Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Založit žádost o unban + POSTUP, jak se IHNED připojit, FAQ k banům

 1. #1
  Administrátor
  Server Admin

  Datum registrace
  Feb 2013
  Umístění
  Praha
  Příspěvky
  9,091


  41 z 42 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  Post Založit žádost o unban + POSTUP, jak se IHNED připojit, FAQ k banům


  Máte ban, přestože jste neporušili pravidla? Řešení!

  Pokud se nemůžete připojit kvůli banu jiného hráče (sdílená IP), stáhněte si novou verzi hry (říjen 2015), se kterou se ihned připojíte. Nemusíte ani žádat o unban.

  V případě neúspěchu pokračujte v podání žádosti o unban, podíváme se na příčinu.

  => Pokračovat k podání žádosti o unban =>
  Podáváte žádost o unban? Důležitá informace pro Vás.

  Aby mohla být žádost o unban řešena, je nezbytné vložit do formuláře (hned v prvním kroku) výpis z konzole. Jak ho získám?


  Po odeslání žádosti s Vámi budeme dále komunikovat přes fórum (v tématu dané žádosti). Pro vyřešení situace může být požadována Vaše další reakce, proto prosím žádost sledujte.  Často kladené otázky:


  • Když dostanu ban, platí na všechny servery csko.cz?
   Trvalé (permanentní) bany platí vždy na všechny servery. U dočasných banů existují určité výjimky - oddělený banlist funguje na serverech Knife, Jailbreak, Basebuilder a TTT. Dočasné bany na těchto serverech se vztahují pouze pro danou kategorii serverů, například se tedy při hodinovém banu za blok/vlak na knife připojíte na všechny ostatní servery kromě knife serverů. Opačně to však nefunguje (při banu například za vulgárnost na dust2 only se nepřipojíte na žádný server). V případě porušení globálního pravidla může být udělen tzv. globální ban, oddělený banlist vznikl kvůli specifickým pravidlům daných módů.


  • Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?
   • Nemám originální hru: Ban bude zrušen automaticky po uplynutí jednoho roku od udělení banu. Můžete se ale připojit z originální hry, kterou lze zakoupit v obchodě služby Steam.
   • Mám originální hru: Ban bude zrušen automaticky po uplynutí jednoho roku od udělení banu. Připojení z jiného Steam účtu není povoleno.
   • Placená alternativa: V obou případech lze využít možnosti zrušení banu za poplatek ve výši ročního VIP (aktuálně 180 Kč). V případě zájmu proveďte objednávku a zašlete VIP kód spolu s výpisem z konzole do soukromé zprávy.


  • Mám ban na cizí nick a nijak jsem se neprovinil. Jak je to možné?
   Pokud hrajete na neoriginální verzi hry (non-steam), může tato situace nastat v případě, kdy sdílíte IP adresu s hráčem, který dostal ban. Stáhněte si novou verzi neoriginální hry z října 2015 a zkuste se připojit. V případě neúspěchu podejte žádost o unban, kde admin vyhodnotí přičinu a napíše vám přesné informace k vaší situaci.


  • Ban je udělen na můj nick a je udělen neoprávněně nebo na nepřiměřeně dlouhou dobu. Jak to mohu řešit?
   Podejte žádost o unban, konkrétní situaci vyhodnotí ostatní admini.


  • Poučil jsem se z daného provinění a rád bych si opět zahrál co nejdříve. Lze to?
   Podejte žádost o unban a popište situaci, která nastala. Pokud jste si uvědomili dané porušení pravidel a jedná se o první takové porušení, často lze ban zkrátit nebo přímo zrušit. V případě banu za cheaty ale bany nerušíme, jedinou možností je koupě originální hry (pouze pokud ji ještě nemáte) nebo koupě ročního VIP, který lze za unban směnit.


  Užitečné odkazy: založit novou žádost o unban, návod: jak získám výpis z konzole, návod: jak přehrát demo, koupit originální hru.
  Naposledy upraveno hofy; 06-08-21 v 21:05.

 2. #2


  3 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  How to request an unban + how to immediately connect to our servers, FAQ about bans


  Have you got banned although you haven't done anything wrong? There is a solution!

  If you can't connect to our servers because of bans of other players (shared IP), just download a new version of a game (October 2015). With this one, you can connect again without any problems. You don't have to even request an unban.
  In case of failure try to send the unban request.

  => Send the unban request =>

  Are you going to submit the unban request? There is an important information for you.

  It's necessary to import a ban output from the console into the form (first step). Your unban request cannot be resolved without it. How do I get it?
  After you submit the request, we will discuss your ban with you through the forum. Your explanation will be needed, so please keep checking your request.  Frequently asked questions:


  • Does my ban apply to all csko.cz servers?
   Permanent bans apply always to all our servers. There are some exceptions about temporary bans. Our Knife, Jailbreak, Basebuilder and TTT servers have separated banlists. Temporary bans on these servers apply only to their sections. That means if you get banned from our Knife servers, you can still connect to all our other servers. However, it doesnť work the other way around. That means if you get banned from any other server with non-separated banlists, you won't be able to connect to any of our servers.


  • I was cheating and I'd like to play again on your servers. What can I do?
   • I don't have an original copy of the game: Every permanent ban is automatically canceled after a year, so you can just wait or you can buy the original copy of the game on an offical Steam store. With the original copy, you can connect immediately to our servers.
   • I have the original copy of the game: Every permanent ban is automatically canceled after a year, so you have to just wait until its cancellation.  • My ban applies to unknown nick and I haven't done anything wrong. How is that possible?
   It's possible if you play on non-steam client and you are sharing IP address with a player that got banned from our servers. In that case try to download and install the new version of the unofficial client. You should connect with this to our servers again. In case of failure try to send the unban request. Administrators will find out the issue.


  • My ban applies to my nick and I have got banned from your servers unrighteously or on too long time. What can I do?
   Send the unban request. Administrators will review the ban reason.


  • I've learned from my mistakes and I'd like to play on your servers again. Is that possible?
   Send the unban request and describe the situation that happened on the server. If you have learned from your mistakes and it's your first ban here, it's possible to reduce the duration of it or even cancel it. The only exception applies to bans caused by cheats. We are not giving unbans for cheating.
  Naposledy upraveno Grakon2702; 22-10-17 v 17:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat témata
 • Nemůžete odpovídat
 • Nemůžete přidávat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •