Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 40

Téma: Žiadosť o práva na knife

Threaded View

  1. #23
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Ona by se dala minulost opomenou ale stejně si většina lidí včetně mě představuje budoucího admina jako... Třicetiletého muže, který vystudoval dvě vysoké školy, pracujícího ve vlastní prosperující firmě, vlastnící obrovský dům, tři auta, golfové hřiště, mající krásnou prsatou ženu (její nahé fotky by postoval do AF) a dvě roztomilé děti ve věku sedm a deset let, které tatínkovi nelezou na počítač, malém bych zapomněl na psa jménem Acid (dobrman). Nesmím také opomenou jeho vysoké IQ, slušně vypadající vzhled a jeho přátelskou povahu a vynikající smysl pro humor, hrajícího csko již patnáct let (čistý banový rejstřík ehm... ban z no mic) z toho osm let působil v pr0 gamingu, šest let na knifech a jeden rok na JB (hold šlo to s ním z kopce), bývalý admin na pěti různých portálech (kde rozdal již šest tisíc banů), které ho nebavily, protože byly moc L0w, a proto by žádal o práva na Kotelně, znající všechny haxy, které existují + ty co sám vyvinul a nikdo o tom ani neví. Nepíše sprostá slova, neuráží něčí rodinu a pomáhá nováčkům co to jen jde + jeho K:D = dvanáct, který by chodil na všechny hlášení co by viděl. Z důvodu již zmíněného vlastnictví firmy, má na csko čtyři a dvacet hodin sedm dní v týdnu čas, jelikož jeho firma vynalezla ovladač na rozdvojení osobnosti, takže může zbytek času věnovat rodině, samozřejmě zná všechny adminy na Kotelně z toho 30 osobně, kteří mu v žádosti dají bezvýznamné PR0. Při přečtení tvojí žádosti, jsem moc těchto věcí neviděl ale můj sen se jednou splní, zatím se spokojím s Unihochem, jelikož moje pro a proti je zde úplně na hovno, protože je bezvýznamné, tak ti dám jednoho bludišťáka za tvojí no prostě jen tak...

    E:
    Omluvte mojí dramatiku, byl jsem rozhořčen a velmi vážný, což se mi často nestává + mě ještě pobolívalo v krku.
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 12-07-15 v 02:29. Důvod: edit pyco
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •