Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Boti a bomba

Hybrid View

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Re: Boti a bomba

    Hmm stáva sa že všetci hráči sú mŕtvy a ostanú len boti. Väčšinou skáču niekde na mide, strielaju do zeme a rátaju obláčiky nešlo by spraviť niečo keď hráči zomru tak automaticky to zabije botov? Aby sa nemuselo čakať pokial nezrátaju všetky obláčiky..

  2. #2

    Odpověď: Re: Boti a bomba

    Citovat Původně založeno DelteN Zobrazit příspěvky
    Hmm stáva sa že všetci hráči sú mŕtvy a ostanú len boti. Väčšinou skáču niekde na mide, strielaju do zeme a rátaju obláčiky nešlo by spraviť niečo keď hráči zomru tak automaticky to zabije botov? Aby sa nemuselo čakať pokial nezrátaju všetky obláčiky..
    Tak s tebou suhlasim ale treba brat aj do uvahy aj to ze ked som sam T a 4 boti a jeden s nich ma bombu tak mi zacne pobehovat po mape a ja ked pozabijam ostatnych CT botov a +1 co je hrac a sa dobre zacempi tak to uz nieje sanca vyhrat

    Spíš lepší to udělat stejně jako v go. Stiskmnutím e by jsi převzal bota, kdyby jsi byl mrtvý. Ale ta inteligence, ta je nehorazná...
    Fuha.. to sa asi v 1.6 neda skor este v CSS. Ale asi cca 2 roky dozadu som hral jeden Necemky server kde to bolo tak spravene ze ked ta niekto zabil tak si vybral jedneho bota a ako keby ste sa vymenili ze on bol miesto teba mrtvy a ty normalne si dalej hral
    Naposledy upraveno altonex; 22-08-14 v 19:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •