Citovat Původně založeno eXoTy Zobrazit příspěvky
1. Pridanie novych map by bolo dobre, uz mi je zle ked hram dookola tie iste mapy.
2. Najhorsie mapy, cancer mapy. Dobre by bolo ich zrusit, kazda jedna mapa je kemp mapa.
3. Lol, ze auru. Nic v zlom ale vacsia blbost snad nie je. Vsetci zacnu strielat a nic nikto neuvidi.
4. Zabitie na 2 hity= Minimum hracov na pb.... Podla mna je to strasna blbost. Dobre je na jeden hit. Kola by boli strasne dlhe kebyze sa utkaju hraci co to vedia hrat.
5. Bolo by to pekne, ale treba brat ohlad na inych hracov co hraju na low fps a este zatazovat im fps novymi skinami je blbost. Dobre je jak je teraz.
6. Druhy server by som nedal, malo hracov, kebyze je viac, tak v pohode.
7. Ostranenie baterky by bolo velmi dobre. Najhrosie je ked niekto co to hra prvy krat, zapne baterku a uteka. No a traf ho ked to laguje....
8. Songy suhlasim, sa na nich aj tesim :D Som vam pomohol a som dal na forko presne 71 songov, je z coho vyberat, vacsina sa tam hodi si myslim.
9. To nie je potrebne tie hlasky, zbytocne.
10. Ziadny rozdiel v tom nie je.... no pre mna :D
11. blbost... zbytocne.
Miesto tych dropov by ste mohli dat za kill doplnenie hp. Sam som sa zabil 200x, zvycajne na buzzkillu a asseku.... Spadnes z jednoho metra a 50 hp prec. To by sa urcite malo zmenit a myslim si, ze nie som sam co si to mysli.
PS: Pb hram 5 rokov, takze mam daco odohrate na pb.
To si myslíš asi jedine ty a pár jedincov, čo majú strach zo zmeny, pretože väčšina serverov, čo majú zabitie na 2 guľky, tak sú plné a väčšina, čo má zabitie na 1 guľku sú prázdne. Nehovorím, že to je len tým, ale určite v momentálnej dobe hráči viac preferujú zabitie na 2 guľky.