Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 155

Téma: Návrhy na přidání nových map

Hybrid View

  1. #1


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Mapa na které jsem pracoval s Insanitym ttt_ghosttown je dokončena a připravena k testu na serveru.
    https://uloz.to/file/kVYIyBT3nxTw/ttt-ghosttown-rar

    Veľmi veľa vecí by ešte trebalo upraviť. Za mňa je mapa v štádiu nedokončenia. Vyzerá síce celkom pekne, ale hrá sa na nej hrozne.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Veľmi veľa vecí by ešte trebalo upraviť. Za mňa je mapa v štádiu nedokončenia. Vyzerá síce celkom pekne, ale hrá sa na nej hrozne.
    K tomu bych rad vedel co konkretne predelat. Bylo mi receno ze nekterym hracum laguje a ze jsou na ni bugy. Na otazku "jake bugy" jsem byl zcela odignorovan. Reseni lagu je predelavka struktury kterou stavel Insanity a se kterou jsem se snazil co nejmene hybat aby se zachovala podstata jeho tvorby. Take dost nerad predelavam jen jednu malickost na verzi, rad bych aby bylo znatelne ze tam byly udelany zmeny. Ttt prilis dobre nerozumim takze se chytam rad a pozadavkum zdejsi komunity. Byl bych rad aby sem nebo me do pm nekdo napsal co je treba zmenit, zmensit, zvetsit, smazat, pridat
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  3. #3


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    K tomu bych rad vedel co konkretne predelat. Bylo mi receno ze nekterym hracum laguje a ze jsou na ni bugy. Na otazku "jake bugy" jsem byl zcela odignorovan. Reseni lagu je predelavka struktury kterou stavel Insanity a se kterou jsem se snazil co nejmene hybat aby se zachovala podstata jeho tvorby. Take dost nerad predelavam jen jednu malickost na verzi, rad bych aby bylo znatelne ze tam byly udelany zmeny. Ttt prilis dobre nerozumim takze se chytam rad a pozadavkum zdejsi komunity. Byl bych rad aby sem nebo me do pm nekdo napsal co je treba zmenit, zmensit, zvetsit, smazat, pridat
    Teraz veľmi nemám čas, ale dostal som zopár nápadov. Nahrám na nej ešte nejaký ten čas, aby som si všimol čo najviac nedostatkov. Potom ti podám všetko naraz.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •