaze strielaní golov do prázdnej bránky je pre mňa dosť zložité - proste nemám ten "rešpekt", že si ho trebárs chytím do grabu, nech číta čo píšem a nerobí ďalších milion vecí a pod.

    Všetci hráte svoje dust2only či niečo podobné a toto je nejaký "doplnkový" server, ktorý asi nikto moc nerieši, ale na druhej strane je easi pomerne známy - hrajú tam hráči fakt z rôznych kútov sveta a myslím si, že aktívneho admina(/adminov) by si zaslúžili.

    Ďakujem.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o práva - Soccerjam

    Soccer Jam 09-06-2014 20:01:59 STEAM_0:0:46499566 78.98.127.55 [F]LaRe* btw. na tu "ziadost" nie je za 3 dni nikto schopny odpisat :D

    No, tak ja sa ti tu teda vyjadrím. V prvom rade oceňujem tvoju gramatiku, vyzerá to, že ide o rozumného chalana. Vidím, že hráš prevažne servery zamerané na kategóriu Fun, takže by som bol určite ZA. Bany som nenašiel žiadne, chatlog je taktiež z mojej strany čistý, aspoň za dnes. Keďže hovoríš, že si bol admin, bolo by dobre dokázať, že rozoznáš speedhack, ktorý je dosť častý na SJ, od lagov. Ako píšeš, tento server si zaslúži stáleho admina. Primárne práva tam má len y0 (neviem presne meno, asi tak), ale nehrá tam každý deň. Možno ešte niekto, ale odkedy som admin, nevidel som tam zatiaľ žiadneho kolegu hrať. Určite ocenia ostatní admini aj to, že nehráš Jailbreak. Takže si neskaz povesť. :D Toto odo mňa asi všetko.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva - Soccerjam

    To máte aj databázu s chatom hry... Mal by som si dávať pozor čo píšem. Ale nie, len som videl, že ostatné žiadosti sa komentujú a moja nie, no na druhej strane je to pochopiteľné, keď tam nehráte - t.j. ma z najväčšou pravdepodobnosťou ani nepoznáte - tak k tomu asi nemáte čo napísať. Mne ako fakt nejde o to, aby som banoval za každú hlúposť, práve naopak si myslím, že potencionálny admin nebude mať veľa práce, len občas nabehne nejaký týpek, ktorý potrebuje pohoniť ego. Inak vďaka za odpoveď a dokonca kladnú. Na ten Jailbreak niekedy skočím, že čo to sa tam deje :D

  4. #4
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Žiadosť o práva - Soccerjam

    Na soccer je admin potřeba(chytl sem tam 3x SH během 15 minut+prázdná brána apod.), chatlog je ok, chování taky, já sem pro.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o práva - Soccerjam

    Jaj, tak ty si začal hrať jailbreak dosť aktívne, takže už nechceš práva na SJ ? Lebo chlg mi ukazuje od 12-tého septembra asi 3-4 pripojenia na SJ, ale na JB sa ti nejako zapáčilo...
    E: Oprava - 6 pripojení.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  6. #6

    Odpověď: Žiadosť o práva - Soccerjam

    Už nechcem práva vôbec. Slobodne to môžte niekto zmazať. Dik.

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva - Soccerjam

    No, aj tak si viac na JB.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •