Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 42

Téma: Nábor

  1. #1
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Nábor

    Zdravím,
    nedávam to do žiadostí o práva na serveru, lebo tie ani nechcem(e) (navyše je to uzamknuté). Takže najvhodnejší thread mi prišiel tento.

    Dlho som uvažoval nad tým, ako by som mohol pomôcť Kotelne. Bones sa ma dávnejšie pýtal, prečo nepodám žiadosť o admina. Odhliadnuc od toho, že by som mal veľký mínus kvôli nedostatku skúseností, je tu ďalší fakt, a to, že pri mojej rýchlosti uploadu (125-6kB) by som demo nahrával 2 dni.
    Čo sa týka postu moderátora, na to som rezignoval nedávno, keď ťaháme v práci 12-tky, čiže cez deň je času poskromne. Navyše teraz ich je tak akurát.

    Tak som sa rozhodol požiadať o post "Náborára". Hlavne po nedávnej „afére“ s adminmi v poslednej dobe. A neberte to prosím vás ako „využívanie situácie“, alebo „kariérny postup“. Neviem kedy je vhodnejšia doba, ako teraz a hlavne potrebnejšia doba. Môj návrh:

    Odľahčiť adminom prácu a vôbec sa nemusia zapájať do žiadostí a kontrolovať žiadateľov. Nemusíš ani ty Kotel. Ja, a CHMOD by bol užitočný s jeho vyhľadávacími schopnosťami a jeden z modov fóra, by sme preverili uchádzačov a iba tých, čo by za niečo stáli, by sme odporúčili Kotlovi. Admini sa môžu starať o to, o čo majú, a môžu mať viac času na serveri a pod. (hlavne teraz, keď tu vznikla diera po odišlých)

    Držali by sme sa striktných pravidiel, ktoré by sa samozrejme ešte doriešili. Posty typu "nevidel som ťa, ale počkám, ale asi som ZA", alebo „síce 1. príspevok na fóre, ale v hre si fajn, som ZA“, respektíve „proti“, sú podľa mňa totálne o ničom. 1. príspevok na fóre, jasné NIE a lock. Nenaberať „rýchlokvasky“ atď.

    Ak má niekto rád omáčky, tak stručne. Začínal som pred cca 3. rokmi (?) v zime. Kotelna = Classic s Apachom, Svistom, A.D.A.-swatom, Buučkom, Dlouhíškom, atd. No parta, jak sa patrí. Všetko v pohode. Potom som hral, občas 3.-4. mesačná pauza a zase. bla bla bla, neviem inak načo píšu žiadatelia veci typu: mam rad futbal. Takže týmto to radšej ukončím.

    Viem, že asi nepatrím medzi Kotlových obľúbencov, ale hádam za zváženie to stojí. Najmä v tomto období. Stačí sa pozrieť na tie posty od "žiadateľov", ale bohužiaľ aj adminov, v danej sekcií. A naberať len na odporúčanie terajších adminov mi tiež nepríde ako najlepší nápad. Ono pýtať práva len kvôli kamarátstvu,... Ale ak dostanem nie, budem to rešpektovať. Kto sa dostal až sem, vďaka za trpezlivosť.

    S pozdravom a prianím krásneho večera,

    Charon35

    Kontakt:
    STEAM_0:0:38090836
    PM na fóre
    Prípadne dodám ak bude treba, nebudem tu vypisovať všetky maily...

    P.S. Kotel, hodil som to už sem, lebo to nechcem riešiť poza chrbát ostaných. Písal som ti to v PMke, takže už vieš o čo sa jedná a nechcem ti písať stále správy kvôli tomu.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  2. #2
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Nábor

    Možná by jste mohli mít jinou barvu nicku. Adminé mají modrou. Modi fialovou a vy dva třeba zelenou.

    edit : Pro, bude méně práce
    Naposledy upraveno dtr; 14-12-11 v 20:28.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Nábor

    jop to by slo :) pokud kotel nebude proti
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  4. #4

    Re: Nábor

    Asi bych se měl ozvat, že o tomto návrhu vím, přemýšlel jsem nad tím a že jsem v Charonem za jedno.

    Líbí se mi i ta myšlenka přenechat kritickou fázi volby adminů "outside-the-box", ale samozřejmě moje představa je posunutá trochu jinam, ne tolik na ty "nábory" - ale v mém podání by šlo spíše "vychovatele" novopečených adminů, někdo by měl mít dohled nad jejich chováním a aktivitou, alespoň do doby, než vyzrají. Nechci, aby adminy omrzelo adminování po prvních třech měsících.

    Zárodkem všech sporů je komunikace - jako v každé sociální skupině, i na Kotelně se hráči a admini do jisté míry skupinkují a momentálně považuju za nejdůležitější spojit tyto lidi, ať táhnou za jeden provaz.

    Nebudu víc prozrazovat, pokud se myšlenka ujme, mám v plánu zorganizovat nějaké ty stmelovačky :-D

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393

    Re: Nábor

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Líbí se mi i ta myšlenka přenechat kritickou fázi volby adminů "outside-the-box", ale samozřejmě moje představa je posunutá trochu jinam, ne tolik na ty "nábory" - ale v mém podání by šlo spíše "vychovatele" novopečených adminů, někdo by měl mít dohled nad jejich chováním a aktivitou, alespoň do doby, než vyzrají. Nechci, aby adminy omrzelo adminování po prvních třech měsících.
    Stručně řečeno, bylo by fajn aby se tady zavedla nějaká tryout funkce. Za cca měsíc, když se kandidát osvědčí, by se stal součástí teamu. Klidně tomu můžete přiřadit nějakou barvičku, třeba světle modrou.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nábor

    Na farbe mi nezáleží, len nech nie je ružová. :D Ale to trochu dosť predbiehame udalosti. Inak diki za doterajšie komenty. Ako podotkol DTR. Ak chcete menej práce pre adminov, žiadne "flejmy" a bludy od ľudí, čo sú tu 1. krát a majú neprekonateľné nutkanie komentovať žiadosti a žiadne hádky typu "ja som nedostal, nedostaneš ani ty", tak voľte číslo 35. Charon a Chmod s.r.o.

    Len dobrá nálada :D

    EDIT: Chmod :DDD pobavenie po ťažkom dni geniálne. Podľa jednej osoby nemám na výber a som numero uno na Kotelni (viz. thread: http://csko.cz/forum/showthread.php?...?lenov-kotelne) Takže si Hidiot, ale máš aspoň diplomy za plávanie.
    Naposledy upraveno Charon35; 14-12-11 v 22:31.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Nábor

    Supr že sis podal žádost, já jsem pro, protože podle mě je Charon druhý za chmodem jako jeden z nejspolehlivějších a nejrozumnějších hráčů kotelny.

  8. #8

    Re: Nábor

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    voľte číslo 35. Charon a Chmod s.r.o.

    Ou jé! Budeš plechovka, nebo Hidiot? :-D

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Nábor

    som za
    super som za nemam čo k tomu dodať :)
    to si posral.

  10. #10
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Nábor

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Začínal som pred cca 3. rokmi (?) v zime. Kotelna = Classic s Apachom, Svistom, A.D.A.-swatom, Buučkom, Dlouhíškom, atd. No parta, jak sa patrí. Všetko v pohode.
    Jo to byly casy, strasne rad na ne vzpominam. Parta skvela, jak hracu, tak adminu. Zadny podrazy, pomluvy a zhazovani se navzajem. Proste perfektni.
    Jinak k tvymu navrhu: Jak budes proverovat zadatele?
    Jaky jiny kriteria bude muset zadatel splnovat, nez ty vseobecny, co jsou ted?
    Na zaklade jakyho doporuceni se budes rozhodovat o tvem schvaleni pro dalsi posouzeni?
    Jinak hodne dobrej napad, pokud se ti podari vychytat vsechny mouchy a pokud budes umet poznat, jestli na tebe nekdo dela boudu, jako byl treba Plantuv pripad.

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Nábor

    Uvedomujete si aka je to veľká zodpovednosť ?
    A rozmýšľal si napríklad aj nad fun servermi ako je napr. JB alebo ine kde nepoznáš pravidlá a ani hráčov a ich chovanie ?
    Na serveroch kde ste aktívny by som bol za , ale na fun modoch kde nechodíte asi nie . A prosím ťa mohol by si mi to kúsok priblížiť? Chcete to vo forme žiadosti alebo že ti budú písať pm alebo ako ?

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nábor

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Jo to byly casy, strasne rad na ne vzpominam. Parta skvela, jak hracu, tak adminu. Zadny podrazy, pomluvy a zhazovani se navzajem. Proste perfektni.
    Jinak k tvymu navrhu: Jak budes proverovat zadatele?
    Jaky jiny kriteria bude muset zadatel splnovat, nez ty vseobecny, co jsou ted?
    Na zaklade jakyho doporuceni se budes rozhodovat o tvem schvaleni pro dalsi posouzeni?
    Jinak hodne dobrej napad, pokud se ti podari vychytat vsechny mouchy a pokud budes umet poznat, jestli na tebe nekdo dela boudu, jako byl treba Plantuv pripad.
    Ešte to nie je dotiahnuté dokonca a určite by ma Chmod opravil (čo samozrejme môže), takže len tak stručne:
    1. Preverovanie. Preto 1 mod fóra (Zeus). Preveriť podľa IPčky, steam ID, vygoogliť sa dá kopec a v neposlednom rade preveriť jeho bývalé pôsobenie (ak pôsobil). Preklepnúť ho od začiatku až do konca. Nájsť na neho všetko čo sa dá a podľa žiadosti pokračovať s "výsluchom" v threade (napr. či mu nerupnú nervy na 2. strane ako už dosť ľuďom v tej sekcií)
    2. Napr. Kotel tam mal napísané, aby mali hráči rovnaký nick na serveroch, lebo inak hrozí, že nedostanú "za".....či tak nejak. Pridal by som, aby bol aspoň mesiac aktívny len na jednom nicku. Hráč, čo sem príde a napíše, že si stále mení nick...neverím. Pár ich tu bolo, čo mali dokopy nahratých pár minút, ale oháňali sa, že si nepamätajú nicky všetky. Príde mi to ako stupidná výhovorka. Neverím, keď niekto napíše, že tu hrá pol roka a mení si každý deň nick?! Navyše z dlhodobejších stats sa dá aspoň približne vyčítať či sa nejedná o hráča typu -5:21 a je to istota, že tu naozaj hráva. Osobne by som dal aj vek 15.
    3. Doporučenie žiadne (maximálne cez PM sa opýtať admina z daného serveru, či ho pozná). Ako som písal, keď sem príde nejaký hráč a napíše, že je to super hráč to neznamená, že bude aj super admin. Také odporúčania od známych by som moc do úvahy nebral.

    Ešte by som vybral "se budes rozhodovat ". Nie len ja.

    Citovat Původně založeno Dejf Zobrazit příspěvky
    A rozmýšľal si napríklad aj nad fun servermi ako je napr. JB alebo ine kde nepoznáš pravidlá a ani hráčov a ich chovanie ?
    Na serveroch kde ste aktívny by som bol za , ale na fun modoch kde nechodíte asi nie . A prosím ťa mohol by si mi to kúsok priblížiť? Chcete to vo forme žiadosti alebo že ti budú písať pm alebo ako ?
    Ide o jednoduchú selekciu. Inak trochu som ti odpovedal už hore v odpovedi Apachovi. Bod č.3. Ja tam s ním nebudem hrať na JB. Ak splní podmienky a Kotel ho zobere, tak v tom bude. To je ďalšia vec. Kotel je jediný kto dáva práva. My len vytriedime "odpad", aby žiadosti typu "chcem právička" nezaťažovali adminov a nemuseli sa o ne zbytočne starať.
    Tu je príklad: ParadoXXX. Neviem o ware nič, nepoznám hráčov, ale viem, že z neho by bol dobrý Cheathunter. Lepší ako polovica adminov tu. Lenže to jeho správanie je jednoducho "crazy". Akurát by sa pohádala polovica adminov s ním v admin fóre. Len som ti chcel ukázať, že ak sa niekto zapája na fóre, ukázal čo vie a bohužiaľ ukázal aj svoje betónové ego, tak ja nemusím poznať daný mód aby som vybral admina. To je práca s ľuďmi. Nie s módmi. Navyše nie na každý fun server je treba admin.

    Dúfam, že som to vysvetli, je už neskoro a som po 12-tke a pred ďalšou (nie pivom), tak mám myšlienky rozlietané.

    A žiadosti tu na fóre. Žiadne "tajné hlasovania", posielanie PMiek a riešenie poza chrbát.
    Naposledy upraveno Charon35; 17-12-11 v 17:38. Důvod: len zmena s na z :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Nábor

    Ale napríklad teraz keby ti poviem niejakeho hráča z JB tak asi ťažko by si ho vedel zaradiť a ani by si nepoznal jeho správanie kedže by nebol regnuty na fóre tak čo ? Treba premýšľať nad všetkými variantami :-) . Po prípade by som bol za keby každého hráča čo len trosku nepoznáte tak by ste to prediskutovali spoločne s najvhodnejším adminom z určitého módu .

  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Nábor

    Ale chci taky kopat..Umím lézt pěkně na nervy, brzo poznáš, kdo je má z porcelánu a kdo z oceli...

    Jinak bych byl spíš pro věk 18+, neříkám, že mladší člověk nemůže být rozumnější, ale spíš to tak není...
    Naposledy upraveno Smile; 14-12-11 v 23:47.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nábor

    Citovat Původně založeno Dejf Zobrazit příspěvky
    Ale napríklad teraz keby ti poviem niejakeho hráča z JB tak asi ťažko by si ho vedel zaradiť a ani by si nepoznal jeho správanie kedže by nebol regnuty na fóre tak čo ? Treba premýšľať nad všetkými variantami :-) . Po prípade by som bol za keby každého hráča čo len trosku nepoznáte tak by ste to prediskutovali spoločne s najvhodnejším adminom z určitého módu .
    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    3. Doporučenie žiadne (maximálne cez PM sa opýtať admina z daného serveru, či ho pozná).

    Ešte by som vybral "se budes rozhodovat ". Nie len ja.
    1. Čiže, JA, Chmod, Mod fóra. Takže minimálne traja by museli byť za a ešte Kotel. Ešte raz opakujem. Ja by som sám nerozhodoval.

    2. Dik, že si to pripomenul. Regnutý na fóre niekoľko mesiacov a aktívny (slovný futbal sa neráta). Aktívny neznamená 800 postov. Ale aspoň aby tu bol a niečo napísal. Ak tu aj bude a bude mať posty typu ":D:DD:D:D::D", tak aj to o niečom svedčí.

    @SMILE: To ti verím, ale pozri koľkých som aj ja vystresoval. A to viem byť aj nepríjemnejší
    Naposledy upraveno Charon35; 14-12-11 v 23:48.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •