Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Zdravim Vás prosil bych moc o práva na servery Jailbreak 1,2.Žádost jsem mohl dát už včera, ale jak jsem viděl bylo jich dost tak jsem si počkal na dnešek.
    Vím že na jailbrek je moc málo adminů a skoro pořád samé nedrozumnění.Moc Vás tedy prosím dejte mi šanci...

    Inofmace o mně.Jmenuji se David. Je mi necelých 14 let.(Vím, málo ale zkušenosti s CS mám)
    Bydlím v Hradci Králové.
    Counter strike 1.6 hraji dlouhou dobu cca 2 roky a asi jen 5 měsíců na csko.cz(kotelna) vím je to dost málo, ale mám s tím velké zkušenosti...S adminctvým nikoliv.
    Nejčastěji hraji na serverech deathrun,jailbreak(Ten nejvíce) a furien občas classic, ale ten málo.
    Moje záliby jsou: Airsoft a ping pong...
    STEAM:0:0:37654173(Si asi teď myslíte že si dělám srandu..Tak málo nahraného času ale mám to teprve od Vánoc..)
    Nick ve hře: *Bl@Sh00ters* K!-LL-er :D(k!LLeR)
    vím když se kouknete na ban list HRŮZA!
    Přece jen lidé se učí čím více banů tím méně chyb pak děláme. :)

    Proč bych měl být adminem já?
    Myslím si, že jailbreak znám dobře a nesnášim ty hráče co sou vulgární a spamují např. FK,VD a podobně pak chce člověk něco napsat,ale jiní si toho ani nevšimnou.U CT je někdy strašná neschopnost, nebo ostatní dozorci neposlouchají simona a podbně. Pravidla již znám jako své boty..Cheatery je tam na Jailu 1,2 asi zbytečné řešit pochybuji o tom že na tomto modu by si někdo dával cheaty ale WH a AB na těch pár % poznám :)
    Také nehraji CS 1.6 jen abych mohl být admin, ale mám chuť pomáhat ostatním a zbavovat se zbytečných FK,nedorozumění a vulgárnosti.

    Kontakt.
    SKYPE: Zajdadejv
    STEAM: david6662(název účtu)

    Zatím Vám všem předem děkuji vím nejspíše mi admina nedáte, ale zkusím to třeba časem ano.Nejspíše je na 50% zbytečné dávad žádost, když mi není ani 15 let...Hezký zbytek dne a krásné prožití konce vánočních svátků :)

    EDIT: Zapomněl jsem na steam :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Freiwyk
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    141

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Citovat Původně založeno zajdadejv-BLACKSHOOTER Zobrazit příspěvky
    Je mi necelých 14 let
    promiň, ale to je pro mě prostě málo.

    Citovat Původně založeno zajdadejv-BLACKSHOOTER Zobrazit příspěvky
    Přece jen lidé se učí čím více banů tím méně chyb pak děláme. :)
    dovoluji si nesouhlasit. Přece jen o tobě ty banány taky něco prozradí a proto je lepší, nemít žádné.
    --> NE. Počkej tak rok, 2, snaž se hrát tak aby jsi nedostával banány a uvidíš, že budeš mít hned lepší šance.
    Citovat Původně založeno Marcelo Zobrazit příspěvky
    Dobry den jmenuji se Marek je my 14let, csko hraji uz 7let

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Ok díky, cenním si tvých názorů.
    Přece jen čekat rok no... Ale jak jsem říkal díky.

  4. #4

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Citovat Původně založeno zajdadejv-BLACKSHOOTER Zobrazit příspěvky
    Zdravim Vás prosil bych moc o práva na servery Jailbreak 1,2.Žádost jsem mohl dát už včera, ale jak jsem viděl bylo jich dost tak jsem si počkal na dnešek.
    Vím že na jailbrek je moc málo adminů a skoro pořád samé nedrozumnění.Moc Vás tedy prosím dejte mi šanci...

    Inofmace o mně.
    Jmenuji se David. Je mi necelých 14 let.(Vím, málo ale zkušenosti s CS mám)
    Bydlím v Hradci Králové.
    Counter strike 1.6 hraji dlouhou dobu cca 2 roky a asi jen 5 měsíců na csko.cz(kotelna) vím je to dost málo, ale mám s tím velké zkušenosti...S adminctvým nikoliv.
    Nejčastěji hraji na serverech deathrun,jailbreak(Ten nejvíce) a furien občas classic, ale ten málo.
    Moje záliby jsou: Airsoft a ping pong...
    STEAM:0:0:37654173(Si asi teď myslíte že si dělám srandu..Tak málo nahraného času ale mám to teprve od Vánoc..)
    Nick ve hře: *Bl@Sh00ters* K!-LL-er :D(k!LLeR)
    vím když se kouknete na ban list HRŮZA!
    Přece jen lidé se učí čím více banů tím méně chyb pak děláme. :)

    Proč bych měl být adminem já?
    Myslím si, že jailbreak znám dobře a nesnášim ty hráče co sou vulgární a spamují např. FK,VD a podobně pak chce člověk něco napsat,ale jiní si toho ani nevšimnou.U CT je někdy strašná neschopnost, nebo ostatní dozorci neposlouchají simona a podbně. Pravidla již znám jako své boty..Cheatery je tam na Jailu 1,2 asi zbytečné řešit pochybuji o tom že na tomto modu by si někdo dával cheaty ale WH a AB na těch pár % poznám :)
    Také nehraji CS 1.6 jen abych mohl být admin, ale mám chuť pomáhat ostatním a zbavovat se zbytečných FK,nedorozumění a vulgárnosti.

    Kontakt.
    SKYPE: Zajdadejv
    STEAM: david6662(název účtu)

    Zatím Vám všem předem děkuji vím nejspíše mi admina nedáte, ale zkusím to třeba časem ano.Nejspíše je na 50% zbytečné dávad žádost, když mi není ani 15 let...Hezký zbytek dne a krásné prožití konce vánočních svátků :)
    EDIT: Zapomněl jsem na steam :)
    Sám asi tušíš, že v tvé žádosti je příliš mnoho ale:
    nemáš dostatečný věk - ale jednou těch patnáct mít budeš
    nemáš zkušenosti - ale ty je časem nabereš
    dostal jsi nedávno BAN - ale lituješ toho
    už jsi si jednou žádal o práva, bez steamu - ale teď už steam máš.
    ...

    Z tvého steam ID, které jsi mimochodem neuvedl, ještě neokapal vánoční šampus a už si žádáš o práva na JB. Jenže to ses přepočítal, vlastnictví steamu je minimální, nikoliv postačující podmínkou k udělení admin práv.

    Nezlob se, ale ty jsi taková ztracená duše. Myslíš to asi dobře, ale zodpovědnost spojenou s administrováním bys zřejmě neunesl. Buď dobrý hráč, sleduj lepší hráče a slabším pomáhej a jednou se ti tvůj cíl splní. Prozatím ti ovšem odpovídám slůvkem NE, všechny důvody jsi sám napsal ve své žádosti.

    Ještě mě napadá, proč si vůbec žádáš o admin práva, když od tvého posledního zabanování uběhl sotva měsíc? Znáš přísloví o tom kozlovi, co si podal žádost o zahradnická práva?

    P.S.: Vlákno ještě nezamykám, pro případ, že by ti do duše chtěl promluvit někdo z adminů, naděje si raději nedělej.
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 26-12-11 v 23:50.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Ale ne :d !
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    :(( Vím jednou těch 15 mít budu...Co takový příklad hráč Rixie věk... 14.Prosím dejte mi šanci alespoň na zkoušku na JB je málo adminů a Vy to moc dobře víte za zkoušk se nic nedá.

  7. #7

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Tyvoe, ty vubec nectes co tu pisem. Tak znovu, jednoduseji: i kdybys mel patnact, tak ty prava nedostanes!

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Aha tak promň, já čtu co píšeš ja viděl ty podmínky: Bany,steam atd..

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Neuraz sa, ale uz len tvoj nick v hre ma irituje.
    Citovat Původně založeno zajdadejv-BLACKSHOOTER Zobrazit příspěvky
    Žádost jsem mohl dát už včera, ale jak jsem viděl bylo jich dost tak jsem si počkal na dnešek.
    Counter strike 1.6 hraji dlouhou dobu cca 2 roky a asi jen 5 měsíců na csko.cz(kotelna) vím je to dost málo, ale mám s tím velké zkušenosti.
    Nejčastěji hraji na serverech deathrun,jailbreak(Ten nejvíce) a furien občas classic, ale ten málo.
    (Si asi teď myslíte že si dělám srandu..Tak málo nahraného času ale mám to teprve od Vánoc..)
    Myslím si, že jailbreak znám dobře a nesnášim ty hráče co sou vulgární a spamují např. FK,VD a podobně pak chce člověk něco napsat,ale jiní si toho ani nevšimnou.
    Cheatery je tam na Jailu 1,2 asi zbytečné řešit pochybuji o tom že na tomto modu by si někdo dával cheaty ale WH a AB na těch pár % poznám :)
    Také nehraji CS 1.6 jen abych mohl být admin, ale mám chuť pomáhat ostatním a zbavovat se zbytečných FK,nedorozumění a vulgárnosti.
    Zatím Vám všem předem děkuji vím nejspíše mi admina nedáte, ale zkusím to třeba časem ano.
    Citovat Původně založeno zajdadejv-BLACKSHOOTER Zobrazit příspěvky
    Přece jen lidé se učí čím více banů tím méně chyb pak děláme. :)
    Toto mi pride skorej ako vyhovorka, mudry clovek sa dokaze poucit aj z chyb druhych.
    Za mna nie, bohuzial sa nemozem vyjadrit kladne k ziadosti (respektive ziadatelovy), o ktorej si myslim "opak". Snad to pochopis.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Jenom tak Pip!novi je 13, tak já už nevím co je vlastně nejzákladnější podmínka.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    grEy i tak díky ja vím že vám vadí to ,,Ale" a ty bany...
    a ještě něco ten nick to je klan víš takový menší a jsou v něm moji kámoší někteří :)
    Co myslíte kdy to mám zkusit? Pepinovi je 13 a má je achjo co se dá dělat :)))

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Tady nejde o věk, ale o psychiku člověka, kdyby nám neřekl Pepino, že mu je 13, ale že mu je 15 let, tak mu to sežereme, protože on psychicky vyzrál a nepíše jednou ale. Mám zkušenost, že je lepší nabrat 13 letýho kluka, než 16 letýho namachrovanýho frajera. S 13 letým můžeš ještě pracovat, což u 16 letýho už bohužel nejde. Promin, ale já ti dávám taky ne

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    A co myslíte kdypak bych to mohl zkusit když je mi necelých 14 jak jsem psal?

    EDIT: kdyby jste mě znali lépe, tak uvidíte že se umim taky chovat dobře jen mám někdy blbé dny jako každý jiný.
    Naposledy upraveno Amazing-Zajic; 27-12-11 v 11:42.

  14. #14

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Citovat Původně založeno zajdadejv-BLACKSHOOTER Zobrazit příspěvky
    A co myslíte kdypak bych to mohl zkusit když je mi necelých 14 jak jsem psal?
    Zkus to nejdřív za rok, za předpokladu, že už nebudeš dostávat BANy. Stále nechápu proč chceš admin práva, k čemu by tobě byly admin práva?


    Tady už se nic nevyřeší, zamykám žádost.

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o Admina na Jail 1,(2)

    Napísané bolo všetko potrebné a len taká rada Shooter: Nabudúce mi nepíš toľko PMiek. Sám si videl, že si nežiadal o práva sám, tak viac trpezlivosti nabudúce. ;)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •