Zdravím Vás,
Rád bych Vás touto žádostí požádal o práva administrátora na serveru D2 Only..


V krátkosti se Vám představím

Jmenuji se Vladimír a je mi 27 let.
Jsem z ČR přesněji z města Děčín, kde jsem se oženil :)
Do nedávna jsem pracoval pro nejmenované firmy na manažérských pozicích.
Jsem majitelem několika webových stránek, které nebudu jmenovat z důvodu reklamy a anonymity a ikdyž mě podle STEAM ID, případně IP někteří poznáte, prosím o maximální diskrétnost
Mezi mé projekty patří i jeden herní portál, který již nefunguje, ale patřil k větším a navštěvovanějším projektům. Jeho ukončení bych nijak nerozebíral
Toto vše Vám nepíši abych se chlubil, ale protože praxe kterou jsem nabral v minulosti, ať už v realném životě, nebo tom internetovém, Vám může napovídat něco o mě, o tom kdo jsem, co umím a jak můžu být Vám prospěšný.
Mezi mé zaliby patří především tvorba webdesignu v programu photoshop, rodina, a rád si zahraju CSKO
Celkově CSko jsem nehrál zhruba 2 roky minimálně, celkově má aktivita u této hry skončila s předchozím projektem.
Z osobních a zdravotních důvodu jsem momentálně bez práce a to mě dohnalo si zahrát u Vás.
Hraji u Vás poměrně často a dá se říci že denně. Mnozí z Vás mě jistě potkávají každodenně.
Hraji především na serveru Inferno a D2.
Bohužel na forum jsem se zaregistroval až dnes a nemá cenu chodit kolem horké kaše, ale registroval jsem se právě kvůli žádosti.
Forum jsem navštěvoval každý den jako host.
Pár cheaterů jsem nahlásil pomocí " ! "
Je mi asi jasné, že zdejší admini mi naloží, že jsem se registroval až dnes a víceméně to chápu a nebudu se zlobit za negativní komentáře, nicméně prosím o to, aby jste si žádost přečetly a zkusily shledat i pozitiva..

Moje STEAM ID: STEAM_0:1:332645

Na serverech se pohybuji pod nickem : poG.


Nicméně, vystřídal jsem různé nicky.


Děkuji za přečtení a hezký večer, V.