Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 41

Téma: FTK, JailBreak

  1. #1

    FTK, JailBreak

    -http://csko.cz/dema?UPD=ochpmVLz
    Na deme vidieť, že hneď na začiatku ma začal hitovať
    Potom som išiel s VD-čekom a VD sa zabilo, tak som išiel za simonom, on ma zabil.
    BTW: Je strasne namysleny a mysli si, ze je niečo viac. Ci uz ho zabanujete alebo ho upozornite mi je jedno. Nikto ma nebude bezdovodne zabijat, a urcite nie on.
    Ak toto citas, odovodni svoje konanie voci mne a čo som ti urobil
    Naposledy upraveno MartyEE; 17-12-15 v 13:53.

  2. #2
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    431

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Áno márty. A svou demenci na demu nemáš? Rušení simona tam není. Jak sem se napojil cokoli kdo řekl tak si mu odpověděl: DRŽ HUBU. Poté jak sobota (KISS KISS BANG BANG) Zabil Maky :3 bez důvodu? To mi vysvělíš jak? Narušování simona = KILL :-) Peace :V:

  3. #3
    Ty si nebol CT, a DRZ hubu som hovoril ked bol MOD, ..
    Ked som bol CT a ty simon, strazil som ta isiel som z VD vratil som sa a to čo bolo potom v chate ''drz hubu'' patrilo *Frb << hračovi čo sa hádal so KISS KISS BANG BANG.

    Dávaš mi stále FTK ked som s tebov CT, moc si namysleny
    Naposledy upraveno J3ZUsSs*; 17-12-15 v 15:36. Důvod: Používaj EDIT.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele S0b0ta
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    46

    Odpověď: FTK, JailBreak

    To kde si vzal ze sem zabil maky :ddddddd

  5. #5
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    431

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Heh. Bylo by fajn kdyby se tu maky vyjádřila. Jelikož vyrušování simona je zakázáno pokud já vím. Stále si ji narušoval MÁRTY. A ty taky Nedělo :-)

  6. #6

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Nikto nikoho nenarušoval, tak tu prosím ťa nevymýšľaj, keď bol MÓD vtedy sa púšťali pesničky. Ale ty si ma zabil bezdôvodne vtedy Ťa nikto nenarušoval.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele S0b0ta
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    46

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Ty tu vytahujes co je zakazany? Pokud ja vim, martymu si jasne rekl, ze kdyz promluvi dostane kill, uz toto bylo bezduvodne a on stejne nepromluvil a ty jsi ho stejne zabil. A uz to dal nebudu resit.
    S frbem slo o srandu :)

  8. #8
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    431

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Já nevím.. Vy to asi nechápete. :-) Kolikrát promluvil? Já chci mít klid když simonuju. Nepotřebuju aby tam mlel stále že: DRŽ HUBU. KAM IDEŠ? ŽEBRÁK. atd. :-)

  9. #9

    Odpověď: FTK, JailBreak

    No vsak hned mi zacal vyhadzovat na oči aby som bol ticho. On mi zakaze? Prečo?
    Urobil mi toto iste vela krat, nikdy som to neriesil, ale uz ma to stve.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele S0b0ta
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    46

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Wtf? Co to meles k sakru? Vsak ja byl za tvyho simonovani mrtvy a marty nerekl ani slovo
    E: Pisnicky jsem poustel jen pri mode :---))))
    Naposledy upraveno S0b0ta; 17-12-15 v 14:14.

  11. #11

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Presne tak, este som sa snazil ho chranit, preto som sa vratil ked sa zabilo vdčko, a pri boxe ma zabil NA PANA.

  12. #12
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    431

    Odpověď: FTK, JailBreak

    A to mi chceš říct že si nepromluvil? :-) Vtipné. :-) No jo. Kámoš se zastává kámoše. :-)

  13. #13

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Jop... pravda boli, pravda robim aj ja pičhoviny, ale kto nie? Kazdy si s z kazdeho robi srandu jak hrači tak aj admini..

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele S0b0ta
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    46

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Za tveho simonovani nerekl ani slovo,martyho nijak casto nepotkavam, dneska po dlouhy dobe, kdyby byl on ten "spatny" nezastavam se ho :)

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    1

    Odpověď: FTK, JailBreak

    Citovat Původně založeno Berzox Zobrazit příspěvky
    Áno márty. A svou demenci na demu nemáš? Rušení simona tam není. Jak sem se napojil cokoli kdo řekl tak si mu odpověděl: DRŽ HUBU. Poté jak sobota (KISS KISS BANG BANG) Zabil Maky :3 bez důvodu? To mi vysvělíš jak? Narušování simona = KILL :-) Peace :V:
    Maky :3 : zdravím ano je to tak pokaždé když sem promluvila nebo sem jim řekla ať mlčí že simonuju tak mi do toho pouštěli hudbu když sem je požádala ať to vypnou tak mi říkali drž hubu a pokaždé když sem něco řekla řekli drž hubu pak jsem je zabila jelikož mě to štvalo poslouchat tak sem pak simonovala a další kolo mě zabil KISS KISS BANG BANG a to sem nic neudělala ani jsem nepromluvila zabil mě bezdůvodně :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •