Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

Hybrid View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Post Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Zdravím, rád by som poriešil túto vec, chcel by som požiadať o práva (Trial Admina) na Only Dust 2 servery.
    Volám sa Matej, mám 17, záľuby: cestovanie, Elektrotechnika, Kuchtenie :3

    CSko, konkrétne 1.6 hrám aktívne 4 roky (aj dlhšie), zatúto dobu som vyskúšal mnohé taktiky a podobné veci ako módy a pod.
    Najviac ma oslovil sever Only Dust 2 na ktorom dlhšiu dobu hrávam, hrával som aj dávnejšie lenže starú Non-steam ID si nespomeniem,
    cheaterov rozoznám bez problému, mám aktívne VIP takže mi pomáha aj Admin Spect (ESP), aktívne natáčam Demá, ak niekoho podozrievam najprv trpezlivo vyčkávam.
    Prečo by som chcel byť Adminom? Ako už som spomenul, CSko hrám užnejakú dobu, cheaty nepoužívam no mám s nimi skúsenosti mimo serverov z LAN hier s priateľmi. Ako moje + beriem hlavne to že ako kuchár beriem svoju prácu vážne a zameriavam sa na detaily takže nekonám zbrklo ani nepresne.
    Na Only Dust 2 servery o práva žiadam hlavne z dôvodu že Admina za posledný týždeň aktívneho hrania som videl iba asi 2x, aktívny v hre som takmer každý deň ako víde cca 2-4Hod. Aktívne som hrával mód COD:MW a v poslednej dobe Furien servery.

    Skúsenosti s právami by som potreboval oprášiť, adminom som bol naposledy pred 2 rokmi, odvtedy som zlenivel že sa mi dalšie práva nechcelo vybavovať, nebol som adminom na tomto serveri, totožný server sa zrušil spolu s mojími právami.

    Žiaľ mám tu jeden problém s minulosťou že Steam mám asi pol roka a na bývalý NS účet si nespomínam, ak by sa toto dalo poriešiť rád počkám a aktivitu nahrám poctivo, na portáli csko.cz hrám už minimálne 2 roky, na Steam účte nemám žiadne aktívne Bany za cheating ako som spomínal, z minulosti mám jediný Ban za AB + WH ktorý som dostal neprávom a ani netuším ako sa zjavil, zabanovaný účet hral na Old School serveri ktorý som ja v živote nenavštívil. (Ban bol konkrétne za obchádzanie keďže zabanovaný mal rovnaké meno čiže ma kopíroval.)

    Steam ID: STEAM_0:1:71441230 91.127.37.142
    Steam meno: ^Machine#38*
    Meno v hre: Wrrrr :E^ #I'll kill ya bitch!#

    Zatiaľ mám na konte 3 úspešne nahlásene bany z Only Dust 2 #2
    Za skorú odpoveď vopred vďaka. :)
    Naposledy upraveno Wrrrr; 21-02-15 v 10:59.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Ja si ta z hry nepamatam, ale to moze byt aj moja chyba. Ja by som ti poradil, aby si sa tu zohrial troska dlhsie, hlasil a hral. Ci uz na steam-e, alebo aj na fore.

    Potom sa ti vyjadrim, zatial ani pre, ani proti.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Citovat Původně založeno tutiza Zobrazit příspěvky
    Ja si ta z hry nepamatam, ale to moze byt aj moja chyba. Ja by som ti poradil, aby si sa tu zohrial troska dlhsie, hlasil a hral. Ci uz na steam-e, alebo aj na fore.

    Potom sa ti vyjadrim, zatial ani pre, ani proti.
    Oki, neni problém, dík. :) Hrával som pod menom [W]armachine*38# alebo pod. Nový Steam nové meno, hrám samozrejme aj na iných portáloch.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Já si tě ze hry taky vůbec nepamatuju.Hraju tam každej den , odehraju tam dost hodin , ale tebe sem tam nikdy neviděl.Hlášení jsem si taky nevšiml.
    Zkus víc hlásit ve hře,adminům i na forku a být na tvém místě zkusil bych to až tak za tich 5 měsíců, kdy budeš vědět jak to tu všechno chodí , znát adminy , kterým budeš hlásit apod.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Já si tě ze hry taky vůbec nepamatuju.Hraju tam každej den , odehraju tam dost hodin , ale tebe sem tam nikdy neviděl.Hlášení jsem si taky nevšiml.
    Zkus víc hlásit ve hře,adminům i na forku a být na tvém místě zkusil bych to až tak za tich 5 měsíců, kdy budeš vědět jak to tu všechno chodí , znát adminy , kterým budeš hlásit apod.
    Hrám s tebou na serveri takmer každý deň, hlásim cez "!" a nič sa nedeje, buď v tom máte bordel alebo neviem čo... -_- Ale dík no.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Na serveru jsem tě nikdy neviděl. Hlášení taktéž žádné. A 3 na forum je opravdu málo.

    PROTI

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Re: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Na serveru jsem tě nikdy neviděl. Hlášení taktéž žádné. A 3 na forum je opravdu málo.

    PROTI
    Nikdy nevidel, ani ja teba, dík, je zrejme že každý má stále iné mená.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Jako opravud mi neříká nic tvé jméno, a hlášení z dustu bych jen tak nepřehlídl věř tomu :)

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Jako opravud mi neříká nic tvé jméno, a hlášení z dustu bych jen tak nepřehlídl věř tomu :)
    No nezdá sa mi, dnes sa mi dokonca na serveri stalo že áno, admin, konkrétne sCorp bol na serveri keď som nahlasoval no práve šiel na iný server banovať AB+WH, zaujímavé že okrem neho tam nikto iný neprišiel riešiť a zas to muselo ísť cez fórum... Tak mi nevravte pls.
    Ak to tu máte nejak tajne rozdelené na hodiny kedy kto robí admina a dáva bacha na hlásenia tak poho, ale fakt mi to príde že práve moje hlásenia ignorujete...

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    proti.
    overak a placko s minimom skillu. Po tom co zistil, ze to nejde ani za druhu stranu sa opojil z hry. Dnes si tiez nahlasil hraca, od ktoreho by si mal ucit hrat.

    // hraj hraj hraj a skus to za pol roka, ked sa mozno naozaj naucis.

    neroroznas skill od wh, pretoze si este lamka a k tomu placko a overak, nebolo to po jednej vete
    Naposledy upraveno piratjo; 23-02-15 v 17:52.


  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    proti.
    overak a placko s minimom skillu. Po tom co zistil, ze to nejde ani za druhu stranu sa opojil z hry. Dnes si tiez nahlasil hraca, od ktoreho by si mal ucit hrat.

    // hraj hraj hraj a skus to za pol roka, ked sa mozno naozaj naucis.
    Toto ako nepochopím, jednu vetu napíšem a hneď na mňa začal kričať že plačem, a to že si držím skóre väčšinou na hranici ako sa darí mi vôbec nevadí, nemusím mať skill 90:0 aby som niečo dokázal, ak ti ide o to tak chápem prečo ti je každý plačko, ľudí ktorí sa pozerajú iba na štatistiky posielam niekam. :) Myslím že teba si môžem dovoliť ignorovať už len za to že nepochopíš bežných hráčov a sám sa hráš na skill keď nabehneš na plant a v benu dáš 2-3 killy... to je podľa mňa úbohosť písať o mne že nemám skillu, a to si vyprosím.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    proti.
    overak a placko s minimom skillu. Po tom co zistil, ze to nejde ani za druhu stranu sa opojil z hry. Dnes si tiez nahlasil hraca, od ktoreho by si mal ucit hrat.

    // hraj hraj hraj a skus to za pol roka, ked sa mozno naozaj naucis.

    neroroznas skill od wh, pretoze si este lamka a k tomu placko a overak, nebolo to po jednej vete
    Pirat to asi vystihol veľmi dobre. A ty si to len teraz potvrdil v chatboxe. Dávam ti PROTI. Skús najskôr za pól roka.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Žiadosť o Trial Admina na Only Dust 2 servery (1-3). :lookaround:

    nehraval si nahodou na COD alebo Fune ci sa mi to len zda ?

  14. #14
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •