Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Floopy0301 --> matis

Hybrid View

  1. #1
    ze začatku když byl u toho auta.. je asi samozřejmé že když tam stříli T a zabije ho někdo.. že tam asi někdo bude ne?? Pak s tím kontejnerem.. když jsem ho asi viděl a střílel po něm.. kam myslíš že by se dalo víc střílet?? Zkusit děrovat.. Tak jsem to zkusil a dostal.. Dopadlo by to stejně kdyby šel do baračku.. a ješte se vrátím k tomu autíčku.. šlo slyšet jak po něm T střílí ;-) Další když jsem zabil toho u toho kontejneru.. tak tam byli 2.. střílel jsem po jednom a když asi byl tam.. co tě napadne?? Kam asi půjde?? Do domečku.. určitě není tak blbej že se vratí na spawn a bude čekat až tam přijdu a zabiju ho.. tak jsem se schoval za bedny a šel druhou stranou.. vylízal jsem pomalu a viděl že už tam není.. a + kroky.. co byli blíž ke mě.. tak jsem ho zabil na plantu když jsem to tam děroval.. tak jsem veděl že tam jsou.. protože šli slyšet dveře + kroky.. :-) Poté jak jsem šel do domečku a začal střílet.. tak bylo jasné.. šli vidět střely protihrače jak naraží.. + další zvuky.. :-) A poslední kill na baračku bylo to.. že jsem viděl jeho hlavu a začal střílet.. vylezl víc a zabil jsem ho.. Stačí jen přemýšlet víš.

    U toho trainu.. ?? Tušení že tam někdo je.. :-) A když to bylo na plantu.. :-) Nemůže být snad nahoda že se otočím?? Či že ho zabiju a nebo děruju?? To už lidi nemůžou být dobří?? Jako sorry.. ale toto mi příjde už moc.. :-) nepřemýšlet u hry.. a nerozpoznat cheaty :-)

    Ban za obcházení?? A to mi povídej jak bych ho asi obešel? IP si změnit nemůžu.. za druhé.. jaký ban jsem obešel?? TO by mě zajímalo.. ?
    Naposledy upraveno matis; 21-07-15 v 20:27. Důvod: Pouzivaj EDIT!!!

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Floopy0301 --> matis

    Jasný wallhack ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •