Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Gw 2016.05.17

Majitel
    Game Master
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň

Odpověď: Gw 2016.05.17

Vzdaleni se z range deva - opraveno
    Reflect na devu - opraveno
    Reflect z kaite - opraveno

Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015

Takže teď, když dám dmg někomu, kdo má devo, ale je mimo jeho dosah, tak se mu napřed zruší devo a pak dostane ten dmg (tj. nehrozí, že by dal guard, reflect nebo že by to nedostal vůbec)? Hodně cool (to by mi dřív ušetřilo nervy - zvlášť v geffenském empu, kdy mě tam naháněli jak šílení a já nikoho nemohl pořádně zrušit :-)). A stalker bude muset hrát o kus opatrněji, pokud bude mít soupeř kaite. Taky fajn. To už dává smysl povolit MB, pokud by se hrály GW:SE ve vyšších počtech (což zatím asi nehrozí, ale výhledově, když se zadaří...)

Majitel
    Game Master
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň

Ano, nejdřív se checkne vzdálenost, když je daleko, tak se zruší devo, pak se řeší damage. Předtím to bylo obráceně, takže damage se vynuloval.
    Wizard ted bude muset vic premejslet nad statama int/hp.
    Celkove lepsi pro palu a champa.

Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015

Wizna je pořád v pohodě, pokud si pohlídá linku. Stalker/ninja tuhle možnost nemají.

Majitel
    Game Master
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň

Vybral jsem nejmenší mapu Schwarzwald 3. Barikády a gstony se staví standardně, ale není třeba materiál. Hp barikád jsem nesnižoval. Hrad je otestovaný, takže všechno funguje.

Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015

Oficiálně mají mít barikády něco jako 600k, ne?. Jen, že zatím to vypadá, že mají 120k (soudě dle barikády na GW mapě, v arénách a dle databáze mobů v CP), což je docela drastické snížení. Jako zásadní problém vidím fungování SinXe po "fixnutí fungování hidu/cloaku". Vždyť obránci si nyní ani nemůžou všimnout, že jim někdo ničí barikádu, pokud nemají sunlight boxy zapnuté po celou dobu GW, což je prostě totální kravina, zvlášť když uvážíme, že těch 120k padne docela rychle. Na FE to nevadilo tolik (grim na empo použít nelze a ubývajících HP + hitlocku si už člověk všimne), ale tady je to solidní fail (a taky jeden z důvodů, proč bych GW:SE nedával).

Majitel
    Game Master
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň

120k je nastaveno od zacatku serveru, takze to uz je tam blbe celou dobu. Nastavi se 300k.
    Jestli neni grim videt, tak to samozrejme fixnu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání